Dominik Szoboszlai

Nowy rok trwa 24 godziny a tu jest mocny kandydat na bzdurę roku.

Uraz ścięgna podkolanowego. Nie wiadomo jak poważny.

Żeby to nie było jakieś zerwanie tfu tfu. Niech się zakończy na nadciągnięciu niewielkim…błagam.

kilka tygodni minimum

Wszystko się dowiemy po USG. Wszystko zależy jak poważny uraz

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1741965488832348192

No i kurde wykrakałeś.
Oby to było tylko naciągnięcie a nie naderwanie. Zszedł o własnych siłach więc bardzo ciężki uraz to nie jest, ale nawet lekkie uszkodzenie to może być kilka tygodni.

Dominik top3 kontrpresujących piłkarzy w top5 lig europejskich.

image

Co ciekawe do top10 załapał się Polak - Mateusz Łęgowski z Salernitany.

1 polubienie

Ile chcą za tego Wirtza?

Ugarte :pensive:

Szkoda szkoda, że wolał katarskie pieniążki ehh

edit. pewnie, spalić na stosie za bajdurznie :sob:

a tak serio co było o nim, że nawet pogorszyły się nasze relacje ze Sportingiem czy coś z jego powodu. Być może to było gówno źródło ale rzekomo chcieliśmy aktywować klauzule kótrej nie było czy jakoś tak…

Ale nie wymyślaj, ok?
My nie byliśmy nim nawet zainteresowani, czego bardzo żałuję, bo w tym średnim PSG jest wyróżniającą się personą i poza byciem kotem na DM potrafi utrzymać się piłce, rozegrać, nie boi się ogólnie piłki i bierze na siebie często rozegranie.

Szobo trenuje

5 polubień

Nikt nie pochwali naszego Szobo za dzisiejszy mecz? Jak dla mnie bardzo dobry występ Węgra.

4 polubienia

Jürgen Klopp told Sky Sports pre-match: “Dom felt in the same area, or pretty much a similar area, to where he was injured before.

“Not in the game, he was fine, and then after the game [he felt it] slightly so we had a look at it and there was now no chance for him to be involved in this game.

“We cannot take any risk. We have to wait for further assessment but it was clear that he cannot be involved today. That’s it, pretty much.”

Nie twierdze, że naczelny ma gorsze info ale mi coś takiego wyskoczyło w informacjach

Klopp potwierdził po meczu, że Szobo ‘jest kontuzjowany’, więc niewykluczone, że opuści najbliższy mecz/mecze.

Jak odbieracie mecz tego pana w dzisiejszym dniu?

Dla mnie lepiej niż ostatnio, ale nadal rozczarowujący występ.

Na plus jego zaangażowanie, ale wymagam od niego więcej, bo i udowodnił, że potrafi więcej.

@radzimordka szczerze pytam , bo ostatnio mu się uważniej przyglądam i nie wiem czy nie jestem trochę uprzedzony

Mi się podobał

Na pewno zagrał lepiej niż w ostatnich tygodniach, ale nie jest to nadal poziom z początku sezonu

I know

Ja szczerze odpowiadam

Uważam, że zagrał dobre spotkanie, brakuje wciąż do poziomu z jesieni, ale jeżeli utrzyma aktualny to myślę że na końcówkę może wrócić do swojej formy (widzę po prostu progres po powrocie z kontuzji jak już bardziej regularnie gra)

5 polubień

Zagrał dobry mecz, do ostatnich swoich minut przodował w pressingu, przejął zadania po Hendo, często podwajając skrzydła.

On biega, żeby Mac mógł latać :grin:

Gdyby nasz atak zagrał na dobrym poziomie i wygralibyśmy 4:1 to pewnie jego występ byłby lepiej zauważony.

2 polubienia

Na razie Alexis nakrywa go czapką. Ale Szobo jest młodszy i mniej doświadczony, jeszcze przyjdzie jego czas.

Dzisiaj chyba jeden z lepszych meczy od 5 miesięcy ale nadal daleko do formy.

Gość wjechał tutaj totalnie na luzie i bez żadnych kompleksów- z MACiem ustawionym na 6- był naszym najlepszym pomocnikiem, ale potem kontuzja i trochę problemów się zaczęło pojawiać.

Dodatkowo mam wrażenie, że trochę się z MAC-iem kanibalizują nawzajem kiedy obaj są na 8- ale to może też pokłosie tej kontuzji i tego szarpanego powrotu.

Niemniej pokazał co to znaczy futbol i przez te kilka pierwszy miesięcy zaliczył więcej udanych meczów niż Keita przez 5 lat.

3 polubienia

Mnie troche zirytowal akcja gdzie Macca dostal zolta bo musial ratowac jego zle ustawienie/gapiostwo