28.02.2024 Liverpool - Southampton (FA Cup)

Kelleher - Bradley, Quansah , [ktoś z akademii] , Tsimikas - Clark, MacConnell, [ktoś z adademii] - Gordon, Danns, Gakpo

Mac Allister zagrał 90 minut

2 polubienia

I to nawet nie całe. Mac jest raczej pewniakiem do pierwszego składu, pewnie nie na cały mecz, ale zagrać na pewno zagra.

1 polubienie

Ej a da się wystawić Spearinga na ten mecz? Jest przecież w rezerwach. To byłby powrót na miarę Henry’ego do Arsenalu xd

11 polubień

Autentycznie, gdyby to bylo mozliwe to bez wachania wzialbym go chociaz na lawke :smiley: oczywiscie wiem, ze profesjonalizm na to jednak nie pozwala

Trey Nyoni może zadebiutować w Liverpoolu przeciwko Southampton w środę. [Lewis Steele]

2 polubienia

To, że komuś zapłacisz i 10mln tygodniowo nie sprawi, że będzie potrafił się zregenerować na tyle szybko, by po 120minutach gry w niedzielę potrafić zagrać kolejne intensywne spotkanie 3 dni później. Pieniądze potrafią przyśpieszyć regenerację, ale nie te na koncie piłkarza, a inwestowane w sztab medyczny, aczkolwiek dalej nie będą potrafiły sprawić cudów ponad miarę ludzkiego organizmu. Dlatego takie januszowe teksty przy wszelakich artykułach o narzekaniu zawodników coraz to większą ilością rozgrywanych meczów w sezonie mnie dobija, bo ta krótkowzroczność nie powinno przyświecać kibicom piłki nożnej. Dlatego też zawsze będę przeciwnikiem pucharów szamana co 2 lata w trakcie sezonu czy innych durnych wymysłów jak MŚ w trakcie sezonu, nie mówiąc nawet o rozgrywaniu igrzysk z trzema zawodnikami poza U23 czy innych ligach narodów, przez co nie mogąc ich traktować jak mecze towarzyskie najlepsi zawodnicy często są niepotrzebnie jeszcze bardziej eksploatowani w meczach o pietruszkę dla kibiców klubowych.

3 polubienia

Był nieużytym rezerwowym w niedzielę, podobnie jak Louie Koumas. Na pewno obaj będa brani pod uwagę przy ustalaniu składu na Soton bo świeże nogi będą bardzo potrzebne.

To by znaczyło, że Kellehera nie zobaczymy.

Zagramy… trzecim garniturem jeżeli w ogóle takowy posiadamy :grimacing:
Kurcze szkoda byłoby odpaść że “Świętymi” ale niestety to jest wysoce prawdopodobne mając na uwadze skład jaki wystawimy.
Ale kto wie, z nami zawsze należy się liczyć choć pamiętamy chyba wszyscy jak to było w pewnym meczu z Aston Villą.

Kellerher
Bradley , quansa , Gomez, tsimikas
Clark, Endo/, Macc, mcconell
Gapko , Nunez, daans

Taki skład widzę.
Po przerwie wchodzi salah za Daans

Danns. Przed dwa N. #znaki

Bramkarz nie musiał biegać od bramki do bramki przez 120 minut, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zagrał.

Nie wierzę, że muszę to tłumaczyć :joy:

Mogę opisać jeszcze, na czym polega pozycja bramkarza i ile średnio przebiega w czasie meczu, żaden problem.

@MG75

Proszę Cię bardzo

3 polubienia

Na czym polega to raczej ogarniamy, napisz jaki robi dystans. Okolo 1 km?

Moim zdaniem ze 4km.

Tylko, ze wtedy zagralismy u18. A teraz przeplatanke rezerwowych z u21 i u 18. Z calkiem dobra obrona a to najwazniejzze. W pomocy tez Alexis i Endo moga zagrac po 45min. Albo jeden z nich 60.

Wolałbym, żeby Endõ z Aleksisem zagrali z Southampton na PlayStation. Trzeba oszczędzać kogo się da na ligę.

1 polubienie

Śmiechy żarty ale czy jest jakaś szansa, że Spearing może wystąpić w tym meczu?
W Premier League 2- 8 meczów i jedna asysta.
Okres Spearing’ów, Charlie Adamów i innych Jonjo Shelvey’ów to czas gdy zaczynałem kibicować Liverpoolowi
Gdyby ten pierwszy zasiadł chociaż na ławce napisałby niezłą historię :smiley:

Czytaj ze zrozumieniem kolego!

Jestem pewien,ze Jürgen “wyczaruje” cos dzisiaj i zaskoczy nas i…Soton skladem.
Byle bez dogrywki czyli wygrac w 90 minutach.
Damy rade mimo wszystko!

Come on LFC :red_circle: :muscle: :smiley:

3 polubienia

Podobno są w formie, będą chcieli wygrać ten pojedynek przeciw drużynie z Premier League.