21.09.2023 LASK - Liverpool

Ja widziałbym taki skład:
Kelleher
Gomez / Virgil / Quansah / Kostas
Endo / Mac / Jones (Elliott)
Diaz / Nunez / Doak

Co do rotacji i ewentualnego zajechania - to LE, nie miejsce do eksperymentowania, przynajmniej do czasu (oby!) szybkiego wywalczenia awansu.
W obronie Virgil, który pauzował dwa mecze LFC i przyda mu się przetarcie przed WHU.
W pomocy dwóch z trójki Mac/Szobo/Curtis, wolałbym Maca, który w ostatnim meczu grał tylko połówkę, Szobo niech odpocznie.
Poza tym liczę na zmiany i wejście Ryana, Harveya, może Stefana.
W ataku mamy piątkę graczy podstawowych plus Doaka, więc ryzyko zajechania mniejsze, fajnie byłoby zobaczyć Bena od początku, ale myślę, że jednak Mo zacznie.

Ile tu jest aktywnych osob na forum, ze 55 oddalo glosy?
Ja bylbym z Quansahem razem z VVD a w pomocy Endo,Gravenberch, Elliott. Ewentualnie Jones za kogos z tej trojki. Atak byle bez Salaha reszta to juz obojętnie

Jota…Nunez…Doak
…Jones…Gravenberch
…Endo…
Tsimi.VVD.Quansach.Gomez
…Kelleher…

Taki skład wystawiłbym ja. Niech się Holender wykaże, minęło już 3 tygodnie od jego transferu, pewnie coś liznął taktyki.

Ankieta jest już zamknięta i o to jaki wyszedł skład z głosowania.

Ciekawe jak to się pokryję ze składem Kloppa.

Dla mnie skład prawie, że perfekcyjny- może poza tym Elliottem- wolałbym Bajcetica i ewentualnie Gakpo zamiast Joty.

Z zestawienia drugiej linii przynajmniej jedna zmiana na Szobo/MacAllister. To co wyszło z ankiety za bardzo eksperymentalne.

Bajcetic na prawej obronie? :thinking:

2 polubienia

Pewnie będzie schodził do środka skoro nawet Gomez to robil.

O kuurde bardzo mnie zaciekawił ten Bajcetic na prawej obronie

Hat trick incoming😁

@Hanys

1 polubienie

Najpierw to trzeba trafić w bramkę, a porównywanie go do Ronaldo, to jak naplucie na Brazylijczyka. Za wysoka liga dla Nuneza.

W nowej roli Trenta może się bardzo dobrze odnaleźć, cieszę się że będzie nam dane go zobaczyć w tej roli.

1 polubienie

psy szczekają darwizzy jedzie dalej

4 polubienia

Całkiem niezła ławka jak na Ligę Europy😂

Zaskoczył mnie Klopp, nie spodziewałem się aż takiego sięgnięcia po szeroki skład. Widać, że Jurgen pewny swego, fajnie, że podstawowi gracze trochę odpoczną.
Łatwo nie będzie, ale inny wynik niż nasza wygrana nie wchodzi w grę

1 polubienie

Postawione, że Darwin coś strzeli. Czyli pewnie bez gola z jego strony :frowning: .

Hej gdzie można obejrzeć mecz. Z góry dziękuję za odpowiedź

Legalnie: Viaplay
Nielegalnie: Strims.top

Widzę że viaplay znowu nam serwuje najwyższej jakości transmisje

Chyba że u mnie jakieś kłopoty z internetem ale wątpię

U mnie działa #pdk #znaki