25.11.2023 Manchester City - Liverpool

Jak Jones wyjdzie na drugą połówkę to ja serio uwierzę, że my po prostu przyjechaliśmy żeby nie było walkowera. :joy:

8 polubień

Darwin to może sobie strzelać max z Newcastle (i to raz na ruski rok, bo normalnie to wali tylko ogórkom. Niech mnie zaskoczy, ale jest dramatyczny dziś.

1 polubienie

Z 3 ofensywnej mimo wszystko najlepszy dzisiaj, sporo to mówi o przedniej formacji w tym meczu…

1 polubienie

Pierwszy powinien zostać w szatni i nie wychodzić nawet na ławkę, bo nie zasłużył Jota. Nawet teraz wylew Edersona, a ten śpi.

Weźcie tego Jotę, bo nóż się w kieszeni otwiera.

Człowiek czeka półtora tygodnia na mecz i dostaje takie popłuczyny…

Ogólnie pewnie niepopularna opinia patrząc na posty wyżej, ale my naprawdę nie gramy źle. Szkoda tego gola, bo sami sobie go trochę strzeliliśmy. Ale założenia pewnie były, żeby stać za podwójną gardą, kąsać kontrami. Ale przede wszystkim uważnie grać w obronie. I jakoś to wychodzi, mamy kontry, City nie walcuje naszego bramkarza non stop strzałami.

Musicie pamiętać, że City to obecnie najlepsza drużyna na świecie. Szaleństwem byłoby iść z nimi na wymianę ciosów, bo to już nie ta kadra co dwa/trzy lata temu.

Jeszcze nie przegraliśmy, więc nie ma co tracić nadziei. Newcastle mocniej nas naciskał i udało się wygrać ;).

@AlbertRiera
No dobra, ale to chyba dobrze, że mamy sytuacje. Wolałbyś żebyśmy ich nie mieli? City też miało swoje sytuacje i nie strzelili więcej goli. Jest tylko 1-0. Może się to zmieni po przerwie i zaczniemy sytuacje wykorzystywać, może City zacznie. Ale Liverpool daje podstawy, że ten mecz może wygrać bądź zremisować.

2 polubienia

On od zawsze ma problemy z myśleniem na boisku. To ile się zastanawia przy podjęciu decyzji… technika i magiczne kółeczka to nie wszystko.

1 polubienie

Najlepszy? Nie wydaje mi się. W sensie może i najbardziej widoczny, bo piłki na niego lecą, ale generalnie nic nie pokazuje (Jota zresztą też). Nunez póki co fatalne decyzje, zwalnianie akcji, gubienie się we własnych nogach. Może się obudzi w drugiej połowie.

1 polubienie

Nunez i Jones out, Cody i Harvey wchodzą i będzie dobrze

1 polubienie

Ryan i Diaz w przerwie. Wciąż mamy całą 2 połowę.

Żeby nie było dla mnie Nunez też słabo w tym meczu, ale on to przynajmniej oddał strzał z główki czy coś tam robi.
Dwójka Jota , Salah same straty, zero pozytywów.
Na 100% trzeba zdjąć najsłabszego piłkarza w tym meczu Jonesa i dać pograć Diazowi, bez różnicy za kogo wejdzie.

2 polubienia

Harvey musi wejść jak najszybciej jeszcze po takiej formie w kadrze

Tak, mamy sytuacje. I dużo sytuacji, w których możemy wykreować kolejne dobre sytuacje - ale za to nikt bramek i punktów nie daje.

Kuleje decyzyjność, kuleje ostatnie podanie i kuleje strzał, jak pierwsze dwa nie kulały. Więc nic się nie zmieniło - dalej na wyjazdach gramy słabo.

Mamy kim postraszyć. Diaz i Gakpo. Gravenberch i Elliott dają dobre zmiany. Klopp ich złapie za cojones w przerwie i coś ruszy.

Trochę za bardzo krytycznie podchodzicie do tego, gramy jak równy z równym, równie dobrze mogło być 0-0 albo 0-1 w drugą strone

Man City trochę przeważa, ale bez przesady, mecz jest bardzo otwarty, gra jest na całym boisku więc jest mnóstwo wolnej przestrzeni, zatem może to się skończyć zarówno 4-0 jak i 1-3

Zaraz ich tam Jurgen poustawia i lets goooo!!

Co XD

Chłopie ja rozumiem, że gramy słabo ale bez przesady xd

Jurgen zostawia Jonesa na placu, biała flaga wywieszona.

1 polubienie

Nie umiemy tam grać i to widać. To jak City się przesuwa i nakłady pressing jest imponujące. Dodatkowo wydaje mi się, że w każdym sektorze boiska jest ich więcej. Z drugiej strony dajemy im na to czas.

Dobrze, że Doku krótko trenuje z Bernardo Silvą, a z de Bruyne nie ma za bardzo okazji, bo gdy zacznie szybciej myśleć, to będzie bestia. Zajebiste wejście Belga do ligi. (oczywiście trochę żartobliwie piszę, bo wiem że Pep na pewno nad takimi rzeczami u niego pracuje i oby mu to za dobrze nie szło).

Nunez i Jota boją się strzelać, a Salah nim przymierzy, to tyle razy dotknie piłki, że Dias dawno mu ją wybije spod nóg. Dobrze w studiu mówią, że Nunez z 3 kontaktami w polu karnym to o 2 za dużo - mniej myślenia, więcej strzałów.

Diaz i Gravenberch IN, Jota i Jones OUT.

Nie no co Ty, przecież Nunez ma 99 w robieniu przeciągu czy tam wiatru, lepiej drzwi i okna przymknij na drugą połowę, bo od tego wiatru Ci drzwi wypier**li z futryny.

Jak w ogóle ktoś może zestawiać jego nazwisko z najszybszym strzelcem 50 goli w Premier League w historii XD

Jota przynajmniej ma jakiś honor i pokazuje Klopppowi, że ma już dość. Gość widmo. Ale on w starting 11 z reguły gra piach i gruz.