21.01.2024 Bournemouth - Liverpool

Mac to jest Pan Piłkarz. £35M to był steal okienka.

5 polubień

Król dojechał. :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: #znaki

3 polubienia

Tutaj się z Tobą akurat nie zgodzę. Nieważne czy akcja działa się szybko, nieważne czy intencje były celowe. Wejście na staw skokowy powinno być czerwienią. Tak jak w przypadku Jonesa w meczu z Totkami tak i tutaj. 90% fauli jest nieintencjonalna, ale to nie powinno być taryfą ulgową. I na dobrą sprawę też zawsze jest walka o piłkę.

Największym problemem jest brak konsekwencji przy podejmowaniu decyzji. Bo teraz to wygląda, ze raz tak gwizdną, raz inaczej. I tak się rodzą teorie spiskowe.

@wuem Dokładnie tak, obie na czerwoną kartkę moim zdaniem.

4 polubienia

Jota jest po prostu prze kot

2 polubienia


Bliźniacze sytuacje, zgoła odwrotne interpetacje sędziów

2 polubienia

Mam wrażenie, że gdyby w tym meczu grał Salah, Trent i Dom to ten mecz wyglądałby tak samo.
Także pozdrowienia dla tych co uważają, że brak 4 transferów w okienku zimowych za 800 mln oznacza wywieszenie białej flagi w walce o mistrzostwo.

2 polubienia

Diogo to chyba najlepszy transfer ery Jurgena. Kapitalny on jest. A jakie to lamenty byly, ze rezerwowego z jakiegos Wolves bierzemy :sweat_smile:

Jeden czy dwa transfeyr ułatwiłyby Kloppowi wybór składu na wypadek kontuzji. Ale jednak chłop umie dysponować tym co posiada.

Nie no bez przesady. Salah, Alisson, van Dijk, Robbo to jednak półka wyżej i to tak na szybko wymieniając. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dobry transfer, szkoda tylko tych kontuzji.

3 polubienia

Najlepszy to był Salah, potem Virgil, a potem dopiero Jota. Ale i Konate zapowiada się na mega transfer. No i jeszcze Robbo.

comment_1587294575Lt8SulXg3xUgpNcscUOnTO

Tak właśnie wyglądałem przez ostatnie pół roku kiedy czytałem, że Liverpool nie istnieje bez Salaha.

2 polubienia

To samo można powiedzieć o grze bez Arnolda. I co to zmienia ? Lepiej jednak mieć ich obu w drużynie niż nie mieć żadnego. Dochodzi kontuzja Jonesa, a nie daj Boże wypadnie ktoś w ofensywy. Od nadmiaru jakościowych graczy niech boli Jurgena głowa, a nie od tego kogo z akademii ma ściągać.

1 polubienie

Dzisiaj Mać Allister, Konate i Jota zagrali świetnie, a Bradley coraz bardziej mi się podoba jakoś jestem spokojniejszy o prawą stronę gdy on tam gra zamiast Trenta :sweat_smile:

1 polubienie

Wszystko cudownie, ale no kurde nigdy nie może być idealnie bo kto się tylko wyleczy, to zaraz ktoś inny wypada. Oby z Jonesem nie było to nic poważnego, bo zaraz nam pomocników braknie.

niech jeszcze z godzine cymbal doliczy

Jaki tu był lament przed meczem, że to będzie ciężki mecz, że Wisienki mają szansę na 3 punkty, a tu elegancko 0-4.

1 polubienie

Mecz pewnie wygrany, ale okraszony kontuzją Jonesa, oby nie bolesnym urazem Diaza i Konate. Po długiej przerwie głodni Jota i Nunez z dubletem. Oby tylko się nie wystrzelali przed kolejnymi meczami.

Przecież Diaz po tej sytuacji biegał chyba z 40 minut i normalnie zszedł. Gdyby coś bylo nie tak to juz w przerwie by go zmienil. Jones pewnie zwykly skurcz mięśnia po takiej intensywnosci. Nie musial grac dalej.

Raczej nic poważnego z Jonesem, a nawet jeśli to Szobo powinien być już gotowy do gry.

Mówię tylko, że to pewnie bolesne urazy, a nie że wykluczające z gry. Choć pewnie dowiemy się od Jurgena jutro.