25.11.2023 Manchester City - Liverpool

Zastanawia mnie skład city, mianowicie pomoc na jaką się lysy zdecyduje i tutaj wyczuwam ze coś przekombinuje.
Rodri obok Bernardo w ustawieniu 4231 jest prawdopodobne, ale czy realne?

Każdy inny wynik niż przegrana, będzie można uważać jako sukces. Pamiętajmy również, że nawet jak nam się noga podwinie i przegramy mecz, to nie świat nie kończy. Faworytem zdecydowanym jest City, u siebie są piekielnie mocni, a my na wyjeździe piekielnie przeciętni. Także to tutaj City będzie dyktowało tempo gry, my będziemy czekać może na jakieś kontry, ewentualnie na jakiś stały fragment gry. Co będzie to będzie, oby bez kontuzji a jaki wynik by nie był, to trzeba go zaakceptować i dalej wierzyć w naszą drużynę. Aczkolwiek poziom niektórych użytkowników tego forum jest taki, że przy ewentualnej porażce to temat Nuneza tu raczej zapłonie :smiley:

I jeszcze taka mała ciekawostka odnośnie meczu :smiley:

City : DiaS i NuneS
Liverpool - DiaZ i NuneZ

:smiley:

1 polubienie

ZZ Top Rock&Roll dzisiaj górą :grinning:
Nawet jeśli zagramy najlepiej jak umiemy w obronie to i tak te 2 bramki stracimy. Nunez&Jota będą kluczem do sukcesu w tym meczu.

Jesteśmy skazywani na pożarce, też uważam, że nie przegrać tego spotkania będzie jak wygrana ale ile razy nasz zespół już nas miło zaskakiwał?
Także będę w pracy, może jednym okiem uda się obejrzeć, teraz kawa w ulubionym kubku z Liverpoolu i czekamy na mecz.

Stawiam że karnego dostaną z dupy.

1 polubienie

właśnie tak. W sumie to prawie 40 a to już flaszka

Z jak zwycięstwo, S jak srogi wpi…l. Tego sobie i wszystkim tu obecnym życzę :slight_smile:

1 polubienie

Przywykłem już do braku Konate w ważnych meczach, a Matip gra dobry sezon

3 polubienia

Matip z TAA na stronie Doku nie wróży nic dobrego.
Szkoda, że nie ma Konate.
Nie wiem czy Gomez nie byłby lepszą pomocą dla TAA.
Matip to chyba nasz najwolniejszy piłkarz. Żeby nie było szybko jakiś głupich kartek.

Ja wierze w ustawienie Joela… chociaz przy tak szybkim Doku ktory robi sporo wiatru tu moze byc problem… tak czy siak c’mon The Reds!

Ten Alisson w ogóle się dzisiaj obudził ? Tragedia w Jego wykonaniu.

Tragedia to przejechanie przez OBROŃCĘ drużyny przeciwnej naszych bodaj dwóch czy trzech zawodników jak tyczki. Tragedia to krycie naszych obrońców. Ja z kilku tysięcy km widziałem niekrytego Haaland w porównaniu do naszych obrońców.

2 polubienia

Alisson nie ułatwia tego meczu. Nie pierwszy raz zresztą. Szkoda, że Ederson nie odstawia takich cyrków.

1 polubienie

Ta bramka jeszcze może nam przynieść sporo dobrego, bo w końcu podkręcamy tempo, A nie śpimy i czekamy co City zrobi.

Kloop obrońcy nie kupił to ma :))
A


Ten pan się śmieje z Van Dijka i Matipa w oddali.
Że, też zero pressingu ani zaangażowania xD

Doku wyglada potwornie, moze cos jeszcze wjechac z tamtej strony.

Mamy mega problem z wyprowadzaniem pilki, nie wyglada to dobrze. I to nie tylko Alisson, wrecz przeciwnie - to tylko skutek tego, ze obroncy nie potrafia podac do przodu i zrzucaja odpowiedzialnosc na Brazylijczyka.

To już jest po meczu. Niech już zaczną się lepiej szykować na następną kolejkę.

Nie no gramy bezjajecznie totalnie, boimy się, sparaliżowani zawodnicy.

Klasyka na Etihad. Szkoda czasu na oglądanie tych spotkań, mają taki sam scenariusz.

Nie no coś wciśniemy napewno. Jeszcze będą gole.

Dla City na pewno. My wturlamy może jednego gola max.

Nasi ofensywni piłkarze też sparaliżowani, bo notabene więcej kreujemy niż City, ale ostatnie podania i wykończenie B klasa.