Curtis Jones

zgadzam sie w 100% (znaki,znaki)

Akurat wczoraj to tylko Diazowi i Jones’owi nie można odmówić chęci i zaangażowania. Z trójki pomocników to Curtis był najlepszy, bo pozostali łącznie z Alexisem to był dramat.

4 polubienia

Jones poza kadra na Euro:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1798617245821886908?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Wczoraj słuchałem konferencji prasowej i myślę, że anglik będzie jednym z wygranych preseasonu i beneficjentem piłki jaką chce grać Slot. Wrócił 2 tygodnie wcześniej z wakacji by pracować ze Slotem i będzie bardzo ważnym zawodnikiem na początku sezonu. Wielu jest takich co by go bez żalu sprzedało, ale ja do nich nie należe. Ma swoje atuty, nadal jest młody i ma jeszcze czas by sie rozwinąć. Oczywiście, jeśli chodzi o umiejętności nigdy nie będzie Gerrardem czy Trentem, ale nadal może być dla nas ważnym zawodnikiem.

7 polubień

Bo wyjechał od razu, więc miał wolnego tyle, a nawet więcej co zawodnicy, co grali na turniejach :smiley:
Curtis miał bardzo dobre momenty na koniec 22/23 i początek 23/24 potem znowu kontuzja i nam chłopak przygasł, ma spore umiejętności techniczne i spokój w grze, jednak brakuje mu decyzyjności/szybkiego myślenia, zobaczymy, jak się pokaże pod nowym trenerem.

@0DDReporter nie był na zgrupowaniu, tylko niby trenował w Katarze, czy gdzieś, był po prostu na liście szerokiej, co było też raczej pr-owa/marketingową zagrywką. Bo tam ewidetnie pisano o ośrodku jakimś treningowym.

edit. Dubaj https://www.thisisanfield.com/2024/05/curtis-jones-trains-during-post-season-break-in-dubai-ahead-of-euros-chance/ i już w Maju niby "trenował, więc wolnego miał ponad miesiąc, tylko lubicie bez zastanowienia łykać :stuck_out_tongue:

Nie do końca. Miał mniej wolnego, byl jeszcze na zgrupowaniu reprezentacji. Do konca liczyl sie w walce o wyjazd na EURO

Jones zaczął urlop później niż taki Salah czy Endo a jakimś cudem wrócił tydzień wcześniej? Oznacza to, że musiał sobie ten urlop skrócić.

Nie wierzę w jego “talent” zawsze kiedy coś gra, zaraz się łamie. A to nie jest jakiś wybitny crack by w niego wierzyć, bo to mega przeciętny piłkarz. Chciałbym by grał dobrze, ale moja wiara w niego jest niemalże zerowa. Bo co roku są te same dysputy na temat przydatności Jonesa. Rok temu jak miał świetne Euro u21 też takie dyskusje były. Teraz znowu. Cytując klasyka “Oh Shit he we go again!”

3 polubienia

. Salah i Endo grali w kadrach odpowiednio 10.06 i 11.06, gdy Jones ostatni raz grał w oficjalnym meczu naszym 19.05, ale widzę teoretycznie był w kadrze 03.06 to daje dokładnie taki sam urlop

@0DDReporter sory był ujęty 03.06, ale to po tym Dubaju stąd mnie zmyliło, w każdym razie nie grał, a jeśli był na zgrupowaniu to wyjątkowo krótko :stuck_out_tongue_winking_eye:

@PonuryGrabarz więc kolego ewidetnie piszesz bajki tylko pytanie po co Ci to :smiley: ?

@PonuryGrabarz co innego się pomylić co innego zmyślać, pierw niby 2 tygodnie wcześniej wrócił potem tydzień, a w sumie to wcale … Dobra rozumiem, że nie brałeś kadr pod uwagę to nie będe się czepiał, uznam to za pomyłkę niewinną :stuck_out_tongue:

Po jajco. Nie mogłem się zwyczajnie pomylić?

Bo nie brałem. W ogóle nie wiedziałem, że Egipt i Japonia graja jakies eliminacje podczas, gdy raptem 5 miesięcy temu grały na mistrzostwach swoich kontynentów.

Jones już kontuzja… To co się dzieje w tym klubie to żart. Do tego jako jedyni nie robimy wzmocnień. Jak jestem z tym klubem od 2001 roku ,a na forum od 2012 to totalnie ciemno to widzę. Oj żebyśmy nie celowali w miejsca 8-10.

Jeżeli poważna to Jones załatwił nam właśnie transfer.

40 punktów i wakacje

Sezon oficjalnie można uznać za otwarty :heart:

Dokładnie zaczął się. Mamy transfer. Nyoni w jego miejsce.

Ja już bysiu dużo widziałem niestety…

Na szczęście mamy Mortona

image

Aż siebie zacytuje, kto by mógł się spodziewać, że po wykonaniu 5 dobrych podań Jones się połamie?

Jones i tak jest co najwyżej rezerwowym, więc bez znaczenia ta kontuzja. Gość więcej pierdoli w wywiadach jaki to z niego wymiatacz, niż gra. Ego wywalone w kosmos.

1 polubienie

Dlatego jest słaby. Gdyby nie wywalone ego to może by więcej i ciezej pracował na treningach

1 polubienie