Fantasy Premier League

Nie, nie. Serio! Po prostu stary jestem i byłem ciekawy podejścia. A kit, może wezmę jakiegoś Cancelo na ŚO, przekonaliście mnie xd


Nuneza tak daje myśląc życzeniowo. No i pewnie z tą kolonią Arsenalu też przegiąłem, ale dobra, zapinamy pasy i zobaczymy co tym razem wyjdzie z tej całej karuzeli.

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ale ze bez TAA ?!

1 polubienie

Panowie chwalić się, ile punktów, którzy w swoich ligach?

Ja swoją pierwszą kolejkę zacząłem od 57 pkt, czyli wynik całkowicie średni, a w lidze jestem 5/8, choć różnice między 3-7 niewielkie. Fajna zajawka :smiley:

79 pkt to tak średnio bym powiedział. Ale w sobotę we wszystkich ligach byłem pierwszy :joy:

To w mojej też byłbyś 1. ;d

62 punkty. Też szału nie ma. Ale na początek może byc. 1 transfer i czekamy na 2 kolejkę oby było lepiej :sweat_smile:

77pkt ale w obu ligach, w których biorę udział czyli LFC i zapinamy pasy jestem gdzieś daleko. 145 i 869.
Tworzycie swoje własne ligi ? Jakieś namiary, można dołączyć ?

Do mojej niestety nie, bo sam zostałem zaproszony i trochę nie wypada zapraszać do ligi znajomego, tym bardziej że poszedł zakład i 1,2,3 miejsce mają zapewnione nagrody

Ile ten skład zdobył pkt ??

68 pkt, na początek bez tragedii. Boli brak Haalanda, ale Kane miał być tylko na jedną kolejkę i tak.

Widzę, że sporo osób się przejechało na Jezusie, w tym ja :frowning:

Jesus zagrał b. dobre spotkanie, powinien skończyć z Bramką i asystą (Martinelli pięknie spudłował). Poza tym posiadanie Jesusa to bardzo fajna opcja do przeskoczenia na Darwina/Bamforda

Czytałem że właśnie zagrał przeciętnie, no cóż wierzę w niego, bo mam pilniejszych zawodników do wymiany xd

1 polubienie

79 pkt, więc jako tako. Trochę zaczanam kminić czy nie uda się w perspektywie kilku kolejek uciułać na Haalanda rezygnując z Jesusa, ale czas pokaże.

Pięknie uczucie kiedy sprzedajesz napastnika w fantasy, a on późnej wali dwa gole. Jeszcze gnojka ma 70% graczy. 2 kolejka, a już straciłem ochotę do tej apki

Piękne uczucie, gdy gorące głowy sprzedają napastnika z takim posiadaniem mimo faktu, że przy 2p robił spory wiatr z przodu, a gole jak nie teraz, to przyjdą zaraz. Przecież to taka sama głupota, jak walić -4/-8, bo ktoś inny niż planowaliśmy nabił pkt. Fantasy Premier League to maraton, a nie sprint. Jeszcze wielokrotnie tysiące graczy sobie będzie pluć w brodę, bo po jednej kolejce kogoś sprzedało, a ten ktoś nabijał punkty srogie przez dwie kolejne (potem oczywiście znowu go kupi, a on zblankuje XD).

1 polubienie

A ja z Nuneza zrobiłem kapitana na druga kolejke :smiley:

1 polubienie

Rodrigo i Trippier na ławce, trzeba bardziej wierzyć w formę nad terminarz :confused:

31 pkt, a na ławce 30. :smile:

2 polubienia