Fábio Carvalho

Przecież tu nie ma co myśleć. Do wieczora Caicedo będzie smerfem.

Te 3 sezony miał Dele kosmiczne. On wykręcił prawie 3 razy z rzędu double/double :smiley: (znaczy no, brakowało za każdym razem chyba jednego gola czy asysty, aczkolwiek still) - jemu oprócz głowy to pewnie te kontuzje zaczęły wszystko psuć.

Źródło Romano? #znaki

Nie. Enzo interesował się najbardziej Real i mówiło się o Liverpoolu. Natomiast agenci zawodnika stwierdzili, że to za głęboka woda dla tak młodego chłopaka i chcieli go na początek dać do Benfiki. Co do Carvalho to od pewnego czasu mówi się, że to nie był transfer zatwierdzony przez Kloppa. Klopp go nie chciał od początku.

Straszny offtop sie tu zrobił.
Jeśli Carvalho sprawdzi się w RBL to będziemy mogli na nim zarobić, bo nie wierzę w jego karierę w Liverpoolu- za dużo głupich komentarzy i wypowiedzi z jego strony i do tego profil piłkarski średnio pasujący do nas.
A jeśli się odbije od BL w klubie regularnie rozwijającym młode talenty to będzie znaczyło, że to jeden z wielu niespełnionych talentów.

@josif a nie mogliśmy ściągnąć Enzo i wypożyczyć go do Benfiki na sezon? Podobnie zrobiło City z Alvarezem.

Czy ja wiem czy nie pasujący profil. Dla mnie to mogliby spróbować z niego zrobić kolejnego fałszywego napastnika.

Fatalnie się zestarzały wpisy o świetlanej przyszłości i być może mój komentarz też się fatalnie zestarzeje, ale wygląda to dramatycznie. Co mnie w ogóle nie dziwi, dla mnie to bardzo słaby piłkarz który ego ma większe niż umięjętności, a jego minuty nie napawają optymizmem w kontekście jego potencjalnej sprzedaży i wzrostu wartości.

Bardzo żałuje że go nie sprzedaliśmy od razu włączając go w Deal z Szobo. Bo jest tak jak się obawiałem. Typ jest słabiutki. A udzielił już więcej wywiadów niż meczów zagrał.

1 polubienie

Mnie w ogóle od początku dziwiło wypożyczenie do Lipska, przecież to topowy europejski zespół, no trochę gorszy od tych z najwyższej półki, a Fabio póki co jedynie na championship został zweryfikowany pozytywnie.
Wygląda na to że zamienił ławkę w lfc na ławkę w Lipsku.
Mam nadzieję że jednak trochę tam pogra bo będzie trzeba w następnym sezonie znowu go wypożyczyć tym razem do słabszego klubu.

5 polubień

Liverpool have confirmed the return of Fabio Carvalho to the club following his loan spell at RB Leipzig during the first half of the season.

The Athletic reported earlier this month that Liverpool were in talks to bring Carvalho back amid his lack of minutes in Germany, with the 21-year-old likely to head out on loan again for the second half of the campaign.

Fabio wraca, prawdopodobnie na chwilę, aby dalej grać w innym klubie.

Porażka to wypożyczenie, 360 minut to nawet u nas mógłby zagrać w pucharach i LE gdyby został.

2 polubienia

Mam nadzieję, że problemem tego wypożyczenia okazało się wpasowanie Fabio w system Lipska, a nie postawa Fabio, bo jeśli to Portugalczyk jest problemem, to nie spodziewałbym się jego nagłej przemiany na Anfield.

Edit:
@Lapaino nie ma wyjścia, bez tego ciężko będzie mu budować jakąkolwiek wartość - albo próba udowodnienia jej jako przyszłej przydatności w LFC, albo rynkową, by klub mógł spieniężyć go.

On u nas nie ma co liczyć na jakiekolwiek minuty…
Pewnie na szybko w styczniu będziemy mu szukali nowego miejsca na wypożyczenie.

Oby wypożyczenie gdzieś w Anglii.

Southampton o którym się pisze, raczej nierealne. Nie chcieli zejść z Lavii o kilka mln to niech spadają.

Fabio w Hull City bez opcji kupna.

Może i dobry ruch, bo dołączy do swojego naszego innego czerwonego kolegi, czyli Mortona.

Olanie Southamptonu (również zainteresowanego wypożyczeniem), to imo pstryczek w nos Świętych za sprawę Lavii.

Trochę niefortunnie wyszedł Fabio na prezentacji

3 polubienia

Nie chce być złośliwy, ale w sumie pasuje.

Dali mu najlepsze warunki i zapewnili występy. Czasem lepiej w gorszej drużynie być numerem 1 i najlepszym piłkarzem, niż przeciętnym słabym w lepszej drużynie. Musi jedynie udowodnić, ze jest lepszy od poziomu Championship i szybko znajdzie się ktoś kto go kupi w lato.

Na reddicie z 2 dni temu kibice pisali, że spotkali Fabio w pubie w Hull. Nie chciałem pisać, bo to nic nie znaczy. Szczególnie, że nie było żadnych zdjęć. A dziś już pozuje w koszulce.