Anfield

4 polubienia

2 polubienia

Czy ktoś wie, ile miejsc teraz bedzie przeznaczonych dla kibiców przyjezdnych?

Everlast. Dzieki.
Swoją drogą 3tyś to mało jest biorąc pod uwagę pojemność stadionów. Jednak jest to liczba minimum, tylko który klub zaoferuje dużo więcej wejściówek dla przyjezdnych?. Czyli jednym słowem przyjezdni nie zabiorą nam zbytnio % z nowych miejsc.

To nie jest tak, że klub wydziela sektory dla kibiców przyjezdnych za pomocą prognoz i zgłoszeń klubu, których kibice mają zasiąść? CO mecz jest inna ilość przyjezdnych kibiców więc nie ma chyba sztywnej liczby?

a to nie jest tak, ze jakis tam procent miejsc na stadionie jest dla przyjezdnych? i to jest stała wartosć?
EDIT:
In the Premier League, home clubs are required to offer visiting clubs a minimum of 3,000 tickets or 10 per cent of the seats in the stadium if the capacity does not exceed 30,000 .

Pewnie jak ktoś ma problem z zapełnieiem swojego stadionu to chętnie odda większą pulę przyjezdnym. U nas nie ma takiego zmartwienia bo chętnych jest o wiele więcej niż miejsc więc oczywiście dajemy tylko wymagane minimum.
Nawiasem mówiąc mam nadzieję że po rozbudowie będzie łatwiej kupić bilety, ja się generalnie staram raz w sezonie pojechać ale w ostatnim pechowo nic nie udało mi się kupić chociaż na 2 membershipy losowałem (żona też ma).

2 polubienia

1 polubienie

Jest jakaś stronka, gdzie można śledzić postępy na bierząco dzień po dniu?

Mister drone UK na YouTube.

1 polubienie


Wygląda już teraz dobrze :slight_smile:

4 polubienia

“BIG BREAKING NEWS” coming out of Liverpool F.C’s Anfield Road Expansion - YouTube chodzą ploty, że mogą się nie wyrobić na pierwszy domowy mecz :grimacing:

A tu ciekawostka - chyba(?) początek lat 90 i budowa poprzedniej wersji ARS:

8 polubień

Stadion od środka:

2 polubienia




Zdjęcia są sprzed dwóch-trzech dni, ale myślę, że dużej różnicy to nikomu nie robi.

2 polubienia




7 polubień

toż to aż się prosi o modernizację kolejnych trybun :D:D

1 polubienie

Wydaje się, że za 2-3 lata kolejna będzie modernizowana. zapewne Sir K. Dallglish Stand.

Na początku ery FSG były dyskusje odnośnie potencjalnego nowego stadionu (były nawet wizualki z czasów Hicksa i Gilleta) ale FSG zdecydowało o tym, że zostajemy na Anfield , które będzie modernizowane etapami. Natomiast nie było z tego co wiem ani finalnego projektu czy pełnego zakresu prac zdefiniowanego.

1 polubienie

No ale to trzeba by zamknąć ulice, a jak ludki by do domów dojeżdzali? Nie mowiąc, że sporo by trzeba zburzyć.

Wjechała zupełnie nowa wizualizacja nowej trybuny :slight_smile:

4 polubienia