Strona/forum i wszystko z tym związane

A swoja droga apropos lewakow. To liverpool to nke jest lewackie miasto?

1 polubienie

Tak(?) ciekawe co mówisz- bo w zasadzie wraz z nowym forum pojawiło się więcej użytkowników niż bywało na starym.

Na starym to czasami jak się pojawiło kilka komentarzy na tydzień to było dużo. XD

Tutaj może i jest pewnie nie więcej niż kilkadziesiąt aktywnych użytkowników, ale to forum piłkarskie- podłączone pod stronę, które agreguje większą część ruchu kibiców :v

1 polubienie

@liverpool6413 jak piszesz normalne rzeczy to nikt nie będzie się fatygował, żeby sprawdzić kiedy konto zostało założone

1 polubienie

Tak, naprawdę obumiera, szczególnie jak się nie wejdzie na forum przez dwa, trzy dni, to potem jest tylko jakieś kilkaset postów zaległości xd

A Ty sądząc po Twoich wypocinach jesteś nieudacznikiem.Czy większość lewaków to nieudacznicy bez przyszłości, próbujący przeżyć do 10? TAK.

E: Wow, moje życie nie zakończy się w momencie bana na forumku, zaglądam tu kilka dni w miesiącu gdy jestem na wakacjach a Wy niedługo zrobicie sobie koło różańcowe i petycję o bana dla mnie czy josifa, bo jesteście lewakami i życiowymi niedorajdami i się tego wstydzicie pośród prawaków

To jest niesamowite jak niektórym użytkownikom ciężko jest zrozumieć, że za obrażanie i celowe prowokowanie i wszczynanie kłótni można dostać bana

No mnie też to zastanawia, co drugi jego wpis jest nacechowany jadem i wyzwiskami, a cały czas ma się dobrze. Jak jeszcze josif moderował to rozumiałem, że nie banował, bo się z nim zgadzał. Ale teraz hm…

To i tak cud, że happyblancik tyle wytrzymał bez bana.

O bracie to lepiej nie sprawdzaj wpisów blancika z przeszłości (chociaż większość pewnie i tak pousuwana za niezgodność z regulaminem)

Chłopaki już hamujemy i przechodzimy do porządku dziennego okey? Nie widzę tu spośród ostatnich postów, notek na temat strony/forum etc. Także nie róbmy bałaganu, czekamy na skład i tłuczemy dziś Atalantę :slight_smile:

Witam. Prosiłbym o bana dla użytkownika Hmmmm, który obraża każdego dookoła.

@Hmmmmmm

Najlepiej zbanujmy połowe forum, bo coś kogoś obraża. Naprawdę nie rozumiem, jak można czuć się urażonym gdy jakaś RANDOMOWA osoba wyraża opinie w internecie, czy nawet przezywa ( poziom 5 latków ). Jedyne bany, które powinny być to dla fanów innych drużyn, którzy nie mają życia i wchodzą robić tylko syf, mają swoje fora od tego. No może jeszcze za notoryczne przekleństwa, bo pewnie małoletni też nieraz wchodzą na to forum, choć wątpie, myślę że ludzie w wieku 15 lat i niżej, którzy sympatyzują z naszym klubem są w większości na twitterze.
Pozdrawiam skarżypyty :smiley:

1 polubienie

Jestem kibicem od 1979 roku i kiedyś ludzie byli onni

Kogo niby obraziłem?

Znaczy się, “kiedyś” ludzie byli inni jeszcze zanim pojawił się Internet? :wink:

Po to społeczność forum ma opcję zaraportowania danego posta, który zdaniem użytkowników jest obraźliwy, żeby Administracja, tudzień moderacja, rozpatrzyła taki wniosek. A jak już prosisz publicznie o bana, to warto byłoby chociaż przytoczyć jakieś cytaty.

Ja z kolei wypowiadam się na forach LFC od ponad 17 lat i stopniowe zmiany zwykle widzę tylko u (rocznikowo) starszych (lub stażem bardziej doświadczonych) użytkowników, którzy z czasem naturalnie nie mają ochoty na angażowanie się w notoryczne zaczepki i inne słowne przepychanki. Poza tym, od prawie dwóch dekad naprawdę niewiele więcej się zmieniło.

kiedys to byli ludzie :smiley:
jacys teraz wszyscy mięciutcy jak koszykarze i piłkarze. Wcale sie nie zdziwie, jak za 10lat zabronią gry wślizgiem, bo zbyt ostre to będzie.

Moi Drodzy, teraz, gdy Liverpool zalicza nieudaną końcówkę sezonu, w dodatku przypadającą na koniec kadencji Jürgena Kloppa, zaczynają się tu rejestrować trolle z “zaprzyjaźnionych” klubów, a zwłaszcza tych, które w ostatnich latach dołowały i nie miały innego wyjścia, jak z zazdrością, podziwem i bezradnością spoglądać na dominujący, obok Manchesteru City, Liverpool.

Stąd też mała prośba. Ignorujcie takich ludzi i nie wchodźcie z nimi w polemikę. Nie ma sensu dawać im satysfakcji, bo ani to to mądre, ani nie ma nic wartościowego do przekazania, a tylko próbuje siać ferment, wykorzystując fakt, że po wielu latach w końcu mógł wyjść z “jaskini” :wink:

Dzisiaj już jednego “odstrzeliłem w kosmos” i pousuwałem prowokacyjne posty. Jeśli ktoś się tu znowu pojawi, to mam prośbę o zgłaszanie jego postów. Staramy się wychwytywać takich delikwentów, ale zgłaszając post, możecie przyspieszyć proces powrotnego “wystrzelenia” delikwenta na planetę życiowych “przegrywów” :wink:

13 polubień

Zauważyłem ostatnio pod różnymi newsami, że jakiś typ spamuje w stylu:

banned

Widzę, że już pewnie zbanowany. Ale jeśli tak, to nie da się równocześnie usunąć treści jego posta z tego newsa?

Akurat nie miałem wcześniej czasu wchodzić na forum, żeby o tym pisać. W jaki inny sposób można najszybciej zaraportować komentarz pod newsem na głównej?

1 polubienie

Gdzie jest jakaś moderacja tej strony? Gonić stąd tą hołotę arsenalowską

1 polubienie

Warto nieco przemyśleć politykę nowych kont. Możliwość zakładania nowych tematów powinna być domyślnie niedostępna dla świeżych użytkowników.

10 polubień

Oprócz tego, że coraz więcej jest trollów to nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat, ale te kolejne konta michała z szortami czy innym szajsem powodują, że coraz mniej się chce wchodzić w komentarze pod artykułami. Jak wyżej, Panowie i Panie z administracji możecie pomyśleć jak czas pozwoli nad wprowadzeniem jakiejś kontroli nad nowymi użytkownikami, bo te wszystkie sytuacje mocno oszpecają całą stronę, również dla kibiców innych klubów, którzy tu zaglądają.

1 polubienie