24.09.2023 Liverpool - West Ham United

Według mnie grający po 90 minut we czwartek Diaz i Nunez nie mają raczej szans na wyjście dzisiaj w podstawowej 11, i będą szykowani w razie czego do wejścia na boisko ok 60-75 minuty. Jedyna zagadka to czy Trent jest gotowy, a w razie jego braku pewnie Gomez na PO. OBRONA: Ali, Robertson, Virgil, Ibou, Trent ( Gomez), POMOC: Mak, Jones, Szobo, ATAK: Jota, Gakpo, Salah.

Ale za to Jones ma potencjał, nikt w naszym zespole z środkowych nie ma takiej zajebistej :slight_smile: siły w pressingu oraz w obronie.
To samo drybling, ja mam wrażenie, że Jones przejmie 6 po Thiago i wygryzie sobie miejsce w 11.
On jest ,klątwą Hendersona", nigdy nikt nie był lepszy niż Hendo oprócz Thiago i Fabinho a i tak wszyscy robili z niego rezerwowego.
Nie mamy takiej pomocy jak np. Real czy City, ale Arsenal można skopać i to porządnie.
Bardziej mnie martwi defensywa ale to mniejsza z tym.

Konate uraz czy przegrywa z Matipem ?

Konate zagrał cały mecz w LE oraz w Repce Francji, Matip nie robi już w Repce i wszedł z ławki na LE.
Nic dziwnego, że Klop wystawił bardziej pewnego Matipa fizycznie niż zmęczonego Konate

Jestem w szoku, że Diaz i Nunez zaczynają

Dopiero 6 kolejka, a już mamy za sobą wszystkie możliwe stres testy zdane na 5. Teoretycznie mamy ulepiony dobry produkt , który ciągle może ewoluować na plus. Tutaj scenariusz przewiduję taki, że bierzemy potencjał obydwu drużyn i mamy wynik starcia, czyli 3pkt bez czystego konta niestety. Nie widzę tutaj przestrzeni dla czynnika ludzkiego (gorszego dnia, słabej motywacji lekceważenia rywala).

A co w tym dziwnego?..
Jeden ma 4(5 goli z repką) w tym sezonie a drugi 2 gole.

Jaki niby mecz w reprezentacji zagrał Konate? Przecież On wrócił po kontuzji dopiero tydzień temu…

Ten Matip w I składzie mnie przeraża…

Kiedy grał w meczu Francji?

A pomyłka xD sorry, zwyczajnie się pomyliłem

Wprowadziłem się w błąd.

W nicku też masz jedną pomyłkę xd

1 polubienie

Na moje oko to Klopp nie chce ryzykować z Konate, bo co jak co, szklany to on też jest a ledwo wrócił po urazie i zagrał końcówke z Wolves i podstawa z LASK. Teraz póki Trent ma uraz i występuje mocniejszy w defensywie Gomez na prawej to też Matip będzie miał łatwiejsze zadanie i mniejszy obszar do pokrycia niż jakby śmigał tam Trent. W miarę zrozumiała decyzja, ale byłoby miło jakbyśmy mieli mocniejszy back up niż Matip, zwłaszcza przy podatności na kontuzje Konate.

1 polubienie

Jarrod Bowen oczywiście, ulubieniec Kloppa

Teraz tak patrzę na naszą ławkę i co cieszy, że w każdej formacji mamy przynajmniej jednego dobrego zmiennika.
Atak Gakpo i Jota śmiało by mogli zaczynać od 1min.
Obrona Konate.
Pomoc Gravenberch i poniekąd Elliott.

Jeżeli ktoś z podstawy będzie dzisiaj kaleczył to serio możemy jakoś to naprawić w trakcie meczu.

@Kijoraptor panie na prawej to może grać Bajcetic.
No niestety Gomez też tam się nie nadaje.

P.s dopiero teraz patrzę , że młodego Hiszpana nie ma nawet na ławce.

1 polubienie

Prawa obrona ?? Tam może być kalectwo, a zastępcy nie ma.

JAki mur masakra, liczyłem na normalną grę

Wszyscy to widzieli i wiedzieli zastępstwem miał być ramsay :face_with_hand_over_mouth:

Eeeeh no nie mogli tego wyniku dowieść do przerwy, nie mogli

Virgil???

Pain fajna akcja i fajny gol szkoda tego minimalnego spalonego…

Każde dośrodkowanie West Hamu pachnie bramką, proste środki. Odciąć ich od dośrodkowań!