Fantasy Premier League

To nie był żaden bait z mojej strony. Jak w sobotę zalogowałem się do FPL, to najpierw musiałem przejść przez aktualizację danych itd., czyli dokładnie tak, jak przed startem nowego sezonu. Dopiero po napisaniu tego posta, zorientowałem się, że drużyny, piłkarze i ceny są jeszcze z poprzedniego sezonu.

Fantasy ma wystartować dzisiaj, tj. w poniedziałek, 3 lipca. Podobno około godziny 13 będzie prezentacja cen najlepszych zawodników, a jakoś po godzinie ma zostać zaprezentowana cała reszta i gra ma być oficjalnie odpalona :slight_smile:

Zaczęło się o godz. 14:00 czasu polskiego. Jakby ktoś chciał obejrzeć → FPL 23/24: PRICE REVEAL - YouTube

Akurat trafiłem na moment prezentacji cen Salaha i Halaanda:
Salah - 12.5
Halaand - 14

Będzie się działo :smiley:

Ceny niezłe, będzie trzeba skład uzupełniać szrotem z Luton.

Teraz to już naprawdę Fantasy wystartowało :smiley:
Wchodźta i kombinujta ze składem → fantasy.premierleague.com :wink:

ponawiam pytanie, czy jest jakas liga lfc?

Tutaj post z poprzedniego sezonu dotyczący ligi LFC w Fanatsy PL.

widzialem, ale wpisuje kod i nie działa

Ja w tamtmy sezonie pierwszy raz się zacząłem bawić w FPL i bez problemu dołączyłem do naszej ligi.

chyba nowy kod co roku jest, tak kiedyś było. Poczekaj aż ktoś udostępni nowy kod

Ruszamy z jakąś ligą?
Ile tu jest w ogóle osób, które ustaliły już swój skład?


Ja mam taki jeśli moge sie pochwalić :smiley:

@lfc96pp wątpie, ale to pytanie do opiekuna :smiley: ja nic nie wiem :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Dzięki za info!
A przewidziane są jakieś nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Ja nie potrafię w screeny i inne takie jak to chłop ze wsi xD.
Tak więc mój skład umieszczam tutaj:
Areola (Leno)
Burn TAA Gabriel (Beyer Lamptey)
Gross Saka Mbeumo Benrahma (Knockaert)
Kane Darwin Haaland

1 polubienie

Wlasnie dolaczylem do FL , LFC.pl , dzieki za cynk.
:slightly_smiling_face:

Jak już przy temacie to zachęcam do dzielenia się swoimi składami.
Wiem, że jeszcze niektórzy kwadrylion razy będą je zmieniać, ale dla samego zapoznania się ze swoimi składami myślę że warto ;).

ja coś takiego wybrałem, tak o bez większego przemyślenia :smiley: jedynie wyjściową 11tke ułożyłem wg 1szych meczy.

@lfc96pp w sumie nigdy jakos specjalnie sie nie bawilem w to, więc pewnie i tak zapomne przed startem ligi o tym. Nie przywiązuje wielkiej wagi do FPP. Co do Twojej to za dużo Unajted graczy :smiley:

Co sądzisz w takim razie o moim (jest wyżej)?
Jak również, czy nie uważasz, że zbyt ,bogata’’ jest Twoja ławka?

Wcześniej miałem Dalota, ale po przemyśleniu stwierdziłem, że Gabriel jest lepszą opcją.
Tak samo przez moment miałem Bruno, ale postanowiłem, że rozłożę pierdolnięcie bardziej na linię ataku.
Tym bardziej, że Portugalczyk cieszy się niemałą popularnością (choć dla niektórych tak wysoka nie musi się ona wydawać).

Dokladnie wychodze z zalozenia ze lawka powinna byc ,tania, ale grajaca , wtedy sa wieksze mozliwosci odnosnie pierwszej 11- stki.

1 polubienie