Arsenal - Liverpool (Carabao Cup)

Zdecydowanie Trent powinien zagrać, żeby wrócić do rytmu meczowego. Nie miał kontuzji, tylko nie mógł trenować przez bezobjawową chorobę.

Podobno Arsenal przyjeżdża, aby dostać wpier*ol. Tak słyszałem!

4 polubienia

1 polubienie

Alisson doczekał się debiutu w Carabao Cup, wolałbym żeby kolejną szansę dostał Kelleher, jednak rozumiem decyzję o odbudowaniu rytmu meczowego (tak samo Trent i Robbo). Obyśmy zobaczyli dziś dobry występ, a w razie czego opcje na rozruszanie pomocy są (Curtis, Ox).

Liverpool 2:0 Arsenal

3 polubienia

Dobry skład wyjściowy mamy. Wystarczająco mocny, aby wygrać ten mecz. Jota znajdzie drogę do siatki. Byle tylko bez baboli w obronie, a będzie okay.

Co się stało ze czerwona ?

Jota wychodził sam na sam z Ramsdalem ale go Xhaka sfaulował.

Zapowiada się frustrujący wieczór i nudne 0-0

1 polubienie

No i pograne po tej czerwonej. 0-0 murowane.

Hahaha, pomyślałem minutę wcześniej że Xhaka z czerwoną skończy :smiley:
Chociaż muszę przyznać, że zaskoczony jestem, bo dostał dopiero 4 czerwone odkąd jest w Arsenalu, albo nie umiem sprawdzać …

Jak słaby jest nasz środek pola, że Matip musi być gościem, który musi rozrywać zasieki Arsenalu raz po raz

Żałosna gra do przerwy.
Przecież my nie stwarzamy w ogole zagrożenia, zero.A przy rożnych i autach mam wrażenie, że gramy na czas.
Porazka

Masakra. Minamino miał w ogóle jakieś udane zagranie? Milner niestety czasu nie cofnie, nie ma już tego wybiegania, do tego dużo niedokładności. Paradoksalnie czerwona kartka jeszcze pomoże Arsenalowi, grając w 10 nie wyjdą więcej niż trzema do przodu i raczej nie nadzieją się na kontrę.

to czerwo to im tylko na rękę. w 11 niedajboże by atakowali i by się nadziali na kontre (chociaż bez mane i salaha lfc w tym też nie istnieje)
a tak to se na luzaku stają w polu karnym i co 5 min laga na sake i może coś wcisną.
brakuje kogokolwiek do strzalu z daleka/prostopadłej bo te baloniki to hendo se może w czoło puszczać

Oczy krwawią od obrazu meczu, uszy krwawią od tego idioty Grzywacza. Dramat.

Po co wy gracie skoro ambicji nie macie.
Zejdźcie do szatni, nie kompromitujcie barw klubowych. 75 minuta 0 celnych strzałów, Arsenal jest groźniejszy.

Niech ktoś jeszcze napiszę że mamy kompletny skład. Bez Salaha i Mane nie gramy nic, jakim cudem drużyna która aspiruje na mistrza nie ma żadnego zmiennika na ich pozycję? Przecież to jest jakiś żart.

1 polubienie

niech aresenal to wygra, moze jakos na nich podziala i na pilkarzy i na wlascicieli

Własciciele akurat mają gdzieś jakiś puchar ligi, z tego nie ma żadnych pieniędzy.

Jak to opisać nie wiem. Mecz po prostu koszmarny, nic nie próbowali, nic nie wypracowali, zero pomysłu, zero jakości. Nie ma zębów w postaci Salah, Mane, Keita, Thiago i jest podaj do mnie ja do ciebie.