Copa America

https://x.com/centregoals/status/1811223673547768292

Darwin się tłukł z kibicami Kolumbii po meczu, ten to jest dopiero loco :smiley:

https://x.com/FOXSoccer/status/1811225224282804330

Ogólnie ponoć pijani kolumbijscy kibice “atakowali” rodziny piłkarzy
https://x.com/FOXSoccer/status/1811247645580779770

To się w sumie Darwinowi nie dziwie, a doceniam odwagę:)

Ogólnie mecz był w Meksyku i z tego co opowiada zawodnik Urusów był bardzo słabo chroniony, co według niego jest regułą na CA

edit.
mecz był w USA w Charlotte

Pięknego dzbana mamy w drużynie, jeszcze dostał pizdę na ryj soczystą xD

W pewnym stopniu to rozumiem, jednak wyszedł i się bił - spoko, ale z drugiej strony to nadal świadczy o jego słabej psychice niestety. Dajmy na to, że jakiś leser z Evertonu obrazi mu matkę, to co - ma mu walnąć i osłabić zespół?

@Loku64 22 sekunda dostaje (tak to wygląda), w której sekundzie on trafia?

3 polubienia

z tego co widzę to on dostał gonga a najbardziej hojraczył

Ponoć w jednym sektorze siedziały rodziny urugwajskich zawodników i kolumbijscy kibice. Rodziny mialy byc obrażane przez kibiców kolumbijskich. Z tego wziela się interwencja piłkarzy. Nunez sam dostal w czapkę, po czym coś tam próbował machać rękoma.

Jak na moje oko to jedynie Nunez tam coś trafił, a sam w czapę nie dostał tylko się uchylił :stuck_out_tongue:

@el_pistolero to raczej tylko obrażanie nie było, a tam były ich żony z małymi dziećmi…
Poza tym co innego obrażać matkę, mówiąć to do Ciebie, a co innego krzyczeć wulgaryzmy bezpośrednio do Twojej żony i dziecka…

@el_pistolero właśnie chwilę przed tym jak niby dostaje, innego chyba trafił, w każdym razie jak zobaczysz co jest ten drugi link z dwóch ujęc, to chyba właśnie gościu nie trafił Darwina, a przynajmniej nie z całym impetem, co najwyżej “obcierką” :smiley: .

Krewka natura połączona z deficytem inteligencji to przepis na tragedię. Wstyd, że ktoś taki reprezentuje Liverpool FC i teraz ludzie będą kojarzyć burdę z klubem przez jednego urugwajskiego idiotę. U Kloppa już by nie zagrał po czyms takim. Ciekawe ile czasu Arne wytrzyma współpracy z nim.

@Loku64 też mi bohater. Czasami trzeba dać komuś po mordzie, ale od profesjonalnego sportowca będącego na świeczniku należy oczekiwać większej klasy i rozwagi. A tak ucierpi wizerunek klubu. Mamy w kadrze prymitywną, mało inteligentną małpę, co potwierdza po raz kolejny.

@Loku64 bo Nunez jest piłkarzem klubu i reprezentuje ten klub na zewnątrz. Jeśli dla ciebie przejawianie patozachowań jest bohaterstwem i posiadaniem jaj, to nie ma sensu dalsza dyskusja. Jesteśmy z innych światów.

@Loku64 tak se tłumacz. Pewnie wywodzisz się z takich środowisk, gdzie obijanie mordy, patologia i burdy są normą. Dlatego zachowanie Nuneza taki ci imponuje.

@Loku64 właśnie przykleiłeś sobie łatkę patusa. Z mojej strony koniec rozmowy.

A moim zdaniem przedstawią go jako bohatera, a jaja z pewnością ma bo był tam pierwszy i nie bał się rękoczynów.

@el_pistolero to pewnie już było później i rzeczywiście mało bystre zachowanie. Jednak jak już pierwsze ciosy poszły to też człowiek już w innym trybie jest :stuck_out_tongue:

@Hmmmmmm a dlaczego ma ucierpieć wizerunek klubu xD? jakby bił dzieci, albo kobiety/starców w koszulce z livebirdem i krzycząć YNWA to by mógł ucierpieć wizerunek klubu :smiley: a tłukąć się po meczu reprezentacji z agresywnymi kibicami to moim zdaniem ostatnie co cierpi to wizerunek Liverpoolu.

Poza tym tak opisując gościa, którego nie znasz to świadczy o Tobie, a nie o nim…

@Hmmmmmm tak jesteśmy, w moim świecie istnieje refleksja, a w Twoim wielokrotnie udowodniłeś, że nie ma na nią miejsca :slight_smile:

@Hmmmmmm a Ty tylko potwierdzasz moje zdanie :slight_smile:

Raczej pośmiewisko na cały świat.

Tutaj leci z krzesłem

2 polubienia

Ciekawe jest czy i ile ewentualnego bana dostanie za tą akcje. :wink:

1 polubienie

Na pewno na klubową nie dostanie, zwalą winę na organizację w razie w. W ogóle myślę, że nikt nie odważy się dawać banów, bo wina raczej po stronie organizatorów, że nie upilnowali porządku.

