10.01.2024 Liverpool - Fulham

Przy Gravenberchu to i ja bym wyglądał jak profesor.

Czy jest na sali jakiś prawnik-praktyk, który prostemu ludu mógłby wyjaśnić czy należała się żółta kartka dla Van Dijka?

1 polubienie

Bez Trenta, Szobo i Salaha jestesmy pozbawieni serca, płuc i mózgu. Moze Nunez? Zastanawiam sie do ktorej czesci ciala liverpoolskiego organizmu go przypisać nie wiem czemu pasuje mi tylko dupa :thinking: Ale mógly narobic troche smrodu i halasu pod bramka rywali ale pewnie i tak gówno z tego bedzie :laughing:

3 polubienia

Harvey za Ryana do środka, a Darwin do przodu i jedziemy z nimi!

Nunez bardzo dobra zmiana. Gość jest płucami w tym zestawieniu. Bradley świetny mecz, Jones klasa, Diaz trochę się poprawił, Gakpo bardzo dobre wejście, Ryan beznadziejny totalnie bez formy…

Na moje to on jest cojones tego zespołu, jak go nie ma to gramy jak pizdy.

3 polubienia

Dwa wnioski mi się nasuwają po tym meczu.

Darwin Nunez… w trakcie ostatniego meczu z Arsenalem powiedziałem, że już tracę nadzieję i chyba nic więcej w naszym klubie z niego nie będzie. Po meczu z Fulham znowu w niego wierzę, dwa strzały, w których wszystko zrobił tak jak trzeba. 1. Głową po podaniu Gakpo. 2. Lewa nogą po dograniu Conora. Tu na prawdę miał chłopak pecha. Czuć że się niedługo przełamie.

Zespół… Kolejny raz w tym sezonie przepychamy mecz, w którym wydawałoby się że nie idzie. Jak tylko strzelimy bramkę i chłopaki poczują krewa przeciwnik zaczyna wyglądać jakby wpadł do klatki lwa i spogląda bezradnie na zegarek prosząc o 90 min, żeby mógł już z niej wyjść. Mental jest niesamowity.
Wiem, do końca sezonu jeszcze długa droga, ale z tego miejsca na prawdę mamy szansę na mistrzostwo Premier League. Jeśli uda się je zdobyć z niedoskonałościami jakie mamy, to będzie piękna historia, a tytuł mistrza będzie smakował dwa razy lepiej.

Życzę chłopakom i nam dużo szczęścia w tym roku :muscle:

2 polubienia

W rewanżu liczą się gole na wyjeździe? Czy tylko w przypadku dogrywki? Czy w ogóle się nie liczą? Bo nie pamiętam tych zasad w półfinale carabao.

Carabao się nie liczy.

Od zeszłego sezonu gole na wyjeździe nie są premiowane, to chyba dotyczy wszystkich rozgrywek, również krajowych?

Z tego co wyczytalem i pamietam to bramki na wyjezdzie nie sa premiowane a w wypadku remisu po obu potyczkach np Fulham wygrywa 3:2 nie ma nawet dogrywki lecz natychmiast sa rzuty karne.
To nie jest jednak 100% wiadomosc :grimacing: