Strona/forum i wszystko z tym związane

Witam. Prosiłbym o bana dla użytkownika Hmmmm, który obraża każdego dookoła.

@Hmmmmmm

Najlepiej zbanujmy połowe forum, bo coś kogoś obraża. Naprawdę nie rozumiem, jak można czuć się urażonym gdy jakaś RANDOMOWA osoba wyraża opinie w internecie, czy nawet przezywa ( poziom 5 latków ). Jedyne bany, które powinny być to dla fanów innych drużyn, którzy nie mają życia i wchodzą robić tylko syf, mają swoje fora od tego. No może jeszcze za notoryczne przekleństwa, bo pewnie małoletni też nieraz wchodzą na to forum, choć wątpie, myślę że ludzie w wieku 15 lat i niżej, którzy sympatyzują z naszym klubem są w większości na twitterze.
Pozdrawiam skarżypyty :smiley:

1 polubienie

Jestem kibicem od 1979 roku i kiedyś ludzie byli onni

Kogo niby obraziłem?

Znaczy się, “kiedyś” ludzie byli inni jeszcze zanim pojawił się Internet? :wink:

Po to społeczność forum ma opcję zaraportowania danego posta, który zdaniem użytkowników jest obraźliwy, żeby Administracja, tudzień moderacja, rozpatrzyła taki wniosek. A jak już prosisz publicznie o bana, to warto byłoby chociaż przytoczyć jakieś cytaty.

Ja z kolei wypowiadam się na forach LFC od ponad 17 lat i stopniowe zmiany zwykle widzę tylko u (rocznikowo) starszych (lub stażem bardziej doświadczonych) użytkowników, którzy z czasem naturalnie nie mają ochoty na angażowanie się w notoryczne zaczepki i inne słowne przepychanki. Poza tym, od prawie dwóch dekad naprawdę niewiele więcej się zmieniło.

kiedys to byli ludzie :smiley:
jacys teraz wszyscy mięciutcy jak koszykarze i piłkarze. Wcale sie nie zdziwie, jak za 10lat zabronią gry wślizgiem, bo zbyt ostre to będzie.

Moi Drodzy, teraz, gdy Liverpool zalicza nieudaną końcówkę sezonu, w dodatku przypadającą na koniec kadencji Jürgena Kloppa, zaczynają się tu rejestrować trolle z “zaprzyjaźnionych” klubów, a zwłaszcza tych, które w ostatnich latach dołowały i nie miały innego wyjścia, jak z zazdrością, podziwem i bezradnością spoglądać na dominujący, obok Manchesteru City, Liverpool.

Stąd też mała prośba. Ignorujcie takich ludzi i nie wchodźcie z nimi w polemikę. Nie ma sensu dawać im satysfakcji, bo ani to to mądre, ani nie ma nic wartościowego do przekazania, a tylko próbuje siać ferment, wykorzystując fakt, że po wielu latach w końcu mógł wyjść z “jaskini” :wink:

Dzisiaj już jednego “odstrzeliłem w kosmos” i pousuwałem prowokacyjne posty. Jeśli ktoś się tu znowu pojawi, to mam prośbę o zgłaszanie jego postów. Staramy się wychwytywać takich delikwentów, ale zgłaszając post, możecie przyspieszyć proces powrotnego “wystrzelenia” delikwenta na planetę życiowych “przegrywów” :wink:

13 polubień

Zauważyłem ostatnio pod różnymi newsami, że jakiś typ spamuje w stylu:

banned

Widzę, że już pewnie zbanowany. Ale jeśli tak, to nie da się równocześnie usunąć treści jego posta z tego newsa?

Akurat nie miałem wcześniej czasu wchodzić na forum, żeby o tym pisać. W jaki inny sposób można najszybciej zaraportować komentarz pod newsem na głównej?

1 polubienie

Gdzie jest jakaś moderacja tej strony? Gonić stąd tą hołotę arsenalowską

1 polubienie

Warto nieco przemyśleć politykę nowych kont. Możliwość zakładania nowych tematów powinna być domyślnie niedostępna dla świeżych użytkowników.

9 polubień

Oprócz tego, że coraz więcej jest trollów to nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat, ale te kolejne konta michała z szortami czy innym szajsem powodują, że coraz mniej się chce wchodzić w komentarze pod artykułami. Jak wyżej, Panowie i Panie z administracji możecie pomyśleć jak czas pozwoli nad wprowadzeniem jakiejś kontroli nad nowymi użytkownikami, bo te wszystkie sytuacje mocno oszpecają całą stronę, również dla kibiców innych klubów, którzy tu zaglądają.

1 polubienie

Patrząc na jakość komentarzy ich kibiców sugeruję dyktando na jedno zdanie w języku polskim i automatycznie będzie przefiltrowanych 90 % kałonierów

:rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

No poziom żenady ze strony “kibiców” Arsenalu jest już dość wysoki. Wypadałoby przemyśleć jakieś zmiany.

2 polubienia

Yup i tutaj bym dał nawet spory próg wejścia jak pół roku np. Przecież oni nie będą tyle czekać by zrobić to co teraz zrobił @Piotrek898.

Przed chwilą usunąłem użytkownika @Piotrek898 i zablokowałem go po mailu i po IP. Pewnie na niewiele się to zda, ale jak będziemy reagować szybko i zdecydowanie, to tej zakompleksionej dzieciarni odechce się tu rejestrować. Dzięki, że reagujecie i zgłaszacie posty :wink:

4 polubienia

Ten użytkownik spamuje codziennie stronę w godzinach wieczornych.

n_t najwyższy czas, byś zadziałał Panie Kolego.

2 polubienia

Jak to możliwe, że jakiś zakompleksiony matoł zakłada sobie konto na LCF.pl i od rau zaczyna rzucać śmieciami?

2 polubienia

Może zrobić blokadę na tworzenie nowych kont do odwołania.
Również nie chce tutaj badzewia, nie jest nam to do niczego potrzebne.

Edit:
Nie chcę blokować prawdziwych kibiców. Btw. Jakbyśmy stworzyli na forum wątek “VIP”, tylko dla wybranych, bez możliwości wchodzenia nawet jako spectator.

Nie no nie blokujmy prawdziwych kibiców od tworzenia kont. Po prostu dajmy blokady na tworzenie nowych wątków (np. na pół roku) oraz na komentowanie na forum (tutaj np. z tydzień albo dwa tygodnie). Prawdziwy kibic LFC który chce tutaj się udzielać wytrzyma te 14 dni bez komentowania.

@radzimordka No właśnie ja się obawiam że te ameby umysłowe z innych klubów jeszcze dadzą rade 48h wytrzymać a takiego tygodnia czy 2 to już im siły zabraknie.

3 polubienia

Ja myślę, że wystarczy 48 godzinna przerwa między założeniem konta, a pierwszym postem

Myślę że dzień po meczu już się większości trollom nie będzie chciało wchodzić

2 polubienia