Strona/forum i wszystko z tym związane

Patrząc na jakość komentarzy ich kibiców sugeruję dyktando na jedno zdanie w języku polskim i automatycznie będzie przefiltrowanych 90 % kałonierów

:rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

No poziom żenady ze strony “kibiców” Arsenalu jest już dość wysoki. Wypadałoby przemyśleć jakieś zmiany.

2 polubienia

Yup i tutaj bym dał nawet spory próg wejścia jak pół roku np. Przecież oni nie będą tyle czekać by zrobić to co teraz zrobił @Piotrek898.

Przed chwilą usunąłem użytkownika @Piotrek898 i zablokowałem go po mailu i po IP. Pewnie na niewiele się to zda, ale jak będziemy reagować szybko i zdecydowanie, to tej zakompleksionej dzieciarni odechce się tu rejestrować. Dzięki, że reagujecie i zgłaszacie posty :wink:

4 polubienia

Ten użytkownik spamuje codziennie stronę w godzinach wieczornych.

n_t najwyższy czas, byś zadziałał Panie Kolego.

2 polubienia

Jak to możliwe, że jakiś zakompleksiony matoł zakłada sobie konto na LCF.pl i od rau zaczyna rzucać śmieciami?

2 polubienia

Może zrobić blokadę na tworzenie nowych kont do odwołania.
Również nie chce tutaj badzewia, nie jest nam to do niczego potrzebne.

Edit:
Nie chcę blokować prawdziwych kibiców. Btw. Jakbyśmy stworzyli na forum wątek “VIP”, tylko dla wybranych, bez możliwości wchodzenia nawet jako spectator.

Nie no nie blokujmy prawdziwych kibiców od tworzenia kont. Po prostu dajmy blokady na tworzenie nowych wątków (np. na pół roku) oraz na komentowanie na forum (tutaj np. z tydzień albo dwa tygodnie). Prawdziwy kibic LFC który chce tutaj się udzielać wytrzyma te 14 dni bez komentowania.

@radzimordka No właśnie ja się obawiam że te ameby umysłowe z innych klubów jeszcze dadzą rade 48h wytrzymać a takiego tygodnia czy 2 to już im siły zabraknie.

3 polubienia

Ja myślę, że wystarczy 48 godzinna przerwa między założeniem konta, a pierwszym postem

Myślę że dzień po meczu już się większości trollom nie będzie chciało wchodzić

2 polubienia

Strach pomyśleć jakie szambo arsenalowskie się tutaj wyleje jeśli jakimś cudem zdobędą mistrzostwo.
Pomysł z blokadą na nowe wątki, komentarze dla nowych kont popieram, kilka dni wystarczy myślę. Niestety jest kilku krypto fanów kanonierów na tej stronie i to widać po ich wpisach, nie łamią regulaminu jakoś rażąco więc nie ma podstaw żeby ich usunąć. Nie potrafię zrozumieć co kieruje takimi ludźmi, jakaś potrzeba dowartościowania się czy własna strona fanowska im nie wystarcza, nie wiem.

1 polubienie

A da się zaimplementować jakiś system raportowania komentarzy na głównej? Wówczas społeczność, która czyta newsy z automatu pomoże Wam w filtrowaniu spamu. Fakt, że nie najlepiej to wygląda, jak się otwiera któryś news z kolei, a tam po raz 10 ten sam kopiuj-wklej komentarz z adresem jakiejś strony internetowej.

Słowo klucz: cudem.
Zupełnie nieuzasadnione obawy. Żadna inwazja fanów Arsenalu nam nie grozi. :laughing: Man City tego nie wypuści i spokojnie można założyć, że wygra wszystkie mecze do końca.

Bardzo prawdopodobne, że Arsenal też zdobędzie komplet punktów. Ale Guardiola jest już tak doświadczony w rozgrywaniu końcówek sezonów (dałbym wiele, żeby LFC Kloppa tak nie frajerzył na tym etapie sezonu, ale cóż…), że jeśli nie ma się nad nimi ogromnej przewagi na ostatniej prostej, to nie będąc niemal bezbłędnym nie wygrywa się mistrzostwa.

Arteta się o tym przekona drugi sezon z rzędu, podobnie jak wcześniej Klopp. I tu nawet nie chodzi o jakość zawodników, jakimi Łysy dysponuje tylko rok w rok szlifowaną mentalność zwycięzców.

Sorry za lekki offtop.

System zgłaszania komentarzy adminowi byłby dobrym pomysłem. Można dodać też przyczynę zgłoszenia komentarza takie jak: spam, fake news, obraźliwy komentarz albo troll oraz wprowadzić automatyczne ukrywanie komentarza od pewnej ilości zgłoszeń z możliwością rozwinięcia.
Dobrym pomysłem byłby też limit ilości komentarzy pod artykułami w określonym czasie, bo pamiętam jak niedawno jakiś kibic Arsenalu napisał prawie dwadzieścia komentarzy pod jednym w 15 minut.

4 polubienia

Chyba faktycznie będzie trzeba coś takiego wprowadzić.