@Aldor Suarez odwalił na boisku przeciw rywalowi, tu było po meczu i teoretycznie miał powód. NA 100% pewności niby mieć nie mogę, ale założe się, że klub się obroni w razie w. Bo wiadomo nawet jakbyśmy chcieli się go pozbyć, to więcej weźmiemy, jeśli nie będzie miał zakazu :slight_smile: A na prawników raczej klub stać :stuck_out_tongue:

Ogólnie łatwo oceniać nie będąć tam, może rzeczywiście było gorąco i jakieś zagrożenie rodziny było rzeczywiste. Też to prosty chłopak, więc zadziałał pod wpływem impulsu.

Sprzedać jak najszybciej bo z tego nic nie będzie.

2 polubienia

Ale skad taki wniosek, ze na pewno nie dostanie? Nic nie jest na pewno. Zreszta taki Suarez tez przeciez dostal zawieszenie na klubowa pomimo, ze odwalil lipe w reprezentacji.

Tą sytuacje trudno bedzie obronic, gdyby to chociaz faktycznie jakis ferwor walki i obrony rodziny byl, a nie rzucanie sie z krzeslem na kibicow siedzacych na trybunach czy wspinanie sie po ogrodzeniu. xD Chlop ma ewidentny problem z radzeniem sobie z nerwami, co nie jest szczegolnie wyjatkowe w przypadku Urugwajczykow.

1 polubienie

Bo go trzymali. Już serio bez przesady. Wiadomo, że by wieprza roz**rwił pewnie leciutko tak na ulicy.

Pamiętaj Louk, że jesteśmy w Europie. Tutaj jeśli napastnik ma ciemniejszą karnacje, to trzeba klęknąć i przeprosić…

Takim zachowaniem Darvin udowadnia, że nie radzi sobie. Jest wybuchowy, impulsywny, lubi wdawać się w utarczki już nie tylko z piłkarzami, ale i kibicami. Jest to pożywka dla kibiców innych drużyn PL, jak łatwo go sprowokować.

2 polubienia

Głównie pokazał, że jego pudła dalej ważą bardzo dużo. Niestety w meczach na styku trzeba być konsekwentnym. Inaczej przegrywasz tą jedną bramką.

2 polubienia

Bardzo mnie ciekawi jak się klub w tej sytuacji zachowa. Czy będzie lekcja wychowawcza? Co ten gościu ma w głowie?

No ja wiem, że generalnie by go poskładał, ale liczy się to co widać niestety, a tutaj po prostu materiał na memy jest niemiłosierny.

Lepszy materiał jest z tym krzesłem xD Tam serio jak jakaś małpa w zoo

Ale kibice Kolumbii swoją drogą dno niesamowite. Lata mijają a kraje ameryki łacińskiej dalej z głowami wetkniętymi głęboko w dupę.

1 polubienie

No wiesz, kazdy kij ma dwa konce. :smiley:
Suarez tez sie mogl bronic, ze go emocje poniosly, konsekwencji tak naprawde zadnych nie bylo, Chiellini zreszta sam bodaj apelowal o zmniejszenie kary dla Suareza bo uznal to za niewazny incydent. Tak naprawde sytuacja jakich wiele mozna powiedziec i nie grozniejsza niz wiele agresywnych wslizgow i zagran co kolejke w meczach klubowych.

Z drugiej strony masz chlopa co lata w staniku po boisku i rzuca krzeslami w kibicow, a ze i to dla niego za malo to wspina sie na ogrodzenie i ciśnie sie do mordobicia. :smiley: Wiem, ze sa emocje, ze moze byc wiele okolicznosci ‘łagodzących’ itd., po prostu z dostepnych materialow niewiele na to wskazuje bo nie widac na nich zadnego realnego zagrozenia dla rodzin pilkarzy. Jezeli ono istnialo to raczej zostalo zarzegnane, widac tam Nuneza, garstke kibicow Urugwaju i kilku innych pilkarzy, ktorzy startuja do mordobicia z kibicami Kolumbii. Jezeli rodziny udalo sie odprowadzic w bezpieczne miejsce to i pilkarze powinni to odpuscic i sie schowac. W momencie jak Nunez szykuje sie do rzutu krzesłem to prawdopodobnie sytuacja jest juz na tyle opanowana, ze zdrowie i zycie ich rodzin nie jest juz zagrozone.

Na ta chwile, z tego tylko co widac to porownujac zdarzenie boiskowe Suareza i to Nuneza to raczej ta druga sytuacja wydaje mi sie ‘gorsza’. Dla mnie ogolnie te kary Suareza byly smieszne, nie bardzo rozumiałem i nadal nie rozumiem czym rozni sie taka akcja od chocby bandyckich wjazdow Richarlisona czy innego pilkarskiego debila.