Ich brak będzie bolał. Gdyby byli oni zamiast Łuczaka, Żewłakowa i Kolińskiego, sezon byłby piękniejszy.
Gdzie można obejrzeć niedzielny mecz o Tarcze Wspólnoty?
@gagarin Oficjalnie w Polsce nie można tego meczu obejrzeć nigdzie. W Polsce żaden nadawca nie kupił praw do Pucharu Anglii i Pucharu Ligi Angielskiej, a mecz o Tarczę Wspólnoty zawsze przysługuje nadawcy Pucharu Anglii.
Ile oni chcą za prawa do tych transmisji że kolejny sezon żaden z polskich nadawców się nie zdecydował? Rozumiem że Viaplay się zwinął a C+ się nie opłaca (bo nie zwiększą ilości abonentów), ale taki Eleven mógłby w ten sposób zwiększyć zasięgi. Widocznie ostatnio jak mieli to im się nie zwróciło, dobrze że strumyk wrócił bo jak tu żyć bez piractwa skoro legalnie się nie da.
Szkoda że Zachodny nie dołączył do ekipy Premier League
Witam, czy ktoś chciałby wykupić na dwóch pakiet canal + ?
ja chętnie ![]()
PL i LM będzie nam śmigać na bieżąco na dwóch urządzeniach?
napisałem na prv
Gdzieś niedawno czytalem,że polski Eleven ,bo zagraniczne nie,akurat w 100% jest w tej chwili własnością Polsatu,a tym widocznie nie opłaca się brać Pucharu Anglii i Pucharu Ligi,bo w platnych kodowanych telewizjach prawo chyba nie przewiduje wyświetlania tylu godzin reklam.
Cześć cześć ja też z pytankiem o c+ na pół ktoś chętny?
Odezwij się na prywatnej wiadomości
O stary jestem zgubiony tutaj wez no napisz ![]()
Ja również jestem chętny, żeby współdzielić konto ![]()
Gdyby ktoś miał miejsce aby “przygarnąć kropka” to zapraszam do kontaktu - gwarantuje bezproblemowe płatności i kontakt ![]()
Oferuję miejsce do Canal + online z pakietami extra, opłacam abonament tv jak i mam dostęp do aplikacji. Piszcie priv, w sobotę po południu odpisze najpóźniej.
Witam posiadam miejsce do dzielenia subskrypcji canal plus z Eleven
@ Adambobby chętnie się dołączę ![]()
Chętnie wejdę do spółki ![]()
Mecz z Bournemouth w piątek będą komentować Piotr Glamowski i Rafał Nahorny. Jak powrót do C+, to z przytupem… nie mogę się doczekać…
Dwie męczy buły… ciekawe, czy Nahorny dalej potrafi wspomnieć o roztwonieniu przewagi przez nas, np. przy wyniku 2:0 xd
Te emocje te pościgi ![]()
![]()
![]()
Śmiało można alko bingo zrobic Nahornego. Już wiem jakie teksty padną. Jestem bardzo wyrozumiały, jeśli chodzi o komentatorów, oczywiście mam swoich ulubionych. No ale jest to jedyny komentator Premier League, którego nie mogę znieść i jak tylko widzę, że on komentuje, ekscytacja z meczu spada mi o jakies 20%. Wiem, można wyciszyć, ale lubię posłuchać komentarza. A Pełka i Domagała przy bramkach zawsze ciary. Ciekaw jestem jak dźwignie to wszystko C+, ale mam złe przeczucia.
Całe szczęście są podcasty. Polecam na YT Top Four Podcast od chłopaków z Viaplay, jeśli ekipa komuś pasowała. ![]()