Wszelakie pytania

Specjalistą nie jestem w temacie samochodów ale z tego co napisałeś, to teść miał Renault Clio IV, tyle że w kombi. Bezawaryjne auto, naprawdę nic tam nie musiał dokładać, naprawiać, teść zmienił na inne gdyż nie przetrwało kolizji, gdzie teść był poszkodowanym. Dostał w prawe przednie koło dość mocno i coś poszło z zawieszeniem. Rocznika niestety nie pamiętam.

Zapomniałem dopisać, że Megane III miałem z roku 2011 w hatchbacku.

Na pewno brałbym 5-drzwiowe, jednak 3-drzwiowe to udręka, nawet jeśli nie ma się dzieci czy nie często przewozi się znajomych czy rodzinę.

Ma ktos moze jaki zacny link do dzisiejezej walki ksw?

https://lestlim.xyz/

@kirkbyboy Trzymaj

Używam Renault Megane III 1,6dm3 parę lat i auto poza głupią linką od ręcznego bez obsługowe niemalże. Także bym polecał.

Czy wie ktoś z kolegów czy będzie i kiedy będzie oficjalne pożegnanie naszego senseia w mieście??? Bo na mecz ciężko bilety dostać ale myślę,że raczej napewno Jurek pożegna się z mieszkańcami na ulicach

Podobno ma byc parada, niezależnie od rozstrzygnięć sezonu.

No raczej ale kiedy???

Ja trochę zmienię temat, korzystacie może z sauny? Co sądzicie o “poprawnym saunowaniu”, jak to wygląda u was w regionie? W Polsce coraz więcej osób regularnie uczęszcza na saunę, ma właściwości prozdrowotne, regeneracyjne, pozytywnie wpływa również na psychikę, chociaż na to akurat wiele badań nie ma.

W moim regionie (Śląsk / Podbeskidzie) jest parę miejsc, w których ludzie fajnie ogarniają poprawność saunowania. Najlepsze miejsca to oczywiście Wodny Park w Tychach i Sauny Czeladź, gdzie bez poprawnego saunowania wyrzucą Cię z sauny. Na basenie w Pawłowicach / Andrychowie też większość ludzi prawidłowo saunuje, natomiast na pozostałych saunach ludzie w większości siedzą w kąpielówkach, czasami wejdą w klapkach, zdarzało mi się zauważyć ludzi siedzących w CZEPKU!

We Wrocławiu w aquaparku jest takie januszowe saunowanie, chociaż czepków nie zauważyłem. :grin:

Z punktu widzenia zarządców saun liczy się pewnie zysk, wiec lepiej mieć tysiąc januszow niz dwudziestu saunowiczow zwracających uwagę na detale.

Pytanie z zakresu internetu/telewizora:

Posiadam dekoder Play NOW TV Box 3. Od pewnego czasu nie mogę nic obejrzeć na serwisie YouTube. Mam podłączone konto z Google, sparowane urządzenie z telefonem. Niezależnie od tego czy włączę coś w tv czy za pomocą telefonu, pojawia się obraz filmu/reklamy, jedna, dwie sekundy jest dźwięk, potem wszystko się zawiesza, cały czas ładuje się i już nic nie rusza.

Restartowałem już aplikację, internet czyściłem historię, czytałem na ten temat w internecie. Ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

Pytanie - gdzie oglądacie skróty meczów PL? Bezpośrednio po meczu zawsze korzystam z hoofoot. Problem tylko taki, że nazajutrz wszystkie video są już tam niedostępne. Z kolei Sky czy NBCS mają ochronę lokalizacji.

Krótkie skróty są na Viaplay.

Dołączam do pytania, tez szukam strony ze skrótami meczów.
Kiedyś na forum ktoś podawał stronę, na której sa skróty meczów (nie tylko PL, również inne ligi, puchary, reprezentacje).

Tutaj można zajrzeć Allgoals.in - najlepsze multimedia w tej części internetu - Indeks

Same bramki (czasem coś więcej) można znaleźć po prostu na youtubie i kanałach odpowiednich klubów. Tylko nie bezpośrednio po meczu.

Ja zawsze wpisuje w google “football highlights” i jak nie pierwszy, to drugi, trzeci wynik

:eyes: :red_circle:

1 polubienie

Cześć,
nie znalazłem odpowiedniego tematu wiec wrzucam tutaj - problem z telefonem Samsung A54. Podczas przeglądania telefonu ekran gaśnie samoczynnie, trzeba kliknąc przycisk blokowania i ponownie odblokowac tel… (opcja wydłużenia czasu włączenia wygaszacza nie pomaga) Po drugie podczas ładowania telefonu od czasu do czasu telefon po prostu się wyłącza. System One UI 6.0 - ktoś ma jakiś pomysł poza hard resetem (o ile to w jakimś stopniu by mogło pomóc) ?

Poleci ktos w Warszawie miejsce gdzie moge oddać sprężarkę klimatyzacji do regeneracji (stary model, już takich nie produkują więc zostaje regeneracja). Będę w stolicy przez parę dni i chciałem to załatwić, bo w mojej okolicy nie ma żadnego miejsca a w wysyłkę nie chce się bawić.
Może ktoś ma doświadczenie. Nie chce oddawać byle gdzie i potem się użerać z naciągaczami.

Co będą świętować piłkarzyki? Zniszczenie ostatniego sezonu Kloppa? Na paradę zapracowali juniorzy kilka tygodni temu i powinni zostać jakoś nagrodzeni. Seniorzy nie zasługują na świętowanie, nie zasługują na wakacje, nie zasługują na czerwoną koszulkę.

Czyli cała seniorska kadra do zwolnienia?