Bundesliga

No, czyli jak dodamy do tego treningi Kloppa i intensywność Premier League to zagra tak w 15 meczach w sezonie :smiley:

Serhou Guirassy - gość właśnie władował 14 bramkę w 8 spotkaniu tego sezonu.

I cyk, kontuzja :sweat_smile:

Co tam w meczu Bayernu się odjaniepawla?

Trzy czerwone kartki w pierwszej połowie w tym dwie dla Darmstadt.

Po pierwszej połowie Bayern Darmstadt 0-0, po drugiej połowie Bayern 8-0 Darmstadt. No nieźle

Ciekawe cze Kane dziabnie rekord lewego. Może być blisko. Póki co średnia na 45 goli. Zobaczymy czy utrzyma regularność.

Spora sensacja to mało powiedziane - Bayern ponosi porażkę w pucharze Niemiec z 3 ligowcem Saarbrucken 2:1 i żegna się z rozgrywkami.

Klątwa Kane’a trwa :joy:

3 polubienia

Mecz na szczycie Bundesligi, BVB - Bayern 0:4.
Kane z hat-trickiem.

Ale coś więcej? Oglądałeś mecz? Jakieś wnioski po meczu? No przepraszam Cię bardzo, ale w tych czasach w jakich żyjemy, każdy posiada internet, aplikacje typu Flashscore i każdy sobie może sprawdzić jaki był wynik. Ja wiem że to forum, no ale takie posty tylko je zaśmiecają, bo ja też mogę wejść w temat o La Lidze i napisać , że Barcelona wygrywa z Sociedad 1-0, Lewandowski bez bramki. No post bez sensu.

1 polubienie

Transfer Kane’a to może aspirować do transferu okienka wraz z Bellinghamem. Świetne wejście w sezon i w nową drużynę i wreszcie Bayern nie tęskni za Lewym.
Grając jak gra nie zdziwi mnie jak by pobił rekord Lewego.

1 polubienie

Kto wie jakby wygrali ligę i ligę mistrzów, pobił rekord Lewego to może będzie mógł nawet powalczyć za rok o drugie miejsce w Ballon d’Or zaraz za Messim. :stuck_out_tongue:

10 polubień

Jesli poza indywidualnymi statystykami Kane dołożyłby triumf w LM to niewykluczone, że skoczyłby sezon ze ZP. Wejscie do BL ma znakomite.

Narazie Bayern z Kanem przegrał rywalizację od 2 trofea, bardzo prawdopodobne że nic w tym sezonie nie ugrają mimo rekordowych liczb Kane’a

W których nie zagrał XD

Grilaldo & Frimpong ależ to są koty…7B 4A i 4B 5A. Świetnie się ogląda Bayer a Xabi udowadnia, że jest jednym z najlepszych trenerów nowego pokolenia w chwili obecnej.

1 polubienie

Zapowiada się wyścig Bayern/Bayer o tytuł, reszta stawki w tyle, BVB i Lipsk tracą ok. 10 pkt.

A Harry Kane z kolejnymi rekordami, wszedł do Bundesligi jak Halland do PL.

1 polubienie

Powoli zaczynają krążyć jakieś ploty jakoby Xabi Alonso w następnym sezonie miał zamienić Bayer na Bayern


Może jeszcze będzie chciał poprowadzić w lidze mistrzów Bayer

ja czytałem, że Carlo odchodzi do Brazylii i Xabiego chce Real.

Uaaa ale Frankfurt leje Bayern.
Rzadko spotykany widok.
Przynajmniej przeze mnie.