Harvey Elliott

No mi się akurat wczoraj Harvey podobał

1 polubienie

Ależ on ma charakter, to jak on zapieprza po boisku jest niesamowite. Przecież ostatnio ma tyle w nogach, a i tak nie odpuszcza. Jeden z bohaterów ostatnich tygodni.

15 polubień

Elliott będzie (jak to powiedział Twaro) naszym “Fodenem”

6 polubień

Warto podkreślić jego charakterność. Dobry występ, do bardzo dobrego zabrakło decyzyjności w jednej sytuacji, gdzie powinien strzelać od razu a podał dalej. Zapierdzielał w pressingu aż miło, nie odpuszczał. Na prawdę mu zalezało,trzeba docenić.

14 polubień

Harvey w 90 minucie biegał więcej i szybciej niż Gakpo, który dopiero co wszedł na boisko.
Świetny mecz, zaangażowanie i wydolność może wzbudzać tylko uznanie.

6 polubień

On przede wszystkim nosi Liverpool w sercu. Będzie walczył za ten klub jak wściekły pies. I to w nim uwielbiam.

12 polubień

Biega jak wściekły. W sumie dlaczego nie mógłby być za kilka lat kapitanem?

Za kilka to znaczy ile? 8 :P? TAA jest obecnie vice i to pewnie on jest wyznaczony na następcę van Dijka.

Powiedzcie mi jaki idiota zdecydował, że jeden z ważniejszych piłkarzy Liverpoolu ryzykuje zdrowiem w meczu U21 z Azerbejdżanem? City i Arsenal wycofują swoich głównych piłkarzy z kadry, a my pozwalamy latać na kadrę młodzieżową. Serio? Z tego co kojarzę to można zawodnika wycofać z kadry u21

1 polubienie

Zgadzam się całkowicie. Niemniej może sam Harvey liczy, że występami w U21 sprawi, że głośniej o nim będzie w kontekście wyjazdu na EURO.
Dziś 2 bramki.

Harvey’a i tak raczej czeka ławka w następnych meczach kosztem Dominika, zatem ja tutaj nie widzę problemu. Abstrakcją jest dla mnie za to wyjazd Konate na kadrę.

Elliott w dzisiejszym spotkaniu U21 zanatował aż 8 kluczowych podań.

11 polubień

Dlaczego Klopp tak późno wpuścił Elliotta. Chociaż jakby wszedł w 55 minucie to by musiał biegać na skrzydle…

1 polubienie

Co takiego złego mógł zrobić Eliot, że Klopp uparcie na niego nie stawia kosztem Jonesa?

1 polubienie

Jones lepiej podaje do tyłu.

6 polubień

Mpze to, ze najwiecej daje druzynie jak wchodzi po 60 min

Harvey dzisiaj wchodzi w 67min i strzela na 4:0 w 89min.
Nie ma za co :expressionless:

Chyba wejdzie w 89 minucie.

1 polubienie

Harvey idealnie się sprawdzi by rozruszać drużynę. Brakuje dziś motoru napędowego