Dominik Szoboszlai

Salah bardzo rzadko się myli w karnych i nie ma opcji, że tu dojedzie do jakieś zmiany. To nadal będzie główny egzekutor.

@Loku64: 5 w Liverpoolu. Reprezentacja mnie nie interesuje. Druga sprawa, Szobo czy Mac Allister mają o połowę mniej prób niż Salah. Tu nawet nie ma co porównywać. Niech najpierw podejdą do tylu karnych, co Mo i wtedy można ich porównywać.

Porównaj w jakim stylu strzela Mac czy Szobo a jakie farfocle strzela Salah… zawsze jak podchodzi to mam przedzawałowy

5 polubień

Póki jego strzały są skuteczne, to styl się nie liczy.

Ostatnio z tą skutecznością słabo

Tylko z tego sezonu:

Próbujecie forsować teorię, że Mo jest słaby w karnych, gdzie statystki pokazują coś zupełnie innego.

i to jest dobra statystyka? :rofl:
Warto dodać, ze dwa razy w prostokąt nie trafił

Tak, a o co chodzi? Mo ma bardzo wysoką celność z karnych i tego pisanie na forum nie zmieni.

Ma wysoka, ale niższa od nowych nabytków… Jak maja wyrównać jego próbę, jeśli on ma strzelać poza tym :sweat_smile: Brak logiki w Twojej argumentacji jest :upside_down_face:

@Hanys sa młodsi, to mniej okazji mieli. Jednak naprawdę karne Mo to takie chybił-trafił. Natomiast nowych chłopaków wyglądają naprawdę pewnie.

1 polubienie

miałem na myśli, że poprzednich klubach mogli zrobić statystki karnych. W Liverpoolu ich nie zrobią, bo Mo nadal będzie 1, a oni którymś tam z rzędu wykonawcą. Pewnie nawet będą za Fabhnio w kolejce.

Popieram, u Salaha najczęściej jest wariant siłowy, który jest bardzo ryzykowny. Pamiętam jak kiedyś w jednym meczu Egiptu nie trafił dwóch karnych pod rząd.
Dla porównania karne Gerrarda czy Milnera to była czysta precyzja, jak podchodził Milner do karnego zawsze czułem spokój, jak podchodzi Salah, zawsze mam obawy.
Nie każdy światowej klasy napastnik jest świetnym wykonawcą karnych. Messi jako genialny piłkarz w karnych jest fatalny.

2 polubienia

https://twitter.com/anfieldedition/status/1675454146227339264?s=46&t=x0zucCKxD8-A2CEl47vFKw

1 polubienie

Jeszcze co do karnych Dominika

@Hanys zabawne jest to, że jedyny karny jakiego nie strzelił w karierze, to był następny wykonywany po tym wywiadzie :joy:

RB Leipzig - Bayer 04 Leverkusen 1-3 | Highlights | Matchday 13 – Bundesliga 2021/22 - YouTube Tutaj na koniec skrótu jest nietrafiony karny, trochę pech.

Ależ on ma silną psychikę :wink:

@Loku64 :rofl:

Niestety nie ma co liczyć że Salah komukolwiek odda wykonywanie “11” , myślę że dopiero 3-4 pudła z rzędu mogą doprowadzić do zmiany, co jest dość prawdopodobne biorąc pod uwagę jak źle Mo strzela karne…

Karne - pewnie zostanie Salah, bo to mu podbija pewność siebie (wiem, że nietrafiony mocno odbił się na nim i potem z kolejnym miał problem, ale… to jest nasz główny strzelec - wątpię w jakieś zmiany, chociaż mając i Węgra i Argentyńczyka, to czemu nie?)
Wolne - pewnie dyskusyjnie co do strzałów będzie razem z Trentem i znowu… AMC, ale dośrodkowania to na pewno musi być w obrębie pola karnego, bo trzeba taki wzrost próbować wykorzystać.
Rożne - jw.

Nie pytajcie skąd wiem, ale wybral numer 8. (godz.15:19)

Pomocnik z Lipska za niemała kasę z numerem 8, już to gdzieś widziałem :joy:

2 polubienia

Oj dawno nie czułem takiej radości z transferu, magik z Węgier zdominuje tą ligę - zobaczycie. Gość jest niemożliwy, tak się składa że ostatni sezon widziałem około 20/25 spotkań Red Bulla i muszę przyznać, że Szlobo jest kimś wyjątkowym - nie jest to box to box jak Jude ale raczej jest z galaktyki Coutinho (w najlepszej formie).

Nasz nowy nr 8 przypomina mi też Stevena z najmłodszych lat - szybki, odważny i kradnie show swoimy fenomenalnymi strzałami z dystansu :bomb::bomb:

2 polubienia

Jeden z lepszych wykonawców karnych w Europie. Salah już płacze :smiley:

Był dobry do tego ogromnego pudła w finale PNA. Widać, że mu to na psychikę wjechało. Teraz karne bije fatalnie

To co mnie zastanawia to to, czy gdyby Jude nie dał nam kosza dla Realu, to przyszedł by Szobo. To byłby duet z innej galaktyki. Typowa 8ka i typowa 10ka obok siebie. MacAllister i Mount wydaje mi się byli alternatywami typowo za Bellinghama. Szobo pewnie został wzięty z grona piłkarzy grających bardziej po prawej stronie pomocy jak Valverde (myśle, że faktycznie badaliśmy możliwości ściągnięcia go) czy Barella. Thuram, Lavia, Kone czy Gravenberch to pewnie koszyczek trzeci.