19.08.2023 Liverpool - Bournemouth

Taa zaj…bal po calosci jap…

Trencik tragedia, a najwięcej krzyczy, zresztą Konate i VVD nie lepsi, straszny chaos w obronie.

Oni nie mogą wyp*** tej piły w swoim polu karnym tylko muszą się bawić ?

1 polubienie

A ja akurat nie oglądam, bo na weselu jestem i chyba to lepsze dla spokoju ducha :sweat_smile:

To jest parodia wyjść tak na boisko.

KARY FINANSOWE

Narazie mam wrażenie jakbyśmy grali 1-2-4-1-3

Dobrze, że chociaż Klopp jest pełen optymizmu, bo nie wiem czy ktokolwiek kto nie jest ślepy na jego miejscu by był.

Oj widać ten brak defensywnego pomocnika…

No ale tak sprzedaż Fabinho i Hendo to była dobra opcja bo przecież gorzej grać bez nich i tak nie będziemy prawda?

Prawda??

Juz nie przesadzaj. Z Fabinho niby lepiej gralismy?

2 polubienia

Jeśli nie wygramy tego meczu można odpuścić ten sezon. A na razie nie gramy w tym meczu nic.

Gramy to samo gówno, więc? Przynajmniej kasa na konto wpadła. Poza tym to Trent miał problem z przyjęciem, Fabinho nie byłby obok niego by mu pomóc przyjąć.

Tu i tu jest tragicznie, ale teraz dodatkowo jest tak wielki chaos w obronie i defensywie że hej, nie było takiego w poprzednim sezonie

Trzeba im kupić radiotelefony czy coś bo komunikacja leży.

Chyba nie ogladales poprzedniego sezonu. Wlasnie chaos w obronie powodowal, ze nie wygrywaliśmy

1 polubienie

Niech Klopp dalej gra cienkim Żotą w ataku, Gakpo w pomocy i Nunezem na lawce. xD

Szoboszlai wyglada tragicznie. W srodku Mac Allister gra sam.

1 polubienie

bts-bts-run

Liverpool i Klopp się skończyli.

Jezu co się z tym Jota stało, przecież końcówka tamtego sezonu to był ogień w jego wykonaniu, a teraz…

Nie wygramy tego meczu na moje oko. Bournemouth coś dołoży.

DIAZZZZZZ :grin::grin::grin: Mistrz pięknie