Calvin Ramsay

A czemu dzisiaj nie pojawił się w składzie? Przy 4-1 spokojnie mógłby zagrać te dwadzieścia minut.
Skończy się jak z Benem Daviesem…

Chłopie on ma dopiero 18 lat, a Ty go do Davies,a porównujesz. Serio? :joy:

2 polubienia

Na razie podobnie - kilka miesięcy w klubie i ciągle zastanawiamy się, czy wreszcie choć na ławkę się załapie, i to w sytuacji gdy zawodnik grający na jego pozycji jest kontuzjowany.

Kiedyś już kupiliśmy młodego obrońce ze Szkocji i już dawno nikt o nim nie pamięta, mimo że teraz teoretycznie powinien być w swoim prime :smiley:

Ja pamiętam, bo zawsze go w football managerze kupowałem. :smiley:

1 polubienie

Ramsay dostał dzisiaj około 30 minut w drużynie u-21 i strzelił gola.

Edit: Link do bramki:
https://twitter.com/GrizzKhan/status/1582500222646616064?t=cfUJ-POfRWu5Oy5Yc9i9sA&s=19

Eyo, czekam na debiut w premier league, chętnie go w sumie zobaczę w “akcji”

może nie tyle co w PL, ale na jakiś puchar krajowy mógłby wyjść w pierwszym składzie :slight_smile:

Strzelac umie, ale czy bronić :joy:

Czyli TAA vol 2. Szkoda, że nic z niego nie będzie… :pensive:

Spokojnie, dajmy mu chociaż zadebiutować.

1 polubienie

Spokojnie, ironizowałem :upside_down_face:

2 polubienia

Bardzo bym chciał żeby w następnym meczu z Derby zagrał od początku. Fajnie by było jakby zaczął łapać regularnie minuty ( przynajmniej ostatnie 20min )do czasu mistrzostw świata. Przy formie TAA po prostu musimy znaleźć jakąś alternatywę.

1 polubienie

Jak wrażenia po występie w pucharze?

Póki co podania górą imo na poziomie niższym niż Neco, natomiast w obronie naprawdę obiecująco. Fajnie, że jest obunożny bo może lecieć do linii końcowej, albo ścinać do środka. Dobre warunki fizyczne. Wczoraj jeden z lepszych

4 polubienia

Dziś w meczu U21 z Tottehamem wyleciał w 23.minucie, taki chyba faul widmo się wydaje. Jednak ostatecznie przegrana 0-2 pierwszą połówkę zagrali Jones i Doak.