Koszulki

Ten biały komplet to jakiś wytwór domorosłego grafika albo AI, logo nike w pionie.
Projekt wrzucony pzez @Flips świetny, chociaż faktycznie wygląda na projekt fanów niż oficjalną koszulkę.

To są tylko przecieki ale powołuje się na nie mocne źródło - nie twierdzę, że to będzie oficjalny strój :wink:

Ja bym wam raczej radził pogodzić się z tym jak będą wyglądać nasze stroje na przyszły sezon z tym co wrzucił @The_Normal_One_II kilka postów wyżej Koszulki - #197 przez The_Normal_One_II bo footyheadlines w ciula raczej nigdy nie leci. Jak coś się zmieni to tylko bardzo małe detale.

Odnośnie tego: Trzeci zestaw Liverpoolu 24-25 ma odwrócony (pionowy) wzór nike (podwójny) i jest to cecha wszystkich trzecich zestawów Nike Elite Team 24-25, czyli: Barca, Inter, Chelsea, Tottenham czy Atletico też tak będą miały odwrócony znak nike w swoich strojach. PSG pewnie nie bo oni mają Air Jordan zawsze…

Tu zresztą można sobie podglądnąć już mniej więcej jak będą wyglądały stroje czołowych zespołów z czołowych lig: 24-25 Kit Overview - Footy Headlines

Spoko 2 i 3 Chelsea. Swietne tez Interu i wyjazdowka Bayernu

Trafilem na reklamę sklepu z koszulkami m.in. Liverpoolu z tego i poprzedniego sezonu.
https://www.okfootballjerseyseu.com/index.php?main_page=index&cPath=36&zenid=ra9g5qedgj5bq5v2g4lf804fp6
Co prawda zalatuje podróbą, ale może ktoś jest bardziej zorientowany w temacie.

:yum:

3 polubienia

No i toniemy świetna informacja. Adidas robi o wiele ładniejsze koszulki.

2 polubienia

A ja to bym chciał… Umbro :smiley: :blush: Umbro + Liverbird na piersi i sukcesy na miarę lat 70 i 80 :heart_eyes:
Lub nieoczywisty/niekonwencjonalny Reebok albo powrót do New Balance był by spoko.
Rzygam już tym wszystkim wyglądającym tak samo od Adidasa i Nike gdzie robią masówkę tak naprawdę.

3 polubienia

To za karę Nike na następny sezon zrobi nam badziewne wzory kompletów :stuck_out_tongue:

A to “krój” jest już od dawna znany. Dla tych co nie widzieli:

Link do artykułu tutaj.

Jakby nie można było tych pasków zrobić równoległych tylko jakieś kuwra wzorki ehh

Jak mniemam jutro prezentacja strojów (chyba tylko domowy komplet) na nowy sezon 2024/25.
Być może ostatni komplet od nike.
Skąd takie mniemanie? A spójrzcie tylko na ten filmik z fb Liverpoolu i na kubeczek Virgila i połączcie to z przeciekami strojów :smiley:

1 polubienie

https://store.liverpoolfc.com/row/kit/home-kit
Tragedia, pierwszy raz od dłuższego czasu nie kupię domówki tylko wyjazdową, która swoja drogą wygląda jak recolor obecnej domowej…
Dobrze Adidas wchodzi o następnego sezonu

Gdyby nie te poziome paski “przeszywające” koszulkę, to byłaby nawet niezła, dam zastanawiałem się nad kupnem koszulki retro z tego okresu.

1 polubienie

Panowie, nie ma co marudzić, mi się podoba! :red_circle::fire::muscle:

Czekamy na Niemców…
(firma adidas przejmuję stery od sezonu 25/26 i będzie to największy deal w PL)

Edit.
Od nowego sezonu adidas będzie główny sponsor Newcastle utd. oraz Aston Villi.

Coś mnie ominęło? Adidas bedzie nam robic stroje?

Konczy się nam umowa z Nike czy zrywamy?
Pamietam, jak ze 2-3 lata temu bylo wielkie halo z okazji nawiazania współpracy z Nike, jakby to było cos wielkiego…
Przy okazji mało elegancko się rozstalismy z NB.

Taka ciekawostka

No to już wiadomo kto będzie miał najbrzydsze koszulki w przyszłym sezonie. Raczej nie do przebicia.