Dominik Szoboszlai

Takich nam trzeba. Aktualnie chyba mój ulubiony zawodnik.

1 polubienie

Tak patrząc z perspektywy czasu to Klopp trochę za bardzo ociągał się z wymianą trybików w składzie przez co właśnie młodzi, głodni (takich w sumie w składzie mieliśmy) i z umiejętnościami ( takich już nie) jak Sobo brakowało nam na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów. Musismy na przyszłość lepiej mieszać tych już około 30 z młodszymi. To chyba najlepsza mieszanka na sukces. Sami młodzi źle, same dziady też.

Przynajmniej jest mental w drużynie… (oby)

Ale będzie z niego pociecha. Kolejny bardzo dobry mecz, w takim wieku bierze na siebie odpowiedzialność za wynik i to mi się najbardziej w nim podoba. Oby tak dalej!

8 polubień

Najlepszy zawodnik Liverpoolu w tym momencie.

Jeżeli gość tylko się trochę lepiej zgra i nabierze trochę cwaniactwa- to będzie niesamowity grajek.

On stoczył 20 pojedynków dzisiaj- jasne (wygrał tylko 9), ale still- nie pamiętam kiedy ostatni raz ktoś z pola u nas w takiej liczbie brał udział.

4 polubienia

Szobo jest wielki. Gdyby nie Nunez, to na bank MOTM.

1 polubienie

Bardzo waleczny, im bliżej końca meczu tym więcej z siebie dawał. Z początku przegrywał z Joelintonem pojedynki, ale później świetnie wchodził na połowę rywala. Bardzo dobry kolejny mecz.

1 polubienie

Szobo był moim wymarzonym transferem do środka pola i mega się cieszę, że go kupiliśmy. To dopiero jego 3 mecz w PL, ma 22 lata, a wyglada wyśmienicie. Będzie tylko lepszy. Te £60M to może się okazać kradzież.

1 polubienie

https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/162z2by/szoboszlai_is_amazing/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Piękny ;d

8 polubień

Warty każdego pensa.

15 polubień

Kozacki transfer. Może będzie regenem KDB.

1 polubienie

Trzeba przyznać, że Węgier i Argentyńczyk świetnie się wprowadzili do naszej pomocy. Zwłaszcza Dominik robi duże wrażenie. Nie spodziewałem się, że tak dobrze będzie grał od samego początku. Szkoda tylko, że nie ma tego trzeciego - defensywnego. Mielibyśmy naprawdę świetną pomoc a tak jest ten niedosyt.

9 polubień

Oby nie, nie mamy już wolnych łóżek w klubowym szpitalu

Szobo i Mac niesamowite wejscie do drużyny od pierwszych meczy… jestem pod olbrzymim wrażeniem i czekam na wiecej!

7 polubień

10 polubień

Świeżak w PL lepiej wygląda niż stary wyjadacz ligowy. Dlatego jest to świetny transfer. Nie widać tego by Premier League przytłaczała Węgra.

Kwestia mentalności zawodników.
Porównanie transferów Mount/Szoboszlai pokazuje różnicę w podejściu Liverpoolu i MU.

Dom Szoboszlai became the 2nd fastest footballer in @premierleague history against Wolves recording a top speed of 36.76kph

6 polubień

Ktoś wie co to za piłkarz ten w czerwonej koszulce z numerem 8? Biega wszędzie, do każdej piłki i zawsze na pełnej szybkości- nawet jak jest już 92 minuta i piłka wydaje się kompletnie stracona.

To Steve G?

21 polubień

Niesamowitą lekkość ma w grze. Z każdej sytuacji potrafi wyjść