04.04.2024 Liverpool - Sheffield United

Ale to jest niesamowite jak my ujowo potrafimy grać z beniaminkami.

Ogólnie ja mam wrażenie, że mecz na OT był jak kubeł zimnej wody. Zawodnicy dostali plaskacza i coś zaczęło się psuć.

I jeszcze koniec sezonu dla Konate xD

No ładnie mu wjechał w te kolana. Dziwne że sędzia jakieś żółtej kartki było. Nienaturalny ten upadek i bardzo niebezpieczne kopnięcie kurde

Kto tak upada? Dwoma nogami w zawodnika?

Jak dla mnie ten gość wiedział co robi.

Arsenal wbił im 11 bramek w dwumeczu. My 3. Tak tylko przypomnę.

1 polubienie

Nie wiem Klopp to chyba chce zremisować.

Boże, Gakpo. Dobra to już jest po meczu, można spróbować za rok.

Piękny okaz frajerstwa. Niezależnie, czy wymęczymy, czy nie. Mamy w perspektywie mecz na Old Trafford, więc marnujemy siły, zamiast zrobić 3-0 do HT i zapomniec.

Najmocniejszy skład :heart:

Darwin musisz. #znaki

P.s AHH ta korekta miał być Mac Alister :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

3 polubienia

Papapapapa I’m lovin’ it Mac :heart::heart::heart:

Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że Mac Allister już znajduje się w trójce najlepszych transferów ery Kloppa

1 polubienie

Mellor… lovely cushioned header…FOR GERRAAAAARD OOOOHHHH YA BEAUTY WHAT A HIT SON WHAT A HIT

6 polubień

Piękny Macca. :heart:

Nie wiem czy się cieszyć. Za kradzież MacAllistera pewnie czeka nas kara. Za taką kradzież przecież musi być kara. Prawda?

Ej dobra ale jak nawet Gakpo fajną bramke strzela…

Kuźwa to jest niesamowite ile my sobie stwarzamy sytuacji. I non stop brakuje a to ostatniego kroku, mocniejszego strzału…

Ale uff. Gakpo daje spokój.

Swoją drogą zobaczcie jakie tempo i intensywność dał Robertson po wejściu. Od razu grę rozkręcił w ofensywie.
To tak odnośnie komentarzy, że się kończy i należy go sprzedać.

7 polubień

Oczywiście bramkarz rywali oprócz jednego wylewu ma dzień konia, dobrze, że udało się wygrać ale nerwówka do końca. Niesamowity MacAlister, podobał mi się też Gomez. Bradley też na poziomie. Na minus Gravenberch.

Ale wiesz, że to chodzi o jego grę w defensywie?