Dominik Szoboszlai

3 polubienia

Dominik ponoć dziś wcześniej skończył trening. Jakiś pomniejszy uraz, może opuścić następny sparing.

Tak się martwiliśmy, a bardzo szybko się zaaklimatyzował :stuck_out_tongue:

10 polubień

Szoboszlai dzisiaj z urazem kostki, a dokładnie skręcenie.

Jak tylko skręcenie to pewnie w poniedziałek nie zagra, ale tydzień i powinien dojść do siebie. W Azji na pewno sobie już pogra.

Czekamy na kolejne transfery. Nie może być tak, że odchodzi 5 pomocników, a przychodzi 2. Nawet jeśli ta piątka pozostawiała wiele do życzenia.

4 polubienia

Skąd wiesz, że tak nie może być?

No filmik z treningu potwierdza raczej tą kontuzję Szobo. Oby nie było to nic groźnego.

Wichniarek (jako prezenter) mówi Szoboszlai i Dominik go poprawia (pod koniec filmu). Ja chłopa nie gonie za to bo sam jakbym nie wiedział jak (po transferze dopiero do nas wiem) to bym powiedział “po polskiemu”. Filmik nic nie wnoszący, raczej jako ciekawostka (i to bez sensu :P). Sorry i miłego wieczoru :slight_smile:
A i Dominikowi dużo zdrowia, niech już przestanie nawiązywać do naszej ostatniej “ósemki”. Jedynie może pod względem trofeów niech nawiąże, a tak to grą do poprzedniej ósemki :slight_smile:

Szoboszlai misses out as a precaution after picking up a minor knock in training.

Nowe “8” z RB to przekleństwa…

Ale przecież to było wiadome od wczoraj że nie zagra

To kwestia presezonu, w okresie trwania sezonu podejrzewam, że byłby do dyspozycji Kloppa ale w okresie przygotowawczym klub zawsze stosuje zwiększone środki ostrożności.

Edit. Potwierdzenie moich słów:

3 polubienia

Taka ciekawostka mała.

Nie odbieram mu umiejętności gry w piłkę ale mam wrażenie że w Liverpoolu nie zrobi kariery, chyba że będzie grał jako wolny elektron, co w taktyce Jurka raczej się nie zdarza. On idealnie pasuje do gry w 4231, ale na to się nie zanosi. Na meczach presezonu nie mógł się na ogół odnaleźć bo sam nie wie gdzie ma grać… Obym się jednak mylił co do jego przydatności

1 polubienie

Nie mylisz się, mam nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i go sprzeda po tym sezonie.

Mój Boże. Po czytaniu tego forum odechciewa się aż żyć…

Miałem odpisać @tomi9 że nie ma co wyciągać wniosków po samym okresie przygotowawczym ale Flymf sprawił, że chyba pojadę po sznur…

Jezu dajcie piłkarzom rozegrać chociaż pół sezonu zanim zaczniecie ich oceniać. Ja np nie jestem przekonany co do Maca ale nie jestem ekspertem i ocenie go dopiero po sezonie.

8 polubień

Chłopie czytaj ze zrozumieniem :grin: nie wnikam w Twoje życie ale chyba kiepsko jest skoro nie chce Ci się żyć :wink:

3 polubienia

Strzeliłem w Flymfa naczelnego marudę. Nie wczytałeś tego, że tobie chciałem normalnie odpisać ale po tym co tamten napisał, ręce mi opadły. Naprawdę rozwala mnie jak forumowicze wypowiadają sięjak jasnowidzowie którzy, a jakby, wszystko wiedzą i to z wyprzedzeniem. W twojej wypowiedzi nic takiego nie ma. Jest normalna.

2 polubienia

Szobo to typowa dycha i to fakt, że na pewno lepiej by się odnalazł w 4 2 3 1 grając za napastnikiem. Na razie widać to wyraźnie, że grając u nas jako ósemka ustawia się zbyt wysoko i jeszcze nie kuma o co w tym chodzi, ale widać także, że ma naprawdę wysokie umiejętności i myślę, że z czasem powinien to ogarnąć.

To ten sam Flymf co żegnał nas z LM po pierwszym meczu z Barceloną.

Zwykły zawsze pesymistyczny, smutny gość na forum. Zignorować.