Dominik Szoboszlai

oby się związał na tyle z klubem, żeby nie szukał nowych wyzwań gdzie indziej. takiego transferu brakowało, od samego początku robi różnice

1 polubienie

Mam wrażenie, że Szobo zrealizował swój cel przechodząc do czołowego klubu PL i do tego klubu, w którym chciał grać, ciężko o większe wyzwania, chyba, że chciałby pójść do LaLiga (RM/FCB).
Dom już teraz sportowo jest na szczycie.

Mam wrażenie, że z Bellinghamem albo idąc bardziej w DM np z Guimaralesem ta pomoc mogłaby być najlepsza na świecie.

3 polubienia

Węgier z golem (z karnego) i asystą w meczu z Litwą.

3 polubienia

Genialny mecz Doma. Co chłop biega to nie mam pytań.

MOTM.

1 polubienie

Jeśli Szoboszlai utrzyma tempo rozwoju i wpływ na grę drużyny, to będzie najlepszym pomocnikiem Liverpoolu od czasów Gerrarda i Xabiego Alonso.

18 polubień

Gość gra z prawej, lewej strony, z przodu, z tyłu, w środku. Czasem wszystkie te miejsca obskakuje w jednej akcji. Niesamowity piłkarz.

3 polubienia

Szczerze to bardzo mnie zaskoczyło jak szybko Węgier się odnalazł na angielskich na angielskich boiskach i złapał wysoką formę. Jak uda nam się sprowadzić klasowego DM to naprawdę będziemy mieć fantastyczną pomoc. Jakże inaczej ogląda się grę Liverpoolu z tego sezonu w porównaniu do ubiegłego kiedy to Hendo i Fabihno do spółki z Milnerem kopali się po czołach. Pomoc to kluczowa formacja a Dominik wniósł dużo jakości i świeżości do naszej gry. Kiedy potrafimy zdominować środek pola to jesteśmy w stanie wygrywać mecze seriami. W tamtym sezonie nie potrafiliśmy dlatego wyniki były mizerne

1 polubienie

Dominik Szoboszlai for Liverpool in the Premier League this season:

◉ Most touches
◉ Most passes
◉ Most chances created
◉ Most final-third passes
◉ Most possession won middle third
◉ Most penalty area entries
◉ Most sequences

3 polubienia

A co chodzi tutaj z sequences?

@stavrogin

Rozpoczynał akcje, które kończyły się interwencją obrońcy, przerwaniem gry albo strzałem.

@Fresh88

Możliwe, w każdym razie coś w ten deseń.

A nie przypadkiem że po prostu brał udział w akcji które kończyły się tak jak napisałeś?

Szobo z asystą w meczu z Bułgarami.

Niech to wygrają i może da mu odpocząć w ostatnim meczu

1 polubienie

Szobo dorzucił drugą. Węgry bez 3 pkt, ale remis gwarantuje im awans na EURO.

1 polubienie

Brawo Dominik, brawo Węgrzy

3 polubienia

Dzisiaj dwie bramki i asysta, brawo :slight_smile:

1 polubienie

Gracz absolutnie niesamowity- czapki z głów.
Oby pokazał coś magicznego w sobotę :star_struck:.

4 polubienia

A nasza miękka faja Piotruś całą karierę w Neapolu w strefie komfortu, chociaż gdyby odszedł z Napoli w odpowiednim momencie to kto wie, czy pod lepszym trenerem i w większym klubie nie wskoczyłby na najwyższy możliwy poziom.