Fantasy Premier League

Cześć! Zakładam temat odnośnie gierki w FPL :soccer: Pytanie, czy jest organizowana liga społeczności lfc.pl? Jeśli tak prosiłbym o kod dołączenia :slightly_smiling_face:

Jest, kod do ligi: h9am5x

2 polubienia

Salah na czerwono, coś mnie ominęło przez sylwestra czy to jeden z trzech zakażonych?

Jedzie na AFCON i tym to jest spowodowane.

Przecież miał jechać po meczu z Chelsea? Serio coś mnie ominęło :man_shrugging:?

No ale kolejna kolejka jest 15 stycznia a mecz z Chelsea teraz wiec już przy ustalaniu składu na kolejną kolejkę będzie się świecił na czerwono

1 polubienie

Aha, w ten sposób. Dzięki bo już się martwiłem.
Dzięki nie było tematu :grin:

Jest błąd po powinien się świecić od następnej kolejki a nie od tej. To samo dotyczy innych zawodników mających wyjechać na PNA, chyba ktoś nie doszedł do siebie po sylwestrze :slightly_smiling_face:

No właśnie coś mi się nie zgadzało i myślałem że to ja zabalowałem :grin:

Jak wchodzi ekipa w ten weekend? Ja tak jak poniżej, wstrzymuje się ze sprzedażą Joty bo liczę ze to maks jedna, może dwie kolejki

Moim zdaniem nie ma co czekać z sprzedażą Joty, bo kontuzja i spore ryzyko rotacji.
Też daje potrójnego kapitana na Mo, mój skład:

1 polubienie


U mnie tak

z TC czekam na 30 kolejkę, bo aż tak dużo punktów nie da Salah

Do kolegi wyżej. Będziesz odpalał FreeHita za tydzień? Z tego co widzę, potrojony Arsenal, potrojony Liverpool a za tydzień blankowa kolejka.

Ja natomiast odpaliłem BB. Na Weghorsta się nie odważyłem, bo uraz wydawał się dość poważny.

Ja lecę w ten weekend tak. Z potrójnym Salahem się wstrzymuje, może będzie lepsza okazja.

Na rezerwie mam Pope Coutinho i Bowena czyli gra mi 10 piłkarzy w tym 3 ma podwójna kolejkę więc jeden transfer prawdopodobnie jeszcze nie wiem kogo ewentualnie -4

No to tyle z podwojonego Trenta XD ale pomijając grę lepiej, że damy mu odpocząć. Tylko mógłby na ławce być, bo jaką formę zaprezentuje Gomez to nikt nie wie.

Drodzy Państwo, w końcu nastał ten moment. Loguję się na swoje konto, a tu…
…wystartował nowy sezon Fantasy Premier League! ( https://fantasy.premierleague.com/ ) :smiley:
Czas na pierwsze przymiarki :wink:

Edit: Chyba za bardzo się pospieszyłem z tym wpisem. Po zalogowaniu się, trzeba było zaktualizować dane, jak przed startem każdego sezonu, ale jeszcze niestety nie widać nowych składów i nowych cen. Pewnie pojawią się wkrótce, skoro gra już woła o aktualizację.

Już działa! :grin: Właśnie się waham czy brać Ramsaya lub Neco na piątego obrońcę :thinking:

Neco bedzie fajna opcja jesli przejdzie do Nottingham Forest. U nas za wiele nie pogra.

Ktoś coś w tym roku?