Bundesliga

Bayern dopadła klątwa Kane, nie będzie pucharów w tym sezonie xd.

Nie żyje legenda niemieckiej piłki - Franz Beckenbauer zwany Cesarzem.

Oglądajcie Lipsk - B04, bo gra śmietanka Bundesligi. Piękny mecz i jest kogo oglądać pod kątem potencjalnego transferu do Liverpoolu.

Gdyby Palacios nie był podatny na kontuzje :cry:

Gdyby Wirtz tyle nie kosztował i nie był po ciężkiej kontuzji… piszę to w trakcie straty gola, ale co gość imponuje inteligencją. Do tego po drugiej stronie Xavi Simons, również klasa dzisiaj.

Openda ciekawe ile czasu wytrzyma w Lipsku. Ile on ma klauzuli? Tylko tutaj śmierdzi mi to trochę kolejnym Wernerem po odejściu z Lipska.

Po kontuzji jest jeszcze lepszy. Jeśli jest szansa na jego podpis, to zdecydowanie powinniśmy próbować.

Chciałbym, by Xabi poczekał w Bayerze na Nas. Jak widać, rozwija się tam świetnie. Oczywiście jeśli tylko Jurgen planował odejście w 2026, bo chciałbym by po możliwej degradacji City został i doprowadził Nas do kilku mistrzostw.

Ehh. Jakie to dziwne, gdy się jakiś czas po mistrzostwie Szkocji myślało, że to Gerrard będzie kiedyś zastępował Niemca u sterów, a teraz marzeniem jest inny pomocnik grający obok Stevena, a nasz kapitan najlepiej by trzymał się z dala od trenowania pierwszej drużyny Liverpoolu.

Marzenia ściętej głowy :face_with_spiral_eyes: Nie sądzę, że ich zdegradują.

1 polubienie

Trippier w Bayernie? Dobrze usłyszałem w radiu?

Edit
Ciekawie
https://twitter.com/Plettigoal/status/1748727204177985606?s=20

Degradowac nie muszą, byle pozbawili trofeów i nalożyli jakis ban transferowy.

Nie wykluczone, że Klopp zaczął w tym sezonie coś w rodzaju kolejnej “siedmiolatki”.
Niech Xabi idzie za rok ro Realu, tam trenerzy raczej dłużej niż 2-3 sezony nie wytrzymują i wtedy do nas na lata pełne sukcesów - tak bym to widział.

To byłaby straszniejsza kara chyba :smile: jednocześnie nie dużo byśmy zyskali bo tylko jedno mistrzostwo i to sprzed 10 lat.

Klątwa Kane’a działa-oby tak do końca sezonu! :blush:

3 polubienia

No to teraz kibicujemy Bayernowi, bo ich sukces oznacza brak zwolnienia Tuchela (którego według plotek ma zastąpić Xabi)

“Jak kocha to poczeka”

Nigdy w życiu nie kibicowałem i kibicował nie będę hegemonowi przerastającej rywali dwukrotnie albo o lepiej finansowo. Xabi jeśli będzie chciał to zaczeka. Zresztą zostawiajac Leverkusen w takim momencie, zachowałby się jak szmata.

1 polubienie

Przyznać się, kto ogląda Leverkusen? :wink:

Na pierwszy rzut oka mecz wygląda…znajomo. Bayer elegancko utrzymuje się przy piłce, przy stracie piłki błyskawicznie doskokują do rywala i stwarza sobie sytuacje.

3 polubienia

Ja po raz pierwszy od 10 lat włączyłem sobie mecz ligowy inny niż Premier League. Domyślam się, że Bayer gra w czarnych strojach. :smile: Kiedyś grali w paski z tego co pamiętam.

No nic. Remis. Trzeba szukać innego trenera.

6 polubień

Też włączyłem :smiley: No i się zacznie gadanie, że już myślami w Liverpoolu…szkoda,niepotrzebna presja narzucona na Xabiego

A dlaczego niepotrzebna? O to własnie chodzi, musi pokazać, że jest/ będzie top trenerem. W Leverkusen tak naprawdę jaką ma teraz presję? Czy top 3 w ich wykonaniu nie będzie mega sukcesem? Czy ktoś mu w Leverkusen powiedział , słuchaj Xabi, tytuł albo na bruk,? Teraz tak naprawdę zacznie sie praca pod presją bo każdy będzie widział w nim potencjalnego trenera w Lfc i on będzie musiał pokazać to, że może aspirować o objęcie stanowiska Lfc, realu czy bayernu.