Brentford - Liverpool

Chyba tylko Darwin który się obudzi i poprawi skuteczność jest nam w stanie dać wygraną z Brentford, w każdym innym przypadku nawet ma remis są małe szanse.

:rotating_light: BREAKING: Cody Gakpo is not involved for Liverpool at Brentford today. #lfc [@dmlynch]

Lepiej Oxa wystawic i zdjac w przerwie :see_no_evil:

Tak jak przewidzialem Ox w 11 :rofl: za to bez Hendersona, dwie zmiany w obronie
Alisson, Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Tsimikas, Fabinho, Elliott, Thiago, Salah, Nunez, Oxlade-Chamberlain

Klopp na prawdę albo jest ślepy, albo Ox ma jego nudesy i grozi ich wysłaniem na sociale, bo inaczej się tego wyjaśnić nie da :joy:

Chłop zagrał dwa beznadziejne mecze, w których biegał tyle co Messi w Barcelonie. Jeszcze pare lat temu u Jurgena takie coś kończyło się ławką, dziś jest to pierwszy skład.

Ben Doak nawet jakby zagrał średni mecz, to na pewno dał by więcej niż Ox grający za karę na lewym skrzydle.

Tragedia, już nie chce mi się gadać na temat OXa, zgadzam się z przedmówcą, beznadziejny wybór. Brentford bez Toney’a.

Dokładnie już lepiej żeby się Fabio ogrywał, z przodu wygląda lepiej niż w środku.
Ciężko czasami Kloppa zrozumieć.

image

Też nie rozumiem tego Oxa na lewym skrzydle, już wolałbym wariant z Elliottem na skrzydle, Salahem na szpicy, Nunezem na lewym skrzydle i Bajceticiem w pomocy.

Edit. Setny mecz Oxa, oby pokazał cokolwiek.

Kapitan nam zniknął podejrzanie. Miał być Bobby i go ni ma. Dobrze , że chociaż Jones na ławce i Konate wychodzi w podstawie.
@Hawken17 a to już kapitan wyjaśniony.
Ten OX to rzeczywiście jakoś dziwnie na sile przepychany w składzie, ale cóż pozostaje mieć nadzieje🙃

może Klopp liczy, że jakiś jeleń obejrzy jego występ i złoży propozycję kupna w zimę. Oby.

Przecież on swoimi pożal się Boże występami tylko odstrasza potencjalnych nabywców. Lepiej trzymać gościa w szafie i puszczać wspominki z 2018, prędzej sie ktoś skusi.

Panowie, zróbcie licencję trenerska i będziecie mogli ustawiać składy jakie chcecie. Nie widzicie treningów, nie jesteście w szatni, w klubie, nawet na żywo nie widzieliście Oxa. Siedzicie na kapanie w pokoju, pierdzicie w fotel i lepiej wiecie od Kloppa kto powinien grać a kto nie. Żenada, typowa Polska. Byle by kogoś zeszkalowac i skrytykować…

1 polubienie

W tym wypadku na treningu to on może być nawet Messim, jeśli na boisku nie wnosi nic pozytywnego, tracąc kolejne piłki, które dają mu koledzy to jest jasne, że nie powinien grać w pierwszym składzie.

Nawet Kowalski patrzący z kanapy jest w stanie wyłapać takie rzeczy, nie trzeba do tego papierów, to nie fizyka kwantowa, wystarczy podstawowa wiedza na temat gier zespołowych.

Warto dodać, że gość jest tak beznadziejny, że nawet jak gra najgorzej na boisku, to ludzie wolą krytykować Nuneza, bo nawet nie chce im się ryja strzępić :joy:

2 polubienia

Przyjdzie taki @cager, świętszy od papieża, i będzie nam dyktował co można, a czego nie można. Mechanika też pewnie nie skrytykujesz jak Ci się bryka rozkraczy na pierwszym zakręcie za warsztatem, bo przecież sam nie umiesz naprawić, albo kucharza za zbyt słoną zupę, o ile nie pójdziesz i nie ugotujesz lepszej.

Zamknąć forum! Prawda jest taka, że pojęcie o piłce i finansach klubów (w porównaniu do osób, które są trenerami lub siedzą na kierowniczych stanowiskach w klubach Premier League) mamy żadne, to po co się mamy wypowiadać xD

1 polubienie

Cieszy mnie Tsimikas w podstawie, Robertson w dobrej formie, ale akurat na tej pozycji mamy 2 graczy którzy zasługują na grę , więc fajnie, że jest tam rotacja. Fabihnio ostatnio nie błyszczy, ale bez niego jest jeszcze gorzej, zatem też na plus. Mi Ox nie przeszkadza, na ten moment w sumie tylko Carvalho lepsza opcja, a może go sprzedamy dzięki temu już w tę okienko, z tego powodu szkoda,.że nie ma Keity w podstawie, może po paru dobrych występach też byśmy o opchnęli. Kluczem do zwycięstwa będzie skuteczność Núñeza i Salaha. Darwin musisz !

OX przychodząc tu napierał, że nie jest skrzydłowym a pomocnikiem a teraz, przed końcem kontraktu gra byle gdzie aby tylko ktoś w czerwcu się nawinął.
Ławka wygląda skromnie, szkoda że żadnego młodzika choćby na 15minut co by zrobił trochę wiatru w ataku.

Zapowiada się mega ciężki mecz. Głównie przez naszą niestabilną formę, bo tak naprawdę nikt nie może przewidzieć, jak Liverpool w danym dniu wejdzie w mecz. Dla nas kibiców to jak gra na loterii, w której pierwsze 15 minut zwykle daje odpowiedź na pytanie, czy można się spodziewać wygranej j jakie są na nią szanse.

Brentford u siebie nie wygrywa seriami, ale też i nie przegrywa (wyjątek 0-3 z Arsenalem), więc nie można ich zlekceważyć. W ostatnich 4 meczach domowych mają 3 remisy (Chelsea 0-0, Wolves 1-1, Spurs 2-2) i jedną wygraną (Brighton 2-0). Niekiedy w takich meczach wspinamy się na poziom wyżej i liczę na to, że dzisiaj właśnie tak będzie.

Jeśli podejdziemy do zadania podobnie, jak na Villa Park, to 3 pkt będą w zasięgu. Druga połowa nie musi być rewelacyjna, jeśli to my będziemy bronić prowadzenia, a nie gonić wynik.

Na plus na pewno obecność Fabinho i Konate w składzie. Powinno być bardziej stabilnie w środku pola i w obronie. Skoro mamy okazję przeskoczyć Tottenham w tabeli, to trzeba spiąć dupy, mniej gadać w wywiadach o tym, jak powinniśmy grać i pokazać to na boisku.

Głupotą jest narzekanie na OXa jeszcze przed meczem tak, jakby Klopp go wystawiał kosztem Joty, czy Díaza. Najwyraźniej jest powód, dla którego Fabio nie łapie się do wyjściowej jedenastki.

Ox i tak zejdzie w okolicach 60 minuty, jak niczego nie pokaże. Klopp może chcieć więcej doświadczenia i fizyczności w przedniej formacji oraz opcję suber sub na ławce w postaci Carvalho.

Przypominam też, że Ox pomimo niezbyt atrakcyjnej dla oka gry zaliczył asystę drugiego stopnia w meczu z City przy podaniu do Darwina. Dzięki temu szybko wyrównaliśmy na 2-2. Chłop na pewno nie zapomniał, jak się gra w piłkę. Na pewno też zdaje sobie sprawę, że po sezonie będzie grał w innym klubie, więc nie ma co kopać leżącego, który może próbuje złapać pewność siebie grając ostatnie mecze dla LFC i wiedząc, że nie dostanie na pokazanie się więcej, niż godzinę czasu.

Jak piszą poprzednicy, co mnie obchodzi jak wygląda na treningu jak w spotkaniu nie daje kompletnie nic, nie wiem czy w poprzednim spotkaniu komentatorzy chociaż raz wymienili jego nazwisko, nawet nie widziałem jednej błyskotliwej akcji. Facet jest daremny i tyle. Nie wiem za co dostaje pierwszy skład, a Carvalho czy ktoś inny wogóle nie gra.
Bądźmy poważnym klubem, szanujmy się. OX nic zupełnie nie daje, od tylu spotkań o ile był zdrowy. Zamiast mieć kogoś normalnego w składzie to gra jakiś parodysta. To jest wkurzające, że zaczynając spotkanie zaczynamy na własne życzenie w 10. Choćby strzelił i 5 bramek, to u mnie jest skreślony, miał wystarczająco dużo czasu.

Mnie to czasem zastanawia czy my tylko 4-3-3 trenujemy? Czemu nie zagramy 4-3-1-2 albo 3-5-2. Wtedy Elliott na 10 a Salah z Nunezem w ataku. Za oxa Keita. A tak katujemy jedna taktyke. Nawet jak nie mamy akurat wykonawcow.
I ktos powie, ze trzeba isc do sztabu. Owszem nie znam sie na trenowaniu, ale jak wielu komentatorow, bylych pilkarzy pewne rzeczy pisze, to oni sie chyba troche znaja.
Dlatego mnie zastanawia co Klopp widzi na treningach, ze wystawia pewnych graczy, wlasnie miedzy innymi Ox. Hendo w tym sezonie tez kompletnie nic nie daje- nawet przestal biegac. rozumiem, ze na treningach biega najwiecej ze wszystkich, dlatego gra?
A podsumowujac to Oxa gra dlatego, ze alternatywa jest Carvalho jesli mamy grac 3 w ataku.

1 polubienie