Canal+

Cześć. Jak ktos ma wolne miejsce to chetnie dorzuce się do konta C+ badz Via.

Macie link do transmisji LM?

1 polubienie

Na koncie canal plus ile może maksymalnie osób oglądać jednoczesnie.? Chetnie bym sie dożucił komuś do abonamentu za mozliwość ogladania Liv w LM. Mogę też wymienie za Viaplay.

Hej jestem abonamentem Canal Plus od wielu lat i zawsze miałem ich kanały sygnowane Canal+ Canal+Sport, patrzę dziś w aplikacji że do meczu LFC- AC Milan muszę zapłacić jakiś dostęp który dodatkowo nie działa na moim urządzeniu? Czy ja muszę dodatkowo płacić za jakiś pakiet Ligi mistrzów, bo szczerze to myślałem, że nic takiego nie będzie skoro mam dostęp do Canal+Sport…

Trzeba dopłacić 20zl, jeśli masz canal+ już wcześniej.

@siegra, dwie mogę oglądać jednocześnie.

Wybaczcie lekki off top, ale miał ktoś z Was jakiś przypał ze względu na oglądanie Ligi Mistrzów na duńskim Viaplay? Bo nie widzę sensu wydawania kolejnych 60 zl dla samego komentarza, a w zeszłym roku bez problemu oglądałem sobie mecze LM w ten właśnie sposób.

Trzy urządzenia mogą się jednocześnie zalogować i oglądać.

1 polubienie

Mi piszę 30 zł na moim koncie klienta

Tak, do mnie dzwonili z Danii, żebym przestał oglądać, bo nie mam tego w pakiecie. Ale że nic nie rozumiem po duńsku, to oglądam dalej :wink:

2 polubienia

Podobno wyślą gang Olsena, żeby “nielegalnych”… okradli :face_with_hand_over_mouth:

Zaloguj się na koncie kanał plus przez przeglądarkę a nie w apce, tam sobie wykupisz pakiet (ja doplwcalem chyba ok 5zl). Po wykupieniu wyloguj się z aplikacji mobilnej. W przeglądarce na stronie c+ będąc zalogowanym kliknij “oglądaj”, wtedy przeniesie cię z powrotem do apki mobilnej. Po ponownym zalogowaniu powinieneś mieć możliwość oglądania.

Swoją drogą straszne januszostwo że strony c+, jak platformy strimingowe będą dalej tak działać, to moda na piracenie wróci i w sumie bardzo dobrze, je*ac ich

1 polubienie

Ja dzisiaj juz wlasnie postanowilem, ze strimik bedzie odpalony. Juz Viaplay mnie draznilo, ale C+ przegielo. Juz mi sie nawet nie chce kupowac 10 pakietow roznych zeby ogladac rozne rozgrywki.

3 polubienia

Ale jaki ty możesz mieć przypał?
Jedynie kto może dostać karę to VIA.
Ja zeszły cały rok ligę mistrzów oglądałem i było git.
Dzisiejsze mecze też oglądam.

A to idzie oglądać inaczej niż na laptopie? Bo na tv nie udało mi się tego odpalić. Za to strumyk działa jak marzenie podczas LM i gal bokserskich.

@theshowmustgoon

Pewnie, że można .

Ja oglądam na Tv.
Z tym, że odpalam w wbudowanej przeglądarce.

1 polubienie

I ja będę robił tak samo, jedynie wypowiedzenie, bo mam pakiet za 76,60 gdzie miałem dostęp przez 2 lata do LM a oni teraz każą mi dopłacić 20 zł?!!

Najlepsze ze jak dzwonią o przedłużenie umowy to proponują zajebista cene taniej nie bedzie 120zł… hahahaha a płace 76,60! Promocja na przedłożenie umowy jakich mało!

Mówię ze chce wszystkie programy sportowe inne mnie nie interesują a oni swoje 120 zł. Loguje na stronę patrze a tam pakiet dla nowego abonenta za 75 zł z wszystkimi sportowymi kanałami…

Dlatego tak jak 2 lata temu trzeba zrobić tak samo napisać wypowiedzenie i czekać az na dzien przed koncem zadzwoni dział utrzymania klienta i nagle bedzie dało sie dać lepsza oferte ^^

Pracowałem troche w c+ na infolinii to jest dokladnie tak jak mówisz. A jak już przestaniesz płacić i powiesz ze zaplacisz jak dostaniesz lepsza oferte to nieba Ci przychylą

4 polubienia

Serio ? Za malo reklam zeby wrzucac jeszcze 2 minuty przed pierwszym gwizdkiem :face_vomiting:

Płacisz 69zl za miesiąc, żeby oglądać tysiąc reklam nawet po rozpoczęciu transmisji. Ja pierd@lę co za dno.

Zmieniałem niedawno sieć komórkową, bo w dotychczasowej pakiet, który mi oferowano, był droższy niż identyczny dla nowych abonentów. Nawet zastanawiałem się czy nie zgłosić tego do UOKiKu, ale finalnie po prostu zmieniłem sieć. Za 2 miesiące czeka mnie podjęcie decyzji o nowym dostawcy telewizji i internetu i C+ było brane pod uwagę, ale im dłużej Was czytam, tym bardziej obrzydza mi to nie tylko zdanie o C+, ale po prostu cały ten świat dostawców usług. Ten sam pakiet w dwóch różnych cenach w zależności od stażu abonenta, gdzie to ten płacący od kilku lat jest na straconej pozycji? Przecież to jest temat dla UOKiKu jak nic.

1 polubienie