Premier League 2023/2024

Akurat wracał do formy, dawał więcej w ataku niż Joe także strata będzie widoczna.

6 polubień

Chyba niezbyt często oglądasz mecze Liverpoolu?

1 polubienie

Ta strata nie będzie widoczna, takie moje zdanie.

Wyglądasz mi na eksperta, który ma poziom wiedzy jak Probierz.

Nie tylko twoje. Na ten moment Tsimikas czy Gomez z powodzeniem mogą zastąpić Robertsona. Można nawet tam spróbować TAA, a Bradley na prawej.
Parę możliwości Klopp ma i na ten moment żadna nie jest gorsza.

1 polubienie

Trudno mi brać na poważnie słowa gościa, który twierdzi, że obecny Tott gra tak samo albo gorzej jak za Conte XD

Założę się, że za chwilę ozdrowieją i obaj zagrają z Arsenalem. To jest klasyczne zagranie ze strony Guardioli i City - fejkowe kontuzje przed albo w trakcie przerwy reprezentacyjnej żeby oszczędzić swoich zawodników.

5 polubień

Akurat, w tym momencie dla nas lepiej by ci zawodnicy wyzdrowieli. Remis bądź przegrana Arsenału w meczu z city mocno pożądane.

Już wolałbym wygrana Arsenalu. Z remisem się zgodzę, to najlepszy możliwy rezultat. Najważniejsze to wygrać z Brighton

3 polubienia

Życie mnie nauczyło, że na Arsenal nigdy nie można liczyć.
IMO City łatwo Ich ogra, a wynik 3:1, ewentualnie 2:1, jeżeli City będzie grało ,na ekonomie’'.

1 polubienie

OFICJALNIE: Romeo Lavia opuści resztę sezonu z powodu niepowodzenia w rehabilitacji kontuzji.

:slight_smile:

Dobrze, że ostatecznie tu nie trafił. 60 milion za tego ogóra to jakaś paranoja. Wygląda na to że ponownie dział transferowy wykonał dobrą robotę. Chelsea przepłaciła i została z dwoma bezużytecznymi ogórami.

Tak to jest jak szasta się miliardami bez pomysłu.

Na ten moment i może tak, ale by nikogo nie zdziwiło, jak Caicedo gdy ktoś po Pochettino ogarnięty tam przyjdzie nie zrobił z niego drugiego Kante, ciekawe ilu wtedy uderzy się w pierś, że się z niego śmiało.
Śmiem twierdzić, że u Nas chodziłby jak złoto w środku pola, a wyżej ustawiony Mac Allister pozwoliłby więcej punktów ugrać - choćby z Luton czy być może z Arsenalem na The Emirates.

2 polubienia

Z tym Caicedo i nazywaniem go ogórkiem i jeszcze bezużytecznym to bez przesady. Gość nie jest jakiś mega tragiczny, notuję średnio 5 odbiorów na mecz, 1 przechwyt, wygrywa ponad 50% pojedynków, podaję na 92% celności. Po prostu ten gość nie jest, nie był i nie będzie wart 115 mln i tutaj chwała Chelsea, że nam go “sprzątnęła” sprzed nosa, bo wydaliśmy dzięki temu 20 mln na gościa, który wcale nie odstaje od Ekwadorczyka.

3 polubienia

City zdziesiątkowane kontuzjami jak my, jak przegrają z Arsenalem to myślę, że ich szanse na mistrza bardzo, bardzo zmaleją.
W naszym interesie jest żeby wygrali, najlepiej wysoko.

Najlepszy dla nas byłby raczej remis.

8 polubień

Remis też jest ok aczkolwiek w obliczu kontuzji City i ich ostatniej formy, większego rywala upatruję w Arsenalu, dlatego lepiej mieć nad nimi 3 punkty przewagi zamiast 2.

Arsenal i tak nie bedzie w stanie pogodzic LM z ligą, City moze, pomimo kontuzji.

2 polubienia

O jakim zdziesiątkowanym kontuzjami City piszesz? Ederson i KDB mają wrócić na najbliższy mecz. Stones i Walker też pewnie wrócą - nie wierze w te “kontuzje”.

1 polubienie

Łysy z Manchesteru zawsze pierdzieli o kontuzjach przede mega ważnymi spotkaniami. Taka zagrywka psychologiczna, która już prowadzi conajmniej 3 rok z rzędu.

7 polubień