Draft Fantasy Football 22/23

:joy: no takie średnie trochę. Przecież u góry jest pełna lista pierwszej i drugiej ligi ;d

No zjebałem, standardowo. Panowie @Zalewsky oraz @Negrys niestety dostali zaproszenie do 1 ligi a powinni do drugiej. Przepraszam was, ale muszę was wyrzucić, druga sprawa że nie mam kontaktu do @Licznerek Czy ktoś z I ligi może mu podesłać kod?

W ramach rekompensaty stworzyłem też drugą ligę i wysłałem zaproszenia.

Na DRAFCie wysłałem od razu też kod na chat tam.

2 polubienia

Siemano asy
Da się jeszcze was wyprosić o kod do ligi? Chyba ze zakładacie III ligę?

Na razie 3 osoby w II sie dolaczyly… słabo to widze :wink: ale poczekamy

U mnie problem z działaniem kodu. Zobaczymy czy przez maila zadziała.

E: a nie sory, jestem idiotą i wklepywałem kod w zwykły FPL a nie w zakładke z draftem :stuck_out_tongue:

@MakaJ spoko, do 2 ligi powinienes się załapać, były jeszcze wolne miejsca.

@Negrys trzeba wołać po nickach, nie każdy wchodzi bezpośrednio ze strony w dział. A jak będzie ostatnie 24h to rzucisz tutaj publicznie kod i kto pierwszy ten lepszy. Może ktoś się skusi.

1 polubienie

@MakaJ @Negrys @bespin @kukikuki @jamorant @poprzerwie2 @gagarin i chyba Zalewsky, to już trochę osób do DRAFT w II lidze jest, poszedł do nich wszystkich kod Flymf?

1 polubienie

W II lidze juz 5 osób, więc chyba ktoś dostał :wink:

1 polubienie

I druga sprawa:

Draft I ligi jest ustawiony na najbliższą niedzielę 21:00
Draft II ligi jest ustawiony na najbliższą niedzielę 20:30

Jeśli się zwolni miejsce lub jest jeszcze to też z chęcią zagram. Bo do tej pory tylko w FPL grałem.

W drugiej lidze jest sporo miejsc, może @Flymf wrzuć listę ile miejsc jest (ustaw tam na te 16 jak da radę zmienić jeszcze czy 10/11 (zależnie czy chcesz w obu ligach grać normalnie czy tam tylko hostować - wtedy pamiętaj, że jak hostujesz, to wybierz graczy, którzy nie grają jak np. Rhys Williams czy którzy odeszli jak np. Mane, jeśli jeszcze na liście jest).

Zostały niecałe 2 dni. dołączyło nas 6 osób do II ligi, co z reszta??

Jeszcze z 4 by się przydało, bo w 6 trochę słabo.

Kto w ogóle już się wpisał do II ligi?

Ja - malkersy
20 znaków

Jako że niektórzy z II ligi się ociągają daję tutaj kod do ligi:

egs7b7

Zostały 4 miejsca, kto pierwszy ten lepszy :slight_smile:

Taka uwaga ode mnie: jak nie macie 100% pewności, że będziecie na drafcie, to ustawcie sobie chociaż z 50 graczy na watchliście (działa jak draft-list na DFPL). Dlaczego? Bo w razie nieobecności będzie wybierać wg draft ranku, a tam między innymi na wysokich pozycjach huj wie skąd:
• Richarlison na 13
• Werner 24
i paru przed/po które są wg mnie mocno dyskusyjne, ale pewnie nie każdy by się ze mną tu zgodził. Do tego bierzcie pod uwagę ploty transferowe (jak chociażby Bernardo możliwy transfer do Barcy).
No i największy minus wg mnie to słabe obstawienie obrońców, którzy od paru sezonów regularnie punktują dosyć mocno, nie odbiegając bardzo od najlepszych pomoników/napastników.

Dlaczego o tym spamię? Bo nie chciałbym, by po nieobecności i słabym drafcie ktoś stwierdził, że nie chce mu się grać i olał to.

1 polubienie

w II lidze nadal 6 osob. A lu Was w I lidze dołączyło ostatecznie?

W I lidze jest max, 10/10.

Kiepsko wygląda ten fantasy premier league, szkoda decyzji Draff Fantasy :frowning:
Żeby można było chociaż skin zmienić…