Dominik Szoboszlai

Wydaje się że to raczej Alexis Mac Allister jest alternatywą dla Jude’a a Szobo jest planowanym wzmocnieniem na 10 od dawna. Co jest totalnie zajebiste że za cenę 95 mln f - czyli tyle ile kosztował Jude mamy dwóch kozaków. Oczywiście Jude będzie najlepsza 8 na świecie ale nie zagra na dwóch pozycjach które potrzebowaliśmy wzmocnić, nie jest to też FM gdzie można dopalić hajs i co ważne - Jude lubi się połamać na kilkanaście spotkań w sezonie.

Haaland też się miał łamać, a wyszło, że był totalnym potworem przez cały sezon. Przynajmniej tyle dobrego, że Jude bie poszedł do jakiegoś City, a z Realem to my się będziemy mierzyć za dwa sezony najszybciej. Jestem ciekawy jak Jurgen wkomponuje Szobo w zespół, może będzie grał jak Hendo w końcowce sezonu. Upgrade niesamowity by był.

8 polubień

A więc jednak 8. Oby nawiązał do Stevena, a nie do Nabego.

4 polubienia

2 polubienia

Mamy to! Znaczy jego :slight_smile:

Pierwszy wywiad.

Ale jakoś ciężko byłoby mi uwierzyć (załóżmy że ten Jude kosztowałby 100 mln funtów), że wydalibyśmy 160 mln na dwóch zawodników. W każdym razie MacAllister wcale nie musi być gorszym piłkarzem od Juda.

Bardzo liczę na Thurama Jeszcze. Szczerze mówiąc pozyskanie mojego mokrego snu Barelli mogłoby mocno zaburzyć hierarchie w drużynie. Obecnie bazowo wydaje się, że jeden ze starej gwardii, przynajmniej na początku, powinie mieć pierwszy skład (Fabs albo Thiago). Thuram mógłbym pomału wchodzić do pierwszego składu. Z Barellą wydaje się, że cały stary środek by siadł na 4 literkach.

Ja z rodzinką już świętujemy transfer Szobo.

Dokładnie. Po co nam 19 letni lavia, to już lepiej bajcetica ogrywać. Albo thuram albo nikt. Obrońcę za rok bo matip zostaje rok prawdopodobnie a przez ten sezon mogą pojawić się ciekawe nowe opcje. Tym bardziej że problemy obrony wynikały z padaczki w pomocy.

Jak narazie jak na datę 2.07 okienko jest 10/10 w końcu fsg robi to co powinno było zrobić rok temu.

Witamy Węgra i fajnie że wziął 8, widać duża pewność siebie. Nie mogę się doczekać sparingów już.

4 polubienia

5 polubień

Można dodać, że Harvetz jeszcze więcej, ponad 300k/week :sweat_smile:

@Ewagim nie żartuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Serio nie żartujesz?

Oczywiście ten transfer w mojej opinii jest lepszy niż Mounta którego uwielbiam i o Havertza myślę żę też będzie którego nie cenię za bardzo.
Powiem szczerze, żę nie sądziłem że takiego dobrego piłkarza wyciągniemy. Raz, że z Lipskiem ciężko się negocjuje zawsze(Keita), dwa nie sądziłem że ma taką klazulę, a trzy pomocnik zupełnie nie w naszym stylu.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

1 polubienie

https://twitter.com/LFC/status/1675523472624107520?t=1Rw2bqie8xruwZAlO0Pb5A&s=19

Poprawna wymowa nazwiska w tłumaczeniu samego zawodnika.:wink:

Jurgen Klopp: The first thing for me to say is welcome to Liverpool, Dominik. I know how excited he is to be here with us, so it is important that he understands that we are all just as excited to have him.

Ciekawi mnie, czy przypadkiem z tym Gravenberchem to była prawda. Może po prostu po EuroU21 uznali u nas, że nadaje się do tarcia chrzanu i już na jedna promocje się załapaliśmy w tym okienku i jednak warto sięgnąć do kieszeni głębiej :joy:

Odważny gość. Już był taki jeden co przyszedł z Lipska i wziął koszulkę z nr 8… Mam nadzieję, że Węgier znajdzie się na przeciwnym biegunie i będzie bardzo udanych zakupem w przeciwieństwie do Gwinejczyka

1 polubienie

Mam nadzieję że już o nim zapomnieli bo już lepiej chyba dać szansę się ogrywać Mortonowi niż ścigać tego Holendra :slight_smile: Lepiej inaczej wydać te pieniądze .

1 polubienie

szobo90

1 polubienie