Chelsea - Liverpool

Tsimikas na razie kryminał, jeśli dalej tak to będzie wyglądać, to zdziwię się jak wyjdzie na druga połówkę.

Boże co tu się dzieje XDD

pobrane.jpeg-27

9 polubień

Normalnie śmiać się chce, nie wiem czy Klopp daje odpocząć naszym kluczowym zawodnikom czy chce nimi jakoś wstrząsnąć ale wygląda to jak na parodie póki co :sweat_smile:

Szkoda, ze Kloppa nie bylo za czasow Croucha albo Carrola. Kurde to by dopiero byly kandydatury na skrzydlo. Albo taki Fernando Torres, fajnie by sie to ogladalo. xD

7 polubień

Oczy krwawia… oni nawet do rezerw sie nie nadaja

Wstyd

To jest mecz premier league czy oglądam ekstraklasę? :smiley:

To samo sobie pomyslalem :laughing:

Ja wale oni grają jakby bramek nie chcieli strzelać

Jakoś tak te akcje zawsze zwalniają przy finiszu

Edit: no dobra w końcówce tej połowy jednak coś się działo

Ogólnie sam jestem zdania, że Klopp za mało rotuje, ale patrząc na pierwszą połowę to wszyscy zmiennicy dzisiaj dramat. Z lini obrony to tylko Konate ogarnia.
Pomoc swój stały słaby poziom, Jones gra tak jak reszta pomocników.
Tylko przednia formacja wygląda w miarę ok, ale dałbym w przerwie Gakpo za Firmino.

Jak się zmienia to 2-3 a nie kurde 6 graczy. Wtedy wszystko się wali, bo Gomez i Jota grają nie na swoich pozycjach. Firmino powinien być w drugiej linii, a nie zabierać miejsce z przodu. Czasem Jurgen wali taktykę na pałe, nie pomyśli kogo ma i jak go wykorzystać.

1 polubienie

Ten Kante, z którego możliwości zakontraktowania wielu się tu śmiało to w sumie więcej zrobił w swojej pierwszej połówce w tym sezonie niż nasi wszyscy pomocnicy przez ostatnie 2,5 meczu :joy::joy:

1 polubienie

Ja bym z chęcią zobaczył Arnolda na 8 a Gomeza dalej na prawej obronie

1 polubienie

Też chciałem o tym napisać, że wrócił stary dobry Kante, naprawdę podziw dla tego piłkarza, wrócił w dobrym stylu.

Gomez daje radę, ale Tsimikas do zmiany na już

1 polubienie

Była rotacja, było posadzenie Salaha, czego wszyscy oczekiwali :stuck_out_tongue:

No jest wysoko!

Gomez to mnie tym strzałem zaimponował :slight_smile: Jota za długo myśli, jakby oddał kilka strzałów mniej kontrolowanych zamiast ustawiać sobie piłkę i próbować wejść na lepszą pozycję to coś już by wpadło.

1 polubienie

Klopp nawet drużyny bez trenera nie potrafi pokonać… Mam nadzieję,że trochę pozmienia w drugiej połowie i ogarniemy jakieś punkty.

To , to…
Dokładnie te same przemyślenia w meczu.
Skoro i tak skład na dzisiaj totalnie bez ładu i składu, cofnąć Hendersona w miejsce słabego Faba, a dać pohulać w środku Trentowi.

Legendy o skuteczności Chelsea nie kłamały

Jeszcze tylko dwadzieścia minut i zmiany… Na kilku zawodników nie da się patrzeć i nie widać polarowy, trzeba reagować…