27.08.2023 Newcastle United - Liverpool

Miał być problem Newcastle bo kontuzjowany Joelinton a wychodzi na to, że Brazylijczyk zagra a to Liverpool ma problem bo kontuzje ma Konate. Swoją drogą śmieszne jest to jak się popatrzy na pomoc Srok czyli Bruno, Tonali i przesunięty sprawdzający się w tej roli Joelinton, grze trzeba powiedzieć, że jest to bardzo silna formacja i Newcastle zbudowało ją w 3 okienka a u nas stworzenie środka pola urasta do scenariusza filmu o tworzeniu bomby atomowej. Wyliczenia, obserwacje, zapytania i przez prawie 3 miesiące pomoc dalej kuleje.

Przeczuwam przerwanie seri z Newcastle wg mnie remis to max na co nas stać.

Przecież Klopp to najbardziej uparty człowiek na świecie. Dopiero po wpie*dolu od NUFC pewnie zrezygnuje z Gakpo w pomocy. Jutro na 100% Holender znowu wyjdzie razem z Szobo i Maccą, zniknie na 70% meczu i zostanie zmieniony przed radosnego Japończyka gdy Liverpool będzie juz przegrywał z 3:0.

Tak czy siak, z Newcastle, z Liverpoolem w tak żałosnej formie, wynik może być tylko jeden.

Ja się nie boje porażki jutro, ja się boje wygranej. Boje się wygranej, bo punkty można zdobyć w sezonie wiele razy, ale zamknąć sobie okno można dwa razy w sezonie przez wyniki i boje się że wygrana całkowicie zamknie nam rozmowy na temat potencjalnych transferów. Łudzę się że porażka spowoduje ruch w klubie. Jest słabe wiem, ale ostatni raz się tak czułem kiedy chciałem by Everton wygrał w derbach w 2015 by Rodgersa wywalili. Mimo że nie przegraliśmy i tak poleciał, tutaj mam to samo.

Zwycięstwo albo wysoka porażka, która popchnie zarząd do działania na rynku. Nic innego nie chcę

Bez względu na wynik nie będzie wzmocnień, nie ma się co łudzić, nikt więcej nie przyjdzie. Lepiej, żeby wygrali

4 polubienia

Będzie wesoło. 3:2 albo 4:3. Mam nadzieję, że w naszą stronę. Gdyby Konate się nie połamał, to przewidywałem Gomeza na prawej i Trenta w środku. Generalnie Trent przez pierwsze 15 minut powinien grać jak najdalej od naszej bramki, bo chłop wchodzi w mecz strasznie wolno. Tykająca bomba. Kurs na Liverpool, przy min. 3,5 bramek w spotkaniu i min. 4,5 rzutów rożnych dla nas = 10.00. Ja się skusiłem. :slight_smile:

Nie mam pojęcia, co myśleć o tym meczu.
Niby leżą nam na Afield, a ogólnie to Im strzelamy najwięcej.
Żaden wynik, nawet pogrom z obu stron mnie tu nie zdziwi.

No, tylko my nie gramy na Anfield :wink:

Ale by Jurgen dzisiaj podgrzał atmosfere, gdyby posadził Salaha na ławce xD

Nigdzie tego nie napisałem ;).

1 polubienie

Nie wygramy tego, remis będzie dobrym wynikiem.

To wystawiony chyba nasz najmocniejszy garnitur.

Alisson
Trent Matip (z dwojga złego IMO lepszy Joel niż Joe) Virg Robbo
Endo Szobo Alexis
Salah Gakpo (w końcu nie w pomocy!) Diaz
Kelleher Gomez Quansah Tsimikas Bajcetić Elliott Doak Jota Nunez

IMO Joe na PO, a Trent za Edo i Alexis na 6.
Ale i to w tym, co teraz rzeźbimy nie jest źle.

Gakpo nareszcie na swoim miejscu… bedzie ciezko ale cuda sie zdarzają

Jak wygramy w miare wysoko to wicelider chyba co?
Dawać chlopaki

Nie chce krytykować Nun eza, że przychodził tu za ogromną kasę, ale w takim razie, po co myśmy go kupowali? Ja wiem spotkań będzie wiele i będą okazje, żeby się pokazać, no ale trochę głupio nie grać takim zawodnikiem. Zastanawia mnie, czy to tylko względy sportowe, czy serio Jurgen się o coś wkur**ł.

Serio smutne, bo w pre sezonie był naszym najlepszy piłkarzem z przodu. W dwóch pierwszych ligowych też wyglądał lepiej niż Jota, u Kloppa czy to w Borussii czy w Liverpoolu wcześniej jak już mu się ukształtuje pierwsza 11 to bez kontuzji czy wymuszonych scenariuszy większych zmian już raczej nie będzie. W lidze pewnie nie pogra, ale na Europę czy w pucharach będzie wychodził. Musi poczekać i się nie spinać, bo jak Niemcowi podpadnie to skończy jak Fábio Carvalho.

@GrzegorzLFC kto jest lepszy od kogo nie będę się spierał, fakty są takie, że w hierarchii jest za nimi wszystkimi i albo Klopp zacznie dawać mu szansę chociaż z ogórkami albo go sprzedać, bo szkoda mu karierę marnować

Jurek ma w 4 literach ile on kosztował. Gra lepszy zawodnik (Gakpo) na tę chwile i bardzo dobrze

6 polubień

Preseazon znaczy tyle co wystepy w 3 lidze mongolskiej, Nunez jest na ten moment słabszy od Joty i dużo słabszy od Gakpo, po lewej stronie też nie ma sensu go wystawiać bo jest tam Diaz.

Zaraz nawet Doak będzie przed nim w hierarchi, strata pieniędzy, można było zamiast niego rok temu kupić 2 pomocników.

przeciez mielismy 9 :smiley:
Ciekawe kto odpowiadał za ten transfer swoja droga, skoro Jurgen nie potrafi go wykorzystać