Fábio Carvalho

Piłkarz może i dobry, w to nie wątpię, ale głowa nie dojeżdża i ma daleko do peletonu…

Jakie wzmocnienia typu Carvalho ? Uważasz że MacAllister to poziom chudego chłopaka z zaplecza ligi angielskiej, który miał dobry sezon gdzie cała drużyna grała konkretnie.
MacAllister wygrał mundial i robił robotę w Brighton

WTF co ty do mniej pijesz?

Do teog miało być xd

Myślę, że on miał na myśli Kone i Thurama… którzy imo już są gotowi o stanowieniu siły wielkiego klubu. Pod warunkiem, trafienia pod skrzydła odpowiedniego trenera.

Edit. Uważam, że fabio powinien dostać jak największy kredyt zaufania bo widać było, że coś w chłopaku jest. Bramek nie strzela się przez przypadek a pomimo zagrania w 10 % możliwego czasu gry strzelił je 3. Do tego ma status HG. Jeśli nie chcemy kiedyś w przyszłości mieć problemów z tym związanych to warto stawiać na takich młodych chłopaków jak on, Jones czy Elliott. Wgl taktyka pójscia w talenty jest według mnie bardzo właściwa. Jakby tu dokoptować Kone i Thurama to byłbym bardzo zadowolony. Jest jeden młody talent ograny w PL ze statusem HG który mi się marzy. Jeszcze nie wielka gwiazda ani nawet gwiazda ale imo potencjał ma ogromny: Michael Olise.

Niewiele/trochę :rofl:
Może przesadziłem z championship oczywiście ale chyba wszyscy się zgodzą z tym że wzmocnienia typu Carvalho (melodia przyszłości i grajek do rozwoju - pierwszy skład za kilka lat) nam nic nie dadzą, a co najwyżej walkę o środek tabeli tam gdzie byliśmy przez większość tego sezonu. Nam trzeba transferów i zawodników na już do pierwszego składu jak to było w przypadku Diaza w zeszłym roku w styczniu. Co dał ten transfer chyba wszyscy pamiętają. Prawie poczwórną koronę. A co mamy z Carvalho? Lige Europy. I nie, nie tylko to jego zasługa i nie można zwalać na niego winę w 100%, nawet powiem że w 5% nie wolno, co to to nie ale jak wyglądają takie transfery to chyba mamy pogląd na to co się może stać w kolejnych sezonach przez pryzmat tego sezonu.
Widocznie klub nadal się nie nauczył czym jest brak wartościowych zawodników do 1 składu po sezonie 2019/20 co wiemy co się działo w składzie (obronie), a najgorsze jest że ciągle słyszymy wyciągniemy wnioski i nie powtórzymy błędu a zaledwie dwa lata później w lato 2022 to samo XDD
Ręce opadają “i inne członki też” jak to mawiała moja była nauczycielka od polskiego w technikum ponad 10 lat temu XD.
Pozdro :wink:

‘Don’t really speak’ - Fabio Carvalho makes surprise claim over Jurgen Klopp relationship at Liverpool (msn.com)

Widzieliście te wywiad?

Tak widziałem to, już jakiś czas temu. Typ według mnie jest skończony.

1 polubienie

Chłopaczkowi musiało się coś posrać w główce. Najpierw zmiana reprezentacji na Portugalię aby… zrezygnować z gry w niej po pół roku. On chyba się obraża, że nie gra.

1 polubienie

On i tak nie pasuje do naszego systemu gry. Po tym co powiedział, już u nas nie pogra. Niech się wykaże tam na wypożyczeniu w Lipsku to może za rok dostaniemy za niego trochę kasy.

Widziałem. Talent może i ma, ale główka nie pracuje. W Liverpoolu już nie zagra, więc oby udało się sprzedać za sensowne $$$.

Ale to jest właśnie też ten problem z zawierzaniem w same talenty. Lavia fajny chłopak. Jednak jeśli chcemy bardziej pewnej sytuacji kadrowej, musimy wziąć jeszcze kogoś bardziej oszlifowanego. Carvalho miał być nowym Coutinho a po jego wypowiedziach bliżej mu do nowego Ballo xD

2 polubienia

To nie chodzi o talent czy oszlifowanie. Tu chodzi o odpowiedni mental i nastawienie. Można mieć duży talent, ale jeśli nie ma pokory w zawodniku i takiej chęci do pracy, żeby ten talent rozwinąć, to nic z tego nie będzie. Po tych wszystkich wypowiedziach Fabio mam wrażenie, że to jest takie duże, niedojrzałe dziecko. Ogromne ego, a nie ma to żadnego przełożenia na grę. Chyba uwierzył, że jest nowym Messi, a jak nie grał to zaczął strzelać fochy i skakać do Kloppa, a ten go szybko skrócił i wywalił z klubu.

Nie łączyłbym tego z Lavią. Chłopak może być mocno utalentowany, ale może mieć to właściwe podejście do swojego talentu. Tego Klopp szuka.

Niestety bylo zupelnie inaczej. Z tego co mozna wyczytac wszedzie, to Fabio jest skromnym i cichym zawodnikiem, a nie grał u Kloppa przez nieumiejetnosc pressingu, walki o pilke, przez co nie mógł sie odnalezc w preferowanej taktyce.

Świetlana przyszłość, ale nie w Liverpoolu pod rządami Kloppa albo w Liverpoolu bez Kloppa.

Sam sobie nie pomaga raczej, ewentualnie jego dzialania w social media to nadinterpretacja kibicow. Chociaz, ten jego wywiad to raczej palenie mostow w LFC.

Zagrał 12 minut w tym meczu. Jego wpływy był zerowy na zdobycie pucharu.

@w1cked93 jego potencjał został już zweryfikowany przez PL. Takich kopaczy są tysiące.

@w1cked93 bo ja nie mam co robić :sweat_smile: Po prostu przepadają w Bundeslidze, Serie A albo Ligue 1. Fabio na pewno będzie grał na jakiś dobrym, solidnym poziomie, bo jakiś tam talent ma, ale to nie będzie piłkarz ze ścisłej elity.

A w ktorym momencie on napisal, ze dal jakis impuls w tym meczu? To po prostu pilkarz o olbrzymim potencjale.

@Hanys to wymien tysiac. Salaha tez zweryfikowala PL pare lat temu w Chelsea. KDB tez zweryfikowala PL.
To jak nie masz co robic to na jakiej podstawie wrozysz z fusow?

1 polubienie


On to chyba też nie za bystry jest

Niech się sprawdzi w RB, będzie można na nim zarobić pare groszy.
Mam wrażenie, że u niego trochę jak u Coutinho - głowa nie nadąża za nogami.

1 polubienie