Cody Gakpo

Warto też zwrócić na to, że Holender przy wzroście 193 cm jest bardzo zwrotny. Nie dość że ma super warunki fizyczne, bo co jak co przy jakiś rożnych jego wzrost będzie bardzo pomocny, to jest bardzo ruchliwy, i potrafi i na skrzydle zrobić jakiś rajd, i podać fajną piłkę, i stać w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu gdzie tylko ma dobić, także jak się wkomponuje fajnie w skład, to myślę że będziemy z niego bardzo zadowoleni, na pewno obecność kogoś takiego jak VVD mu bardzo pomoże :wink:

1 polubienie

Według mnie również bardzo dobrze ułożona stopa. Bardzo dobre strzały z daleka i fajne precyzyjne wrzutki z lewego skrzydła.

Zważywszy, że gramy prawie 60 meczów w sezonie (nie w każdym ale zdarza się) to przy takim natężeniu spotkań potrzebna jest rotacja. A jak pojawią się urazy to koniecznie trzeba mieć szerszą kadrę. Nawet ten rezerwowy zagra prawie 30 meczów w sezonie (oczywiście część z ławki)

1 polubienie

Jeszcze 10 XD ale wątpię

Ja stawiam na 18

Widziałem go w akcji kilka razy i szczerze powiedziawszy nie widzę w nim specjalnego potencjału. Talentem mu bliżej do Bergwijna niż Robbena. Wolałbym kogoś bardziej zwinnego, mającego lepszy drybling, trochę mi kogoś takiego po odejściu Sadio brakuje.

1 polubienie

Gakpo nie ma 193 cm jak podaje Wikipedia a 189 jak podaje transfermarkt. Nasz Van Dijk ma 194 a widać przy zdjęciach z Codym, że jest te kilka cm wyższy od niego.

może nie kilka, ale Gakpo na pewno nie ma więcej niż 190cm. Bardziej realne jest 188-189 cm.

Pisząc o kilka mam właśnie na myśli 5-6 cm mniej niż Van Dijk i to by obrazowało właśnie to zdjęcie co dołączyłeś.

Kolejny Holenderski wymiatacz którego czeka ciężkie zderzenie z PL. Jestem pewny że facet tutaj kariery nie zrobi.

Oby poradził sobie lepiej niż Ryan Babel. Jest zawodnikiem młodym i perspektywicznym i mam nadzieję, że uda mu się zrealizować potencjał

taka ciekawostka mi się wyświetliła

2 polubienia

Ciężko mi się o nim wypowiadać, nie śledzę już tak ligi holenderskiej jak kiedyś (niektórw spotkania chyba rozpoczynały się nawet o 12:30 w sobotę czy niedzielę). Nie oglądałem od dawna PSV, nawet
w europejskich pucharach. Wydaje mi sie, że będzie dobrym wzmocnieniem i czas pokaże, dobrze, że ruszyło coś do przodu z transferami, nawet rzed otwarciem okna transferowego. Kwota też mnie satysfakcjonuje.

Nie jestem fanem tego typu skrzydłowych, ale liczby robią wrażenia i kwota transferu zadziwiająco niska.
Bardzo jestem ciekawy jak Cody zaprezentuje się w LFC.

Kluczowe pozostaje pytanie czy zdołamy wzmocnic środek pola jeszcze w tym okienku. :thinking:

Chyba że JK ma plan przesunąć Gakpo do drugiej linii. :thinking:

Co wgl z testami? Kiedy można się spodziewać oficjalki?

Testy jutro. Jak przejdzie to wieczorem oficjalka

Testy jutro.

1 polubienie

Czyli kupiliśmy najlepszego gracza PSV Eindhoven od czasów Ronaldo czy Robbena, który strzelil 3 gole na MŚ za połowę ceny Anthonego, a do tego cale negocjacje przeprowadził nasz odwieczny rywal, a my tylko wyrównaliśmy ofertę. Brawo Liverpool

8 polubień

Każdy pisze, że to gracz na już. Skąd taka pewność? Skoro Nunez nie jest na już i potrzebuje półtora sezonu, Fabinho i Thiago też potrzebowali dużo czasu. Więc się zastanawiam skąd takie przekonanie, że to zawodnik “na juz”

Gakpo to zawodnik 2 klasy wyżej niż Nunez na ten moment, na mistrzostwach według mnie był najlepszym Holenderskim piłkarzem.
Przede wszystkim to ma on potrzebny na tym poziomie spokój pod bramką i mocną psychikę której przeważnie brakuje fawelarzom z ameryki południowej

1 polubienie