Strona/forum i wszystko z tym związane

Moja najszczersza reakcja:

Aquerdation jesteś gość!

5 polubień

No widzisz nie sądziłeś, ale to jest forum, tu są ludzie, tu są dzieci, tu kultura i porządek kurrwa musi być i to nie ma dwóch zdań.

6 polubień

Dostał bana, bo łamał regulamin, co w tym dziwnego. Mógł przedstawiać swoje racje, bez prób wszczynania gównoburzy.

1 polubienie

Wiele osób łamie i jakoś banów nie dostają a jedyna kara jaka kich spotyka to znikające posty, nawet chwilę po moim poście w tym temacie, Ci którzy zdążyli zobaczyć wiedzą o co chodzi

A tak przy okazji, żeby nie offtopowac proponuję wprowadzić coś takiego, by od momentu rejestracji na forum minęło przynajmniej 24h, żeby można było publikować posty, ograniczy to możliwość komentowania na gorąco takim przygłupom z innych klubów, jak ten fan chelsea przed chwilą.

3 polubienia

@AquerdationLFC banuj tego zwyrola albo zatrudnijcie więcej moderatorów

Josif PDW

#znakiznaki

Czyli mam rozumieć że nici z unbana i blokada zostaje do końca sezonu tak?

Ten josif był tutaj zupełnie zbędny. Aż dziwne, że był tutaj moderatorem. Ta strona zawsze kojarzyła się z bezstronnością ze strony adminów. On tutaj pieprzył o tej Chelsea, że będzie w LM jak za chwilę skończą poza 10 miejscem albo specjalnie prowokował pisząc o lewakach. Podziwiam takich użytkowników jak Aldor czy fanlive, że chcieli z nim dyskutować. Poza tym sporo osób zbanował za jego widzimisię.

1 polubienie

Nie byłeś przypadkiem jednym z takich użytkowników?
Na forum Liverpoolu komentujesz częściej użytkownika forum niż sprawy związane z klubem :rofl::rofl:.

Co on Tobie zrobił? Umawiał się z twoją siostrą?

Nie będę ukrywał, że ja czasami też zastanawiałem się czy jego posty pisze na serio czy po prostu chciał się przedrzeźniać, no ale chyba każdy z nas robi to od czasu do czasu z jakimś innym użytkownikiem.

Wyjdźmy już z tej piaskownicy. :wink:

4 polubienia

Brak argumentu to wjeżdżamy na prywatne życie. Norma.

Jeszcze @radzimordka nazywał pieprzonym lewactwem, a temu @kijoraptor sugerował alkoholizm. Ja sam jestem kibicem z ponad 25 letnim stażem i rzadko się zdarza taki Takich ludzi należy eliminować ze społeczeństwa i ban był słuszny jak najbardziej. Forum wraca do normalności

Prosiłbym o odbanowanie kolegi @kura75

1 polubienie

Kijoraptor z tej strony. Widzę, że banowanie weszło po całości nie zważając na nic. Moje konto zostało zablokowane prawdopodobnie, bo nikt mi nie wysłał ostrzeżenia, ani wiadomości, za dwa posty na stronie głównej podczas meczu. To było na początku meczu. Chce tylko zauważyć, że później pojawiło się mnóstwo gorszych postów i wtedy były tylko blokowane treści. Każda moja próba kontaktu z kimkolwiek z moderacji, administracji kończyła się pustym wpisem czy na X, czy Facebooku czy Instagramie. Nie wiem kto mnie zablokował, ale może będzie miał honor, bo na inne cechy charakteru nie liczę i wyjaśni sprawę i przywróci moje podstawowe konto.
Ps. Jakby dana osoba nie zauważyła, to jestem na forum od lat, nie było problemów z moją osobą, nie było chyba skarg na mnie, usuwanych postów (nie mówię o tych usuwanych przez josifa). Jeśli komuś nie spodobały się moje wpisy wystarczyło zablokować ich treść i dać upomnienie. Tylko tyle i aż tyle.

Nie masz bana/mute z poziomu forum. To musiał być ban z poziomu strony.

@Kijoraptor_2 Dokładnie, tak jak Ci pisałem. Na forum jest wszystko ok - masz konto aktywne. Dowiem się co się zadziało z pozycji strony i dostaniesz info na pw.

Na forum nie mogłem się zalogować, bo nie byłem zalogowany na stronie. Taki miałem komunikat. Dziękuję za działanie.

@AirCanada skąd ten ban dla kolegi @Kijoraptor

Widze, ze kolega @n_t juz ogarnal, elegancko. :smiley:
Taka pierdola, ale po co to mialo wisiec skoro i tak stare forum juz nie bylo aktywne.

Ale skoro juz was napadłem - to mam jeszcze jedno pytanie. Czy na discourse jest juz taki plugin lub czy da sie zainstalowac jak na Reddit “remind me”? Czyli, ze po wpisaniu komendy np. “remind me X”, gdzie X to liczba miesiecy post jest przypominany?

Ja Cie zablokowałem. Od kilku meczów poziom komentarzy użytkowników pod newsami meczowymi przekracza wszelkie granice dobrego smaku.

Tylko błagam Cię, nie pisz mi, że nie przeklinałeś i nie zdarzyło Ci się rzucać bluzgami, bo się 2 razy zastanawiam, nim kogoś zbanuje.

Będę z tym walczył dopóki sytuacja w komentarzach nie dojdzie do pełnej normalizacji.

Jak chcesz sobie poprzeklinać koniecznie to wstawiaj gwiazdki czy kropeczki, na to jestem w stanie przyzwolić.

3 polubienia

Dziękuję za odpowiedź. Jak widzę sporo usuniętych komentarzy czy zablokowanych użytkowników pod ostatnim meczem. Jednak pytanie pozostaje czy nie można było dać upomnienia, wysłać wiadomości, usunąć komentarz i dać szansę na poprawę jakości moich wypowiedzi? Trzeba od razu banować? Jestem aż tak zły ? Jeśli tak to sory.

Bądźmy poważni. Wiem co pisałem i nie neguje tego. Tylko upomnienie, bądź zwrócenie uwagi byłoby moim zdaniem odpowiedniejsze.

1 polubienie

Kolego prowadzę ten serwis od prawie 20 lat i wiem, co jest skuteczne, a jakimi narzędziami lepiej sobie głowy nie zawracać. Niekiedy zwracanie uwagi jest, jak próba wygrania meczu tenisowego ze ścianą :slight_smile:

Niemniej wiem, że jesteś szanowanym użytkownikiem, bez większych przewinień w ostatnich latach życia LFC.pl.

Zachowałeś klasę i jestem w stanie Cię odbanować. Napisz maila Kolego dziś, podziałamy w najbliżśzym czasie.

[email protected]

Pozdrawiam

2 polubienia

KIjoraptor jest całkowicie niewinny, a emocje mogą ponieść każdego. Kijoraptor nigdy nie zaczepiał i nigdy nie obrażał innego użytkownika, żeby dostawać bana.

1 polubienie