Bundesliga

Xabiball piękna rzecz

To jest absolutnie must have :grin: w pakiecie z trenerem. Do tego ta gra w defensywie przy 5-4-1, sa wszędzie, w każdej strefie boiska maja przewagę.

2 polubienia

W Niemczech krąży taki tekst “są dzieci, które urodziły się i skończyły podstawówkę(trwa 4 lata) a mistrzem ciągle jest Bayern”.
Pora to przerwać! :blush:

Własnie o tym samym pomyslalem ostatnio. Nie jest to trener ktory kopiuje inny styl 1:1. Mam wrażenie, że to taka hybryda stylów Kloppa, Guardioli + dyscyplina taktyczna godna Cholo Simeone. Jest tam gegenpresing, intensywnosć i agresja Kloppa, Wirtz to chyba najlepiej presujacy gracz w top5, jest też kombinacyjna gra krótkimi podaniami, i nastawienie na posiadanie piłki i dominacje godną Pepa. Dzisiejszy gol Aptekarzy (zresztą juz kilka takich zdobyli) to wypisz wymaluj dzisiątki goli strzelanych przez City z podaniem wzdłuż bramki. Ale jest tez w tym wszystkim duża dyscyplina w defensywie i nie ma przymusu grania za wszelką cenę w kazdym meczu przez 90 swoim stylem jak Postecoglu czy De Zerbi. Dzisiaj potrafią zagrać bardziej pragmatycznie i mądrzej taktycznie.

Ogólnie czuje, że Xabi może sprawić, że nasz wielki ból po odejsciu Jurgena mocno zmaleje i zasypie twn wielki lej ktory po nim powstanie. Niezaleznie od tego jak Leverkusen zafiniszuje w tym sezonie.

10 polubień

Xabi jest skrojony pod prowadzenie LFC zarówno ze strony sportowej jak i emocjonalnej ze względu na swoją przeszłość.

FSG please zatrudnijcie go :pray: :smiley:

Xabi ma potencjał, aby zacząć złotą erę Liverpoolu. Klopp wykonał fantastyczną pracę przygotowując mu drużynę oraz klub i to nigdy nie zostanie mu zapomniane, ale mam wrażenie, że uczeń może przerosnąć mistrza. Był Shankly, a później Paisley. Historia kołem się toczy.

edit: a Bayer właśnie ładuje drugą bramkę.

1 polubienie

Pysznie😊 #znaki #znaki

Są dwie opcje, albo Xabi zostanie po tak znakomitym sezonie jeśli wygra Lige i Puchar Niemiec na przyszły sezon, albo przyjdzie do nas innej opcji nie widzę.

Przyjdzie do nas mam nadzieję po dublecie w Niemczech :smiley:

3 polubienia

Kane’owi chyba nie tylko mistrzostwo Anglii nie jest pisane, ale mistrzostwo Niemiec, również.

5 polubień

Bayer idzie jak burza.

Klątwa Kane’a :rofl: i oby trwała dłuuuugo!

Monachium na deskach. Cóż za pogrom i koncert drużyny Alonso.

3:0 Leverkusen żegna frajera :soccer::soccer::soccer::muscle::smiley:

Alonso z klasą po zwycięstwie. Nie to co pewien Hiszpan z północnego Londynu.

9 polubień

No nie będę kłamał, pierwszy raz oglądałem Bayer w tym sezonie, wręcz bundeslige oglądałem pierwszy raz od lat. Imponuje ten Bayer, Xabiball to jest coś czego można spróbować :smiley:

Stonowany jak Mourinho po finale z Porto, kiedy wiedział, że przechodzi do Chelsea.

Ależ gra ten Bayer. Mam nadzieję, że nie będą takimi przegrywami jak BVB rok temu…
Jeżeli przyjdzie Alonso to musi zabrać kogoś ze sobą. Kilku jest tam świetnych, poza fantastycznym Wirtzem, to Grimaldo niesamowicie imponuje. A nikogo nie trzeba przekonywać, że lewy obrońca by nam się przydał. Nie miałbym nic przeciwko, abyśmy też grali takim systemem. Z resztą Alonso widać reaguje na bieżąco, fantastyczny zabieg taktyczny ze Stanisiciem. A Jurgenowi jeśli czegoś brakuje to właśnie częstsze zmiany taktyką.

Są 2 kluby na tym “padole łez” które reprezentują wszystko to czego nie znoszę a więc arogancję, poczucie wyższości itd
To “memnited” i " bałery" którym zawsze i wszędzie życzę wszystkiego najgorszego!

Piękny piłkarski wieczór dzisiaj :smiley:

Mózg drużyny Wirtz 8 goli 15 asyst i dwa koła zamachowe Frimpong i Grimaldo łacznie we wszystkich rozgrywkach 16 goli i 21 asyst.

1 polubienie