24.07.2023 Greuther Furth - Liverpool

Pozostało 21 dni do meczu ligowego z Chelsea, a Liverpool rozgrywa dopiero drugi z pięciu sparingów przedsezonowych. Do rozpoczęcia nowego sezonu czas minie, jak z bicza strzelił i wszystko wskazuje na to, że pomiędzy meczami przedsezonowymi dużo będzie się też działo na rynku transferowym.

Dzisiaj o godz 12:00 (UK) / 13:00 (PL) za zamkniętymi drzwiami gramy z niemieckim Greuther Furth.

Mecz będzie transmitowany na LFCTV.GO - przypominam, że zainteresowani wciąż mogą zarejestrować się na LFCTV.GO na darmową miesięczną subskrypcję (link) z kodem GOFREE23.

Linki do darmowych streamów powinny się znaleźć na:
footybite.to
soccerstreams100

Nasz dzisiejszy przeciwnik przed nowym sezonem rozegrał pięć spotkań zaliczając w ostatnich dwóch remis 4-4 z Górnikiem Zabrze i przegrywając 2-3 z FC Zurich.

Greuter Furth - 2023 Friendlies

Co ciekawe, liga szwajcarska już się rozpoczęła i FC Zurich po pierwszym meczu ma na koncie komplet 3 pkt po zwycięstwie na Yverdon (mecz rozegrany 9 dni po pokonaniu Greuther Furth).

Mam wrażenie, że przeciwnik może być całkiem solidnie przygotowany na ten mecz i podobnie, jak z Karlsruher SC zapowiada się interesujący sparing.

Przewidywany skład:

------------------------------------ Kelleher
Calvin Ramsay - Rhys Williams - Sepp van Den Berg - Milner
-------------------------------- Keita - Ox
------------------------------ Fabio Carvalho
------- Doak ------------------ Nunez -------------------- Jota

1 polubienie

Z tym składem to Cię poniosło widzę.

No nie byłem pewny, ale coś mi się wydawało, że niektórzy z nich już nie grają w Liverpoolu.

1 polubienie


Ciekawa ta pomoc

1 polubienie

image

LiveScore pokazuje, że mecz ma być o 12:15 (UK), więc zobaczymy.

Kurde w pracy jestem, a chętnie bym sobie obejrzał choć jedną połowę, bo nowa pomoc widzę już w pełni skompletowana: Gakpo - MacAllister - TAA.

Z taką paką o sukces w nadchodzącym sezonie nie ma się co martwić!

a gdzie można obejrzeć?

W środku pola napastnik, prawy obrońca i nowy nabytek. Niech sprawa z Hendo i Fabinho się wyjaśni najszybciej jak to możliwe bo musimy wiedzieć na czym stoimy i sprowadzić odpowiednich graczy. Do startu sezonu już tylko trochę ponad 2 tygodnie.

Najbardziej dzisiaj mnie ciekawi występ Bradleya i Doaka, którzy (wszystko na to wskazuje) będą w tym sezonie backupem dla TAA i Mo.

Podałem linki do dwóch stron ze stremami w głównym poście, jeśli niekoniecznie chcesz zakładać subskrypcję na LFCTV GO.

Mecz się już zaczął.

1 polubienie

Ale brama Diaza, brakowało go w zeszłym sezonie :stuck_out_tongue:

@serio Gakpo, Mac, Trent w pomocy. JOta w środku napadu Diaz na lewej, Doak na prawej. Jota właśnie patelnie zmarnował przed chwila :smiley:

3 polubienia

ogląda ktoś ? jak wygląda pomoc? seria Gakpo, Mac i TAA czy gramy bardziej 4-4-2 z Doakiem i Diazem po boku i Jotą i Gakp na 9 ?

Gramy 433 z Jota na 9, wygląda to ciekawie, zagrożenie stwarzamy głównie na skrzydłach, Trencik pare razy pokazał jak się piłkę rozgrywa, Diaz cały czas robi przewagę z lewej strony. W środku staramy się grać kombinacyjnie, ale jak dla mnie trochę za mało :smiley:

1 polubienie

Ja powiem tylko tyle srednio gramy xD Nawet trochę słabo.

Zerkam jednym okiem, więc stylu gry nie będę oceniał. Jednak mam wrażenie, że w poprzednim sparingu prezentowaliśmy się lepiej w pierwszej połowie.

Díaz ładna bramka. Prosiłbym o powtórkę takiej akcji w Premier League.

Ogólnie to gramy słabo. Takie zespoły jak GF powinniśmy nawet w sparingach gromić po 5-0.
Najlepiej wygląda Diaz, który widać, że jest w gazie. Do tego fajnie wygląda Gakpo, który umie w środku minąć 1/2 rywali i zrobić błyskawicznie przewagę. Jota widoczny, ale dużo psuje. Brakuje mu ostatniego podania, albo wykończenia. Doak niezły początek, później trochę przygasł.

MacA 75% celnych podań lol

Sparingi szczególnie takie za zamkniętymi drzwiami nie są dla kibiców a dla trenera. Liczą się poszczególne elementy taktyczne, kondycja piłkarzy. Prawdopodobnie piłkarze dopiero zaczynają odczuwać w nogach przygotowania do sezonu.

Plus eksperymentalny skład.

Gdyby to był mecz bezpośrednio przed Chelsea można by było jakieś tam obawy mieć. Na dzień dzisiejszy są one niepotrzebne.

Tylko 5-0? Lol chyba po pierwszych 15 minutach, tak się kończy eksperemntowanie z składem, powinien wyjsc 1 garnitur, szybkie 12-0 i potem już spokojna gra do końca spotkania. Co robi JK? wypuszcza jakiegoś Doaka, ten chłopak to może grać ogony w pucharze Myszki Miki.

8 polubień

Adrian to jest parodia. Wyjazd z tym dziadem…

6 polubień