Ibrahima Konaté


To dobre jest, półtora roku różnicy w klubie

1 polubienie

Ibu nawet jak był zdrowy, to Matip był wyżej w hierarchii. Gakpo lata dziury i zbiera te mecze. Ot, cała tajemnica.

Wiem, dlatego zawsze dziwi mnie ten hype na niego

1 polubienie

Nie w tym sezonie. Od 1,5 roku Konate niszczy Matipa we wszystkim.

W tym sezonie Matip do kontuzji grał niemal wszystko

1 polubienie

Piękna asysta Francuza :slight_smile:

Tragiczny występ…pomijając to kaleczne wybicie przy pierwszej bramce to cały mecz niepewnie. Calvert-Levin go przestawiał jak chciał…tragedia…od dłuższego czasu bez formy. Oby do końca sezonu Klopp przyspawał go do ławki.

1 polubienie

Zdjęcie Konate daje jasny sygnał, że jest pogubiony. Nie panował nad sytuacją na boisku, złe przyjęcia, złe rozgrywanie, błędy w obronie, złe krycie. Wątpię by wyszedł na następne spotkanie.

Początek sezonu kapitalny, niestety późniejsze drobne urazy kompletnie wybiły go z rytmu i prezentował się fatalnie. Myślę że następny sezon go jego byc albo nie być. W formie to pierwsza 5 może 10 świata. Niestety musi ustabilizować zdrowie

Na początku sezonu jak jeszcze był zdrowy to przegrywał często z Matipem, nigdy w sumie nie grali razem jak zdrowy był VVD bo Jurgen nigdy by się na takie coś nie odważył, taki to z niego top 5 świata

1 polubienie

Moim zdaniem nie tyle przegrywał co jurgen nim rotował ze względu na jego kruche zdrowie. Zobacz kolego statystyki w których średnie oceny pokazywały że ibou i vvd było najlepszymi stoperami do połowy sezonu. Na mocniejszych rywali czy w finałach też zawsze grał ibou.

Fajnie, że mądry Liverpool po szkodzie, tylko to było widać od kilku tygodni. Przecież gol z CP też idzie na jego konto. Osobiście jak zobaczyłem wczoraj w składzie Konate zamiast Quansaha, to czułem kłopoty i kompletnie nie rozumiałem tej decyzji.

2 polubienia

caly nasz zespol teraz to jakis dramat

Top 5 SO na ten moment: Militao, Rudiger, Saliba, Ruben Dias, VVD. Za ten sezon do 10 by się nie załapał.

Wczoraj zagrał fatalnie i w zasadzie to do zmiany był po pierwszej bramce. Najpóźniej w przerwie, ale wiadomo, że taka zmiana by źle wpłynęła na pewność siebie i tak już podłamana badziewnym występem.

Do końca sezonu powinien już sobie odpocząć. Majster i tak odjechał, a Quansah gra na tyle dobrze, ze może go zastąpić.

Kolego, ale zauważ że ja pisałem o połowie sezonu i nie była to moj wymysl tylko średnia jego występów. Rozumiem że ten militao który cały sezon ma zerwane więzadła to tak dla żartu. Ruben Dias? No troszkę się nie zgodzę. Chciałbym też podkreślić że ibou jest przez trenera bardziej ceniony w repie niż saliba. Oczywiście ostatnie mecze gra słabo/ bardzo słabo

Jak ja ostatnio pisałem, że z VvD powinien grać Quasnah to zostałem wyśmiany bo młody ma w głowie błąd z meczu z United. Konate praktycznie wszystko robi źle każda jego decyzja jest zła a jak ma się zabrać za krycie w polu karnym to wygląda jakby się podłączył do pastucha.

2 polubienia

Z czołowymi drużynami tego sezonu to on zagrał tylko dwa razy z Arsenalem w jednym zagrał dobrze w drugim dostał czerwień i był najsłabszy na boisku z City nie grał w obu meczach ( ciekawostka, odkąd tu jest jeszcze z nimi nie zagrał), z AV nie zagrał, z Totkami nie zagrał, z United jeśli ich zaliczyć do czołówki to zagrał jeden dobry mecz w drugim ławka

Słaby występ, Calvert-Lewin go zdominował. Ostatnio gra słabo i niepewnie. Jestem ciekaw, jak się odnajdzie u nowego managera, jeśli będzie nim Arne Slot. W formie Konate jest świetny, ale pewnym mankamentem jest u niego rozegranie piłki, gdzie nie ma podjazdu do Van Dijka i jest też słabszy i mniej pewny pod presją niż Matip czy Quansah. U takiego De Zerbiego to bym go nie widział w jedenastce, a Slot chyba też preferuje podobną grę.

@Lapaino @Kijoraptor dokładnie, chodzi mi o podania

Wybacz, ale van Dijk jest jednym z gorzej wyprowadzających piłkę obrońców. Oprócz niego gorzej gra Gomez na pozycji środkowego, który musi ją rozegrać. Z obecnych tylko Quansah daje radę z nią podejść pod koło środkowe. Najlepiej to robił Matip.

Myślę, że kolega pisząc o rozegraniu miał na myśli podania, a w tym aspekcie Van Dijk jest chyba najlepszy w lidze , dokładne dalekie podania.
Po ziemi też dobrze sobie radzi.
Konate nawet w ostatnim meczu też dał parę piłek za kołnierz.
Quansah podaje tylko do najbliższego czyt Alison, TAA, Van Dijk.
Chociaż jako obrońca najważniejsze jest jak bronisz.

Bardzo chwalony Saliba w ataku nic nie daje, brak zagrożenia gry głową w ataku, brak dalekich przerzutów.

Co do tak zwanych rajdów do przodu to rzeczywiście Van Dijk czy Konate tego nie robią, chyba tylko Matip coś takiego potrafi u nas w zespole.