Chelsea - Liverpool

Odklejeńca Kloppa? Hmm, użytkownik od 3 dni, nie chcesz może wrócić na debilpage?

https://twitter.com/LFC/status/1643312484416143360?s=20

Firmino na 9, Nunez na lewym skrzydle i Jota na prawy. xD Oj bedzie beczka smiechu. xD

O ciuuuu co jest XD ale jazda

A nie mówiłem, wszystko się sprawdziło, trzeba umieć w internety :joy::joy:
Z tym składem czuje, ze paradoksalnie większa szansa na 3 punkty niż z „podstawowym”

4 polubienia

Grunt że nie ma tych połamańców VVD i Trenta. Co ma być to będzie, cudów nie ma co oczekiwać, z naszą grą remis będzie dobry, na dodatek gramy na wyjeździe. Po przerwie niech wejdzie Salah, Gakpo i może coś się uda. Typuję remis 2-2 :slight_smile:

Grunt, że nie ma Trenta. Mam nadzieję, że Jones zagra dzisiaj chociaż przyzwoicie.

Potwierdziły się sygnały, że będzie roszada, ale że aż taka ? Co to ma być ? Połowa składu nie zgrana na jeden z ważniejszych męczy. Jurgen już kompletnie odpuścił ? Być może zaskoczą, a być może będzie to kolejny blamaż. Zobaczymy.

Po wypowiedziach ostatnich mam wrażenie, że Jurek chce pokazać, że nie ma taryfy ulgowej i polecieli zmęczeni i Ci co go musieli zawieść. Czuje, że właśnie dziś będzie widać zaangażowanie z obu stron i może być dużo bramek.

W sumie ciekawa sprawa z ta rotacja

Ci zawodnicy są i tak w słabej dyspozycji i jeszcze są zmęczeni pewnie, gorzej chyba i tak nie będzie xd

Anyway ciekawa sprawa

Forum najpierw się wkurza, że Klopp ma swoje święte krowy, które grają pomimo wszystko

A gdy Klopp kładzie swoje święte krowy na ławce to znowu jest ryk, że co on robi

Nigdy się tutaj nie nudzę naprawdę

9 polubień

Logika forum:

  • Jorguś nie rotuje, grają wieczni ci sami nawet bez formy be!
  • Jureczek rotuje,próbuje coś zmienić i znowu be!

Uwielbiam to miejsce :rofl:

Bo najpierw było źle w jedną stronę, teraz jest źle w drugą stronę, a potem będzie zbyt umiarkowanie ;D

3 polubienia

Świetny obrazek przed meczem :slight_smile:

Zagrali by Arnold, VVD to byśmy gadali że nie mają konkurencji i grają tylko za zasługi. Dajemy kogoś innego, to jest ta niepewność że zagramy jeszcze gorzej niż z wyżej wymienionymi. Więc takie to jest życie fana LFC :smiley:

3 polubienia

Dobrze, że Virgil chory bo by głupio wyszło

1 polubienie

No ja rozumiem rotację, odpoczynek itp. doceniam Kloppa, że Tsimikas zagra od początku, ale co tam robi Gomez i OX to ja nie wiem, jak dla mnie dwóch najgorszych zawodników. Gomez jest widoczny poprzez błędy przez które tracimy bramki, a OX…jest niewidoczny w ogóle. Ciężki to będzie mecz coś tak czuję. Ale może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.

Oxa nie ma nawet na ławie , jest Jones.

Najbardziej, jak zawsze przeraża środek. Fatalny Fabinho, bezjajeczny Henderson i wieczny młody talent Jones. Tak wygląda środek pola mistrza Anglii oraz trzykrotnego finalisty LM w przeciągu ostatnich 5 lat :smiling_face_with_tear:

Przepraszam, mój błąd, ciężki i nerwowy dzień, co chwila ziewam i prawie przysypiam ale może Liverpool mnie jakoś obudzi i przyniesie pozytywne emocje :wink:

Zmiany są potrzebne, rotacja również. Ale nie połowa składu, która pierwszy raz wyszła na boisko. Zmienili się tylko aktorzy, fabuła pozostaje ta sama czyli 4-3-3.