14.12.2023 Royale Union - Liverpool

Dejcie już spokój… lepiej wtopić 16 mln niż 111. Trudno, nie wszystkie ‘romantyczne’ transfery się psrawdzają.

To że Caicedo gra kupę w CFC to nie znaczy, że u nas byłby wtopą, ba byłby lepszą inwestycją niż Endo. W CFC wszystko jest złe.

3 polubienia

Nie wiesz na sto procent.

Czyli tak, za jego “panowania” pojawili się:

MacAlister, Szobo, Endo i Gravenberch - kto był dogadany wcześniej, kto nie był o tym nie dyskutuje, tego nie wiemy, fakty są takie, że Schmadtke przyszedł i Ci zawodnicy pojawili się w zespole.

Po średnim ostatnim sezonie na obecny moment, możemy spokojnie powiedzieć, że jeden z tych transferów może i był średnim pomysłem, ale i tak zdążył nam pięknym strzałem z dystansu uratować 3 pkt, które mogą być kluczowe na końcu sezonu. Dodatkowo, pozwala odpoczywać zawodnikom pierwszego składu, w meczach o mniejszą stawkę, przez co udaje nam się zachować świeżość składu - 20 mln.

Reszta transferów na ten moment wydaję się bardzo udana, młodzi, utalentowani zawodnicy, którzy przez następne lata będą grali w naszym środku pola.

Zajmujemy 1 miejsce w PL, wyszliśmy z 1 miejsca w LE i gramy dalej w pucharze ligi, ale jasne, chłop powinien się podać do dymisji :joy:

Logike niektórych ludzi tutaj można porównać do kobiet w ciąży, i to w gorszych momentach, zero logiki, 100% emocjonalności, a nie daj boże jedna rzecz pójdzie nie tak, to 100 które poszły dobrze nie mają żadnego znaczenia (z przymróżeniem oka :wink:)

Polecam czasem logicznie spojrzeć na to gdzie się teraz znajdujemy, jaki progress zrobiliśmy i się z tego cieszyć, bo niektórzy na prawdę żyją tylko w tematach Darwin Nunez i Wataru Endo i oczekują, że będziemy zawsze idealnie skuteczni, robili idealne transfery i nie tracili żadnych punktów. Uwaga, to niemożliwe.

@hoster Jasne, on im tylko taxi załatwił z lotniska w Liverpoolu, bo na tym polega pozycja Dyrektora sportowego. Wiadomo.
Ja bazuje na zanych mi w 100% faktach w mojej wypowiedzi, Ty tylko dywagujesz, sugerując się prasą, to jest problem.
Setki piłkarzy mają klauzule, co to w ogóle za argument, tak samo obserwujemy setki różnych zawodników, nie wiem co to ma potwierdzić. Jeżeli nie pracujesz w scoutingu Liverpoolu, to nic tutaj nie wniesiesz, ja zająłem się faktami, a nie tym co mi się wydaje podciągane jakimiś teoriami jakie to jest łatwe, bo wystarczy coś wpłacić, czy kogoś obserwować.

@AquerdationLFC
Nawet wam zaznaczyłem główny punkt mojej wypowiedzi, a wy dalej mi tu wciskacie jakieś Lovreny i mówicie o Endo tak jakbym napisał, że to był dobry transfer. Proszę o czytanie ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem, że to był dobry/niezły/bardzo dobry pomysł? Napisałem tam cytując “średnim pomysłem”.

Wyciągnałem + tego transferu i jak może nam to wyjść na + w zamian za nie ściągniecie nikogo w jego miejsce i czekanie do następnego lata bazując na dość oczywistej sytuacji w której obecnie się znajdujemy na półmetu sezonu i sugerowałem skupienie się na pozytywach, ale na Polskim forum to ściana nie do przebicia xD

Odmeldowuje się, narzekajcie ile wlezie and have fun :joy:

3 polubienia

Ale piszesz 4 nazwiska i mówisz że nie będziesz dyskutował kto kogo dogrywał a potem, że nie można po ludziach spodziewać się logicznego myślenia. W sumie jak się tej logiki trochę użyje to wychodzi, że Alexis był dogadany przez Warda, Gravenberg był obserwowany jeszcze w Ajaxie więc jego profil był dobrze znany a transfer Szobo polegał na wpłaceniu klauzuli. Bo teraz Morawiecki się chwali, że załatwił kasę z uni ale nie ma co wnikać kto tam ogarnął te dotacje.

1 polubienie

Mam problem z takim przedstawieniem sprawy. Przecież tu nie chodzi o jakiegokolwiek zawodnika, bo tutaj równie dobrze sam Klopp się mógłby tam wstawić- tylko takiego, który oprócz luzowania minut- ludzi z pierwszego składu- powinien zapewniać minimalną jakość. A chodzi o to, że on jakościowo wypada bardzo biednie- gol z Fulham będzie zapamiętany- ale nie dajmy się łapać w pułapkę jednostkowych momentów. Bo równie dobrze to wyjdzie, że Lovren był niezłym obrońcą, za te kilka spotkań i kilka fajnych goli.

1 polubienie