Premier League 2023/2024

Co jak co, te transfery nasze wyszły niemalże legendarnie. Salah taniutki i najlepszy (moim zdaniem) prawo skrzydłowy w historii PL, Robbo za “darmo”, który zawsze był prze kotem, TAA ze szkółki, który powoli staje się unikatem w Liverpoolu. Fantastycznie to wyszło. Bez porównania, zrobić takie transfery to wyczyn :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Teoretycznie to można zawsze odkręcić w drugą stronę i dać Sake, martianeliego i Odegaarda i dać , że sam Núñez był droższy.

W każdym klubie są dobre i złe transfery.

22 polubienia

Robbo nie przyszedł za darmo kosztował coś pod 10 mln

8 mln funtów, w druga stronę za 6 mln poszedł Stewart, młody odrzut po Tottenhamie, wiec można uznać ze niemal za darmo, poza tym tam wyżej był cudzysłów

Przecież to co ty napisałeś jest tak niedorzeczne,że aż szkoda twego komentować,mimo wszystko spróbuję.Po pierwsze jestem w 100 procentach pewien , że Arsenal znajdzie się w przyszłym sezonie w pierwszej czwórce, idę o zakład,wchodzisz w to???
Tylko ślepiec powie/napisze,że ich ostatni sezon był przypadkowy bo tak można zinterpretować twoją opinię na ten temat. Doprawdy nie doceniasz tego co tam robi Arteta???
Rice,Havertz fatalne transfery,to już nawet nie ma co strzępić języka , szczególnie jeśli chodzi o tego pierwszego,który MIAŁBY MIEJSCE W KAŻDYM ZESPOLE W EUROPIE! Co do drugiego jakieś tam ryzyko istnieje ale skoro to życzenie Artety to znaczy , że ma na niego plan . Zresztą Kai ma predyspozycje do grania zbliżonego do tego co prezentował Firmino,czy obecnie Gakpo,czyli pozycja 9.5.
Nkunku najważniejszy zawodnik???
Może tak, a może będzie drugim Wernerem.
Co do jednego mogę się zgodzić, że ze względu na brak doświadczenia mogą nie zaistnieć w LM,ale to i tak wróżenie z fusów bo równie dobrze mogą być czarnym koniem.
Tyle w temacie.
Idziesz o zakład???


Harvetz dostał spora tygodniówkę, jak nie wypali to będzie piec…

Tak. Ten obrazek zdecydowanie pokazał możliwości naszego scoutingu. Fallows i Hunter to dwie piękne postaci w Liverpoolu. Wszyscy widzą tylko Kloppa, Edwardsa, Warda, a oni również wykonują masę dobrej roboty. Fallows, Hunter i jeszcze Lijnders zasługują na więcej pochwał.

Chodziło mi raczej o to, że taki piłkarz w takiej cenie. To jest kradzież :wink: dlatego napisałem w cudzysłowie darmowy.

1 polubienie

Pochettino do Lukaku na pierwszym spotkaniu

11 polubień

Najpierw muszą znaleźć łosia, który wyłoży na Lukaku kilkadziesiąt milionów i da mu podobne wynagrodzenie jak w Chelsea.
Swoją drogą Belg chyba jedynie po transferze z ManU do Interu spełnił oczekiwania.

Bo Lukaku to jest przestarzały typ napastnika. Chelsea musi się pogodzić z tym, że nie wezmą za niego grubego siana i zejść z opłaty. Na pewno znajdzie się frajer.

Sam Lukaku musiałby również zejść z pensji, chyba, że przejdzie do Al- coś tam.

Mnie najbardziej ciekawi, jak skończy się saga z Kane’m - czy odejdzie do nowego klubu (PL lub poza) czy też dalej będzie się męczył w Spurs.

1 polubienie


“Big Six” staje się “Big Seven”. Zgadzacie się?

Ja się nie zgadzam. Jeden sezon nie czyni z Newcastle nikogo ważnego na tyle, żeby rozszerzać big6 do big7. Jak zagrają kilka równych sezonów kończąc regularnie w TOP4 wtedy będzie można ich za kogoś takiego uznać

3 polubienia

Spokojnie niedługo będzie z powrotem big 6, bo wyczuwam stały spadek pozycji Tottenhamu

5 polubień

BigX → X najbogatszych klubów PL, nie najlepszych - NCU jak najbardziej się do tego grona łapie

U nas na razie Newcastle jest w kategorii biletów dostępnych dla wszystkich w losowaniu, zresztą chyba najciekawszy mecz się zapowiada ze wszystkich takich w pierwszej połowie sezonu. A jeszcze dwa lata temu byłem na meczu z nimi i to był wtedy chyba najłatwiejszy do kupienia…

1 polubienie

W internecie można znaleźć terminarz Premier League do 7 kolejki włącznie tak więc, by dotrzymać słowa umieszczam go tutaj.
PS. By nie robić zbytecznego śmietnika z forum zaktualizuję wiadomość z ,normalnym’’ terminarzem, który jest 62 wiadomością w tym wątku.

Tu masz terminarz na cały sezon 2023/24 z godzinami spotkań (wystarczy sobie tylko wziąć poprawkę, że w Polsce jest godzina później):

No ale okay, uaktualniaj sobie jakiś tam 62 post, do którego nikt nie będzie się cofał.

1 polubienie

Niektóre komentarze mówią co innego ;).