Alexis Mac Allister

𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Liverpool have just signed Alexis Mac Allister for £35m. #lfc [@FabrizioRomano]

45 mln to miał być steal, ale 35? Tutaj należy pochwalić nasz team, za takie pieniądze w tych czasach to można duży talent z Ekstraklasy wyciągać. Brawo my.

24 polubienia

150k/week to też nie są gigantyczne zarobki. Świetny transfer. Niech Klopp Go wzniesie na jeszcze wyższy poziom.

Czekamy na więcej.

P.S - Oficjalne info z klubu ma być dziś wieczorem.

6 polubień

Bardzo dobry transfer, od początku spodobał mi się pomysł sprowadzenia go, a jeszcze za takie pieniądze to czysta korzyść dla klubu. Witamy w Liverpoolu i liczę że uporządkuje on Nasz środek pola.

1 polubienie


No to Mac wpisał się na tą oto listę. Oby był jak Ci pozostali :stuck_out_tongue:
Klopp szef.

11 polubień

https://twitter.com/millimediaa/status/1666327376949657603?s=20

8 polubień

Ponoć będzie grał z numerem “10”.

Ciekawe czy do tej wspomnianej kwoty dochodzą dodatki i jakie one są duże.

Co do Alexisa to za tą cenę jest to super wzmocnienie. Niemniej nie sądzę by w pojedynkę zmienił oblicze naszego środka pola. Potrzebny jest ktoś o większych umiejętnościach kreacji. Mac Allistera widziałbym jako typowego box-to-box, który za zadanie ma pressować i podawać piłkę do przodu. Nie jest jednak szczególnie kreatywnym zawodnikiem. Tak samo potrzebujemy kogoś odpowiedzialnego za destrukcję, bo Fabinho już nie dojeżdża.

Zawszę wolalem Argentyńczyków od Brazylijczyków, bo oni są indywidualistami i nie muszą mieć kumpli z repry by dobrze się czuć. Nie mniej jakby sprowadzić do partnerowania kogoś z Argentyny takiego De Paula, Lo Celso czy na 6 Paredesa to nikt więcej nie byłby nam potrzebny do środka na lata, a wtedy też można spokojnie myśleć o innych pozycjach które też trzeba wzmocnić.

Jeden z najgłupszych wpisów jakie kiedykolwiek na tym forum przeczytałem…

11 polubień

De Paul 29 lat, straszne wahania formy.
Lo Celsco odbił się od Premier League bardziej niż Arsenal od trofeum za zdobycie mistrza.
Paredes to największy łak z tej trójki. Wywalany z klubu od klubu przez ostatnie lata. Coś jak Gini po LFC :slight_smile:

Przyznaj się wpisałeś randomowo pomocników z Argentyny?

11 polubień

Jeśli takie mamy robić transfery, tzn naprawdę dobre ale relatywnie tanie, to ja jestem na tak. Zakładając że mamy faktycznie spory budżet który jednak nie jest z gumy, aż miło die czyta o gościu co niby miał być o raz droższy. 70 mln imo szalona cena a wtedy łatwo o flop jeśli zawodnik nie wskakuje odrazu na poziom jakiego się od niego oczekuje.

Super transfer, dobra kwota, zarobki też nienajgorsze, to co pokazywał w Brighton było naprawdę dobre. Nie wierzę, że wyciągneliśmy go za takie pieniądze, nie sądzę, że będzie strzelał karne chociaż kto wie…

Elegancko! Czekam na kolejnych pomocników!

Chat GPT napisał przyśpiewkę o naszym nowym zawodniku :grinning: jak dla mnie ogien :smiley:

https://twitter.com/millimediaa/status/1666327376949657603?t=5c9LqzFBsM92EI9Bsfoy_Q&s=19

5 polubień

Ogólnie takie mnie porównanie Sucharowe naszło w związku z transferem Maca po przebudzeniu z popołudniowej drzemki.

Ja jestem jak Liverpool, a moja partnerka jak Chelsea.

Ja zrobie zakupy, wydam 150 i mamy dobry tydzień jedzenia…
Ona pójdzie po zakupy spożywcze wyda z 300( z czego połowa na jakies duperele)i jak nie było co jeść, tak dalej nie ma :sweat_smile: :joy::joy:

8 polubień

Cały dzień czekania na oficjalke i wywiad…John chyba zapomniał, że należy zapłacić za transfer

4 polubienia

A co wam robi różnica czy dziś czy jutro? Jest już nasz więc, kwestia tylko oficjalnego potwierdzenia.

Dzisiaj się nie opłaca, cała atencja na Messim w Interze. Obyśmy jutro o tej porze nie pisali, ze coś jest nie tak :joy:

2 polubienia

Już nie mogę się doczekać przyszłego sezonu :). Dziwnie dobrej myśli jestem, że wypali nam ten transfer.

I oby wszedł z podobnym skutkiem jak Gary Macca :).