Harvey Elliott

Musi się wykazać by grać.

Jeszcze przyjda jego dni, jest potencjał oby z kazdym sezonem dokładał coś do swojego repertuaru a napewno będziemy mieli z niego pocieche. Młody wszystko przed nim.

1 polubienie

Ale on nas dzisiaj rozruszał.

Bardzo dobra zmiana.

Dziś MOTM. Jest w gazie, a i tak Klopp kisi go na ławce. Obecnie zjada Szobo, Jonesa i Gravenbercha.

Posypuję głowę popiołem.

Ostatnio kilka dobrych zmian. Może zasłużył na więcej minut w przyszłym meczu?

Uratował mecz w najważniejszym momencie, słabi piłkarze tego nie robią. W następnym meczu pierwszy skład obowiązkowo za Szoboszlaia, bo już od jakiegoś czasu Harvey zasługuje na szansę w pierwszym składzie, a Węgier jest zbyt wykastrowany bez DMa.

Toś się zapędził :smiley:

Absolutnie genialne wejście i nie wyobrażam sobie aby miał nie wyjść w podstawie na następne spotkanie. Szobo - Mac - Elliott tak bym to widział na ten moment.

5 polubień

Szobo od kilku meczy nie daje nic ekstra, wygląda na zmęczonego.

2 polubienia

Może nam wyrasta po prostu Liverpoolski Ole Gunnar Solskjær, czyli świetny joker. Harvey w pierwszym składzie, a Harvey na podmęczonego przeciwnika to dwaj różni Harveye zazwyczaj, więc tym bardziej nie ryzykowałbym w meczu z ManU Harveya od pierwszej. Zobaczymy jeszcze czy Mac powróci.

1 polubienie

Świetny Harvey, zasługuje na dużo więcej szans niż sama liga Europy i puchary. To powinien być pierwszy zmiennik na ofensywnego pomocnika, a nie pchanie tam Gakpo.

1 polubienie

Chłopak jest w gazie🔥, oby dostawał jak najwięcej czasu na boisku, bo osobiście bardzo go lubię. Widać u niego charakter i zaciętość, a takimi meczami oby przekonał Jurgena🤗

Trochę się powtórzę, ale chyba obok Robertsona jest to drugi piłkarz, który tak rzadko używa prawej nogi. W przypadku Robertsona na lewej obronie tak bardzo to nie razi, ale w pomocy wg mnie Elliott trochę za często spowalnia akcje, bo jak ma piłkę na prawą nogę, to i tak musi nienaturalnie najpierw przyjąć lewą, co czasami mu się zupełnie nie udaje.
Co gorsza, wydaje mi się, że nie zrobił żadnego postępu w tym zakresie od kiedy jest w Liverpoolu.

I raczej w tym aspekcie nic się nie zmieni
B. Silva, Messi, D. Silva itd oni też praktycznie tylko lewą używają.

1 polubienie

Ależ on świetne zmiany daję w tym sezonie. Byłem zły w czasie meczu, że Klopp tak późno zdecydował się go wprowadzić na boisko ale okazało się, że było to dla niego wystarczająca ilość czasu. Mam nadzieję, że poprawi swoje występy od pierwszych minut i już w czwartek dostanie na to szanse.

Dobrze, że w końcu strzelił gola i to bardzo ważnego. Już kilka razy próbował, ale albo go blokowali, albo bramkarz obronił. Dziś zapewnił ważne punkty w meczu, w którym nie szło. Oby tak dalej.

Nie wiem czy to nie byłoby zbyt ofensywne rozwiązanie, natomiast chętnie zobaczyłbym 2gą i 3cią linie w takim składzie personalnym: Mac - Szobo, Elliott - Gakpo, Nunez, Salah. Potencjalna kreatywność takiego środka pola zrywałaby karpiówkę z dachu.

Dzisiaj zasłużył moim zdaniem na gracza meczu. Ożywił naszą grą, dał się sfaulować na czerwoną kartkę i w końcu strzelił pięknego zwycięskiego gola. W dwadzieścia minut zrobił więcej niż jakikolwiek inny zawodnik.
Alisson miał dwie genialne interwencje ale druga była po spalonym więc i tak by raczej nie było gola.

@MG75 Dlatego Ali tuż za Harveyem,ale to jednak wejście młodego odmieniło przebieg meczu.

Nie ważne, czy był spalony, takimi interwencjami zespół nabiera pewności, a rywale wręcz przeciwnie.

Harvey naprawdę mi imponuje. Daje ważne impulsy, strzela ważne bramki, wykorzystuje ten niewielki czas jaki otrzymuje. Zasługuje na znacznie więcej. Na rozkwit jego talentu nie jest za późno.

Jak Elliott gra dobrze, to Jones jest całkowicie do dupy, jak Jones ma dobry okres to Elliotta nie widać z kolei…

3 polubienia

Ewidentnie jest ostatnio wartością dodaną i wnosi pozytywny wkład w grę drużyny. Rozważyłbym nawet wystawienie go w jedenastce i przesunięcie Szoboszlaia na lewe skrzydło. W każdym razie jak Salah pojedzie na PNA, to widzę Węgra na skrzydle i Harveya w jego miejsce